<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
UNGDOMS-LØP - SPORTRAPP / POENG
UNGDOMS-LØP - SPORTRAPP / POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -10 000 2016: -8 -0 -0 -0 -2 -4 000
Logical Star 1 Plass 112 000
8 år BRUN V v.Fill V. (CA) K. Blakkestad Magnor Travbane 6 01/5 - 04 / 12 2020 19,2 529
e. Logical Donella (US) v. Donerail* (US) K. Blakkestad Bjerke Travbane 0 11/4 - 04 / 3 1609 15,8a 475
Bjørnar Blakkestad /Ise K. Blakkestad Bjerke Travbane 6 23/2 - 07 / 11 1609 17,7a 487
Henning Nygård (S) Katrine Blakkestad (A) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 22/10 - 02 / 10 2100 18,4a 629
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl K. Blakkestad Momarken Travbane 0 22/9 - 02 / 4 1640 17,1a 158
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -10 -0 -1 -1 -3 -22 000
From Beverlyhills 2 Plass 105 000
8 år BRUN V v.From Above* (S) L. Trudvang Jarlsberg Travbane 5 26/5 - 02 / 6 2100 16,3a 732
e. Beverlyhills Lindy (US) v. Dream Vacation* (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 12/5 - 22 / 3 2100 19,5 P
Erik Solberg /Holmestrand J. Rasmussen Sørlandets Travpark 0 12/3 - 08 / 4 2140 br a 497
Louise V. Trudvang (S) Erik Solberg Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 03/3 - 02 / 4 1609 17,4a 56
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 25/2 - 02 / 5 1609 dg a 61
3 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -13 500 2017: -19 -0 -0 -0 -6 -15 000
Lost Genius 3 Plass 138 500
7 år BRUN H v.Thai Tanic G. Austevoll Bjerke Travbane 5 06/6 - 02 / 7 2100 18,8a 146
e. Keystone Glenna (US) v. Donerail* (US) J. Gaustad Drammen Travbane 5 11/5 - 05 / 7 2100 19,7a 207
Geir Andersen-Jan Rune Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 03 / 12 1700 17,8a 1212
Adrian Solberg Akselsen (S) Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 10 / 1 2100 21,7ag 412
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 04 / 10 2620 18,5 924
4 2017: -12 -0 -0 -1 -3 -15 000 2016: -16 -1 -2 -0 -6 -54 000
Nobuddy 4 Plass 122 000
5 år MØRKBR HP v.Thai Tanic E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 08/6 - 01 / 2 2100 17,6a 158
e. South Gunslinger v. Gunslinger Spur (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 05 / 3 2100 17,6ag 369
Tone Turnbull-Jarle S. Bakke J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 08 / 4 1700 20,2arg 241
Joakim Hansen (S) Tone Turnbull (A) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 02 / 5 2100 br ag 408
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 03 / 5 1700 17,1a 427
5 2017: -17 -0 -2 -1 -7 -39 500 2016: -18 -1 -1 -2 -6 -53 500
Comeback 5 Plass 140 000
6 år BRUN V v.From Above* (S) S. Jessen Klosterskogen Travbane 5 01/6 - 05 / 6 2100 17,2a 170
e. Key To Come v. Key To Fame S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 08 / 11 1700 17,8a 268
Stall Camp C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 20/4 - 04 / 5 2100 16,8a 118
Jørn Ivar Eilertsen (A) Cecilie Kolstad C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 04 / 12 2620 20,3 g 275
Todelt lys blå/svart, hvit kant C. Engebråthen Bjerke Travbane 4 27/3 - 03 / 8 2100 15,9a 666
6 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -21 -0 -1 -1 -13 -45 803
C.C. Siri 6 Plass 163 236
7 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) K. Johansen Bjerke Travbane 4 06/6 - 02 / 11 2100 18,3a 434
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) V. Bugge Momarken Travbane 6 19/5 - 05 / 9 2140 18,2a 386
Leif Brenden-Odd Brenden O. Kjenner Bjerke Travbane 0 03/5 - 07 / 2 2100 18,2a 715
Maren Øyo (A) Leif Brenden M. Jakobsson Färjestad 7 24/4 - 11 / 9 2160 17,5 299
Hvit m/mørkbrun kile, mansj &belte,rek O. Kjenner Drammen Travbane 5 10/4 - 05 / 11 2100 18,5 444
7 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -7 000 2017: -19 -0 -0 -1 -8 -32 500
Global Rising (S) 7 Plass 164 461
7 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 23/4 - 06 / 3 1609 16,6a 621
e. R.B.Impala (S) v. Mack Lobell* (US) Å. Tengsareid Forus Travbane - 11/4 - 05 / 6 2040 dg a 541
Linda-Kristin Wallumrød-Jan Espen Moreng Å. Tengsareid Forus Travbane 0 04/4 - 07 / 6 2040 16,7a 342
Thomas Sverre Karlsen (A) Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 4 28/2 - 03 / 3 2040 18,5 61
Blå, hvite seler m&svarte stjerner,rek Å. Tengsareid Forus Travbane 3 21/2 - 07 / 6 2040 18,9a 36
8 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -54 000
Concoler 8 Plass 122 500
11 år BRUN V v.Fill V. (CA) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 07/6 - 04 / 8 2100 16,6a 524
e. Joventa v. Speedy Tomali (US) T. Glittum Klosterskogen Travbane 4 25/5 - 03 / 2 1700 16,5a 33
Kjell Kristiansen-Jens Kåre Åsen T. Glittum Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 05 / 4 1609 14,1a 127
Sondre Heimdal (A) Kjell Kristiansen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 05 / 6 1700 17,8ag 793
Gul m/svart V og mansjetter, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 3 14/4 - 08 / 4 2100 17,8a 254
9 2018: -7 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -30 000
Twilight D.K. (DK) 9 Plass 139 823
8 år LYSBRUN HP v.Good As Gold* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 08/6 - 01 / 1 2100 17,7a 156
e. Gucci (DK) v. Lindy's Crown (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/6 - 05 / 10 2100 17,5a 129
Anne Kari Melbye /Porsgrunn L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 25/5 - 08 / 1 1700 17,6ag 40
Stian Hansen Brynemo (S) Per Gottling (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane - 04/5 - 02 / 1 2100 dg a 81
Hvit/ grønn/ rød L. Kolle Sørlandets Travpark 3 23/4 - 06 / 4 1609 15,3a 515
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -22 -0 -2 -1 -9 -53 500
Rydens Maya (S) 10 Plass 173 566
6 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 5 20/5 - 02 / 4 1609 14,1a 82
e. Ballantines Finest (S) v. Alf Palema* (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 03/5 - 07 / 9 2100 17,8a 92
Merete Viksås /Roa A. Robertsen Drammen Travbane - 10/4 - 07 / 6 1700 dg a 93
Johan Kringeland Eriksen (T) Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane - 01/4 - 02 / 8 1609 dg a 402
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek H. Holm Bjerke Travbane 0 27/3 - 04 / 2 1609 14,3a 22
11 2018: -4 -1 -0 -2 -1 -53 525 2017: -18 -3 -5 -4 -4 -198 053
Ingemar Palema (S) 11 Plass 328 098
6 år BRUN V v.Symphonic Hanover (US) V. Hop Bjerke Travbane 0 31/5 - 04 / 3 2100 16,3a 97
e. Fantasi Palema (S) v. Alf Palema* (US) V. Hop Bjerke Travbane 4 12/4 - 08 / 1 2100 15,8a 38
Stall Ingemar Palema V. Hop Bjerke Travbane 1 27/3 - 03 / 6 2100 15,1a 16
Magnus Teien Gundersen (S) Fredrik Solberg V. Hop Momarken Travbane 2 02/3 - 04 / 12 2140 17,8a 30
marineblå m/hvit og rød søm + reklame V. Hop Bjerke Travbane 2 16/2 - 05 / 5 2100 16,0a 73
12 2018: -10 -3 -2 -1 -2 -80 000 2017: -21 -5 -2 -2 -9 -155 500
Bernardo Halbak 12 Plass 307 500
5 år SVART V v.Orlando Vici (FR) P. Buer Bergen Travpark 1 27/5 - 02 / 7 2100 16,5a 24
e. Prima Halbak v. Biesolo* (FR) P. Buer Bergen Travpark 4 27/5 - 09 / 3 2100 16,2 65
Stall Svarte Boksa 4 Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 08 / 5 2100 17,3a 39
Lars Fredrik Kolle (A) Morten Haugland E. Nedrebø Forus Travbane 3 11/4 - 02 / 9 2040 16,9a 77
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek E. Nedrebø Forus Travbane 3 04/4 - 06 / 11 2040 17,0a 45