Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
DATOLØP - MAX 400 POENG
DATOLØP - MAX 400 POENG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 205.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -11 000 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Exit River (S) 1 Plass 149 308
6 år FUKS V v.Gift Kronos* (IT) S. Hogner Bjerke Travbane 0 10/5 - 03 / 3 2140 19,2 361
e. Frantic Face (S) v. Pine Chip* (US) S. Hogner Bjerke Travbane P 26/4 - 21 / 2 2140 20,6 P
Fredrik Vaaler-Torunn Skau M. Gundersen Drammen Travbane - 10/4 - 05 / 2 2100 dg 114
Ole Johan Østre (T) Torunn Skau M. Gundersen Bjerke Travbane 4 03/4 - 02 / 9 2100 16,2a 169
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 17/3 - 05 / 5 1609 15,6a 467
2 2018: -6 -0 -0 -4 -2 -29 368 2017: -20 -2 -6 -2 -6 -110 000
Noir Sun 2 Plass 240 868
6 år SVART H v.Ens Snapshot (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 31/5 - 02 / 8 2600 16,5a 672
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 20/5 - 02 / 7 1609 14,0a 142
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Momarken Travbane 5 09/5 - 05 / 6 2140 18,4a 119
Cato Antonsen (T) C. Antonsen Drammen Travbane 2 30/4 - 05 / 1 1700 14,4a 191
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 03 / 1 1700 16,5a 37
3 2017: -10 -0 -0 -1 -4 -11 369 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Bling Dynasty* (US) 3 Plass 206 472
8 år BRUN HP v.Yankee Glide* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/6 - 05 / 6 1609 18,7a 391
e. Gems N'Roses* (US) v. Enjoy Lavec* (S) M. Jakobsson Åmål - 25/8 - 02 / 7 1680 dg ag 253
Sverige O. Mikkelborg Färjestad 0 15/8 - 11 / 8 2160 15,8 469
Kai Johansen (T) Veronica Jonsson K. Johansen Bjerke Travbane 0 14/7 - 05 / 2 1609 16,0a 320
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm N. Benzon Åmål 0 03/9 - 02 / 6 1680 16,4a 506
4 2018: -8 -0 -0 -0 -6 -20 491 2017: -19 -0 -2 -3 -7 -48 750
K.N. Speedy Chris 4 Plass 209 241
6 år MØRKBR HP v.Thai Tanic K. Kvasnes Momarken Travbane 6 19/5 - 02 / 9 2140 16,3a 87
e. K.N. Speedgirl (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Momarken Travbane 0 27/4 - 05 / 1 2140 br a 44
Knut Nysveen-Kristine Flaten O. Sagholen Drammen Travbane 4 10/4 - 07 / 3 1700 15,8a 348
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Momarken Travbane 3 30/3 - 04 / 9 2140 17,1a 88
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 3 23/3 - 02 / 2 1609 14,6a 368
5 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -17 491 2017: -8 -0 -2 -1 -2 -22 000
Chamsiin 5 Plass 234 491
8 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 30/3 - 01 / 8 2140 15,9a 88
e. Global Line v. Love You* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 10/11 - 05 / 2 2100 16,4a 24
Henning Kongsbak-Erik Skofsrud T. Skofsrud Jarlsberg Travbane 0 29/10 - 07 / 4 2100 15,5a 350
Per Oleg Midtfjeld (T) Trond Skofsrud (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 15/10 - 02 / 12 2140 15,4a 123
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 04/10 - 06 / 11 1640 16,2ag 99
6 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 067 2016: -16 -0 -2 -3 -3 -33 599
Possibility* 6 Plass 187 801
6 år BRUN V v.Infinitif* (IT) T. Horpestad Åmål 0 16/5 - 02 / 11 2480 17,5a 827
e. Tenacious Victory (US) v. Valley Victory* (US) T. Horpestad Momarken Travbane 0 09/5 - 05 / 11 2140 18,6a 439
Sverige M. Johansson Färjestad 3 01/5 - 05 / 1 2140 15,0a 143
Tom Horpestad (T) M. Lunde Momarken Travbane 6 16/4 - 03 / 8 2140 18,9ag 153
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst M. Lunde Örebro 8 07/3 - 10 / 15 2180 22,8 g 575
7 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -16 500 2017: -13 -0 -1 -0 -5 -18 500
Fighter Filiokus 7 Plass 180 000
9 år BRUN V v.Ganymede (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 29/5 - 04 / 10 2100 16,3a 536
e. Lindy's Sugar v. Sugarcane Hanover* (US) C. Antonsen Bjerke Travbane 5 22/5 - 04 / 6 2100 16,0a 358
Stall Flying V. Hop Bjerke Travbane 6 08/5 - 05 / 12 1609 14,3a 550
Hans Chr. Holm (T) Lasse Kjærnet G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/3 - 02 / 9 1609 15,6a 782
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Johansen Bjerke Travbane 0 16/2 - 03 / 9 2100 17,5a 428
8 2017: -9 -0 -0 -1 -3 -15 000 2016: -20 -1 -4 -2 -5 -77 978
Chezando (US) 8 Plass 169 851
5 år BRUN HP v.Andover Hall* (US) A. Valstad Momarken Travbane - 30/5 - 10 / 10 2140 dg a 141
e. Chez Belle (US) v. Yankee Glide* (US) H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 22/5 - 04 / 10 2100 16,2a 329
Edina Ydersbond /Hemnes H. Ydersbond Åby 0 04/5 - 09 / 6 1640 13,5a 999
Haakon A. Ydersbond (A) H. Ydersbond Bjerke Travbane - 26/4 - 06 / 4 2100 dv5 a 580
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl K. Kvasnes Momarken Travbane 4 16/4 - 03 / 4 2140 18,4a 35
9 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -21 000
Alfred Nosto 9 Plass 212 500
7 år RØD V v.Steinlager (S) H. Eggen Bjerke Travbane 2 29/5 - 04 / 12 2100 15,5a 367
e. Yes Kievitshof (DE) v. Coktail Jet (FR) H. Eggen Bjerke Travbane 0 16/3 - 06 / 7 2100 16,0a 195
Torill Hagelund /Blaker H. Eggen Bjerke Travbane 0 09/3 - 01 / 11 2100 18,6a 59
Hans Jørgen Eggen (S) Steinar Holm (T) H. Eggen Bjerke Travbane 0 14/12 - 07 / 1 2100 16,1a 85
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane 0 23/11 - 07 / 4 2100 15,5a 127
10 2017: -10 -1 -0 -0 -5 -25 594 2016: -15 -0 -1 -2 -6 -56 133
Showcase* (S) 10 Plass 125 968
5 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) M. Hultman Årjäng 0 22/5 - 08 / 1 2140 15,2ag 519
e. Emmelou Ås (S) v. Conway Hall* (US) M. Hultman Lindesberg 6 14/5 - 03 / 10 1640 15,0ag 227
Sverige M. Hultman Axevalla 0 02/5 - 08 / 10 1640 13,5a 314
Marcus Hultman (T) M. Hultman Axevalla 5 18/4 - 03 / 6 2160 15,6 206
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Färjestad 6 02/4 - 11 / 4 2140 15,7a 357