Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
For 3-15-årige høyest 22.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-8 Plass : 6-10-8

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -6 -24 000
Balder Stella 2100 1 Plass 24 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 21/5 - 02 / 2 2100 35,5 g 567
e. Røise Stella v. Klaastad Ulv Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 12 2140 36,5 227
Arne Hansebråten-Karin Hansebråten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 10/2 - 08 / 6 2100 36,8 236
Ø. Ruttenborg Arne Hansebråten Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 8 15/1 - 07 / 2 2100 38,2 g 79
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 06/1 - 08 / 4 2100 37,6 842
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -10 -30 106
Bjørnli Ada 2 Plass 30 106
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Biri Travbane 7 21/4 - 09 / 10 2120 35,7 g 194
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 3 07/4 - 08 / 5 2100 36,4 82
Rolf Sætersmoen-Mary Sætersmoen B. Steinseth Biri Travbane 7 24/3 - 08 / 1 2100 35,1 g 392
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 8 03/3 - 08 / 3 2100 37,2 g 235
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane P 10/2 - 20 / 2 2120 37,8 g P
3 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -22 500 2017: -8 -0 -1 -1 -5 -22 000
Nord Skade 3 Plass 44 500
5 år SVART HP v.Briskeby Philip P. Johannessen Jarlsberg Travbane 8 09/6 - 01 / 3 2100 35,1 g 322
e. Frøy Perla v. Krembest P. Johannessen Sørlandets Travpark P 28/5 - 21 / 3 2160 36,6 P
Ketil R. Solvang-Maria Markussen
P. Johannessen Ketil R. Solvang
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr
4 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -6 -0 -0 -1 -3 -24 000
Rapp Rauen 4 Plass 28 000
4 år RØD V v.Wik Stjernen T. Wollebæk Biri Travbane 4 02/6 - 08 / 10 2120 35,5 351
e. Vår Frøya v. Moe Odin T. Wollebæk Biri Travbane 5 07/5 - 07 / 7 2100 39,3 231
Sigrun Engevold-Kari Røise T. Wollebæk Biri Travbane P 24/3 - 20 / 1 2100 43,6 g P
T. Wollebæk Ola Engevold (B) G. Gundersen Biri Travbane 26/8 - 22 / 4 2100 48,2 B
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl G. Gundersen Biri Travbane 15/7 - 22 / 5 2120 57,1 g B
5 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -19 421 2017: -4 -1 -0 -1 -1 -21 188
Rive Rodin 5 Plass 40 609
4 år SVART H v.Moe Odin G. Antonsen Årjäng 1 05/6 - 01 / 5 2140 33,7 17
e. Viljefryd v. Dublan G. Antonsen Bjerke Travbane P 03/5 - 20 / 7 2160 35,3 P
Stall Travlaget Trille G. Antonsen Momarken Travbane 12/7 - 22 / 5 2160 47,1 B
G. Antonsen
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame
6 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -156 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 6 Plass 1 129 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin F. Hamre Jarlsberg Travbane 7 09/6 - 01 / 6 2120 32,6 g 28
e. Troll Kosa v. Kos Knekten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 26/5 - 03 / 4 2100 32,9 76
John I. Naustvik /Røyksund A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 12/5 - 01 / 9 2100 33,3 47
F. Hamre A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 28/4 - 22 / 6 2120 35,4 P
Todelt mørkblå/lysblå, reklame
7 2018: -7 -2 -0 -0 -1 -31 000 2017: -8 -0 -2 -1 -3 -35 000
Tangen Marte 7 Plass 66 000
4 år SVART HP v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 08/6 - 02 / 6 2100 33,4 22
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder T. Solberg Momarken Travbane 2 09/5 - 07 / 3 2140 33,9 25
Stall Ida Christine T. Solberg Sørlandets Travpark 4 29/4 - 08 / 4 2140 33,0 g 134
T. Solberg S. Jessen Jarlsberg Travbane P 31/3 - 20 / 4 2120 37,3 P
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
8 2018: -17 -1 -1 -1 -7 -53 000 2017: -19 -0 -1 -2 -10 -46 500
Skib Viktor 8 Plass 99 500
7 år SVART V v.Alm Viktor K. Johansen Drammen Travbane 0 11/5 - 02 / 1 2100 34,0ag 90
e. Alm Inium v. Mentor Mollyn K. Johansen Momarken Travbane 5 02/5 - 03 / 3 2140 32,7 g 131
Anne-Lise Enger /Reinsvoll K. Johansen Drammen Travbane 4 10/4 - 09 / 4 2100 33,7 131
K. Johansen M. Gundersen Jarlsberg Travbane - 26/3 - 10 / 2 2100 dg 87
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Klosterskogen Travbane 2 09/3 - 08 / 7 2100 35,5 198
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -3 -2 -0 -4 -87 000
Lille Olga 2120 1 Plass 87 000
4 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/5 - 07 / 7 2160 33,0 62
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 07 / 2 2100 37,8 30
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen E. Høitomt Biri Travbane P 24/3 - 20 / 3 2100 38,1 P
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
10 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -26 280 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -73 000
Balder M.B. 2 Plass 99 280
5 år BRUN V v.H.G. Balder T. Solberg Biri Travbane 0 21/5 - 02 / 10 2120 br g 311
e. Høiby Solveig v. Steinsvad Eld D. Dalen Bjerke Travbane 3 10/5 - 09 / 8 2140 35,8 71
Rolf Høyland-Anita Bratten T. Solberg Biri Travbane 5 21/4 - 09 / 11 2120 34,4 101
D. Dalen Olaf Sæthre T. Solberg Biri Travbane 2 07/4 - 08 / 3 2100 36,1 50
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Johansen Biri Travbane 0 23/9 - 08 / 7 2120 36,4 g 386
11 2018: -12 -1 -0 -0 -6 -37 000 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 3 Plass 138 000
5 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Biri Travbane 7 21/5 - 02 / 7 2120 35,4 g 111
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane - 03/5 - 02 / 6 2100 dg a 91
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Biri Travbane 8 21/4 - 09 / 7 2120 35,9 g 55
G. Gundersen Kjell Øyhaugen G. Gundersen Momarken Travbane - 28/3 - 07 / 1 2140 dg 14
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 1 24/3 - 08 / 5 2100 33,5 54
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -8 000
Dalby Gutten 4 Plass 18 000
9 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane 0 16/6 - 07 / 4 2100 34,9 302
e. Dalby Jenta v. Lapp Nils (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 08/4 - 08 / 5 2100 36,8 998
Torstein Sørsveen /Østre Gausdal D. Dalen Biri Travbane 0 04/3 - 05 / 13 2120 37,1 g 457
A. Stensen Torstein Sørsveen D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/2 - 05 / 2 2100 34,7a 350
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam D. Dalen Bjerke Travbane 5 17/2 - 09 / 3 2140 34,3 213