Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 180.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -9 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 1 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 08/6 - 03 / 1 1700 29,0a 142
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 02 / 11 1700 28,5a 325
Bjørn Haugen /Mjøndalen H. Horpestad Momarken Travbane 6 09/5 - 06 / 2 1640 28,1a 177
Henning Nygård (S) Asbjørn Wright (T) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 12/4 - 07 / 3 2100 30,4a 416
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl H. Horpestad Jarlsberg Travbane 6 31/3 - 01 / 1 1609 27,3a 92
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -1 -3 -36 500
Mjølner Allvinn 2 Plass 179 578
7 år MØRKBR H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 30/5 - 01 / 5 2140 28,3a 48
e. Mjølner Eldina v. Elding J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 01/4 - 05 / 6 2160 dg 312
Harald Mjølnerød-Lene H. Mjølnerød M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 16/3 - 05 / 3 1700 27,5a 25
Jan Roar Mjølnerød (T) Harald Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 01/3 - 07 / 4 2100 29,5a 116
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 05 / 6 2100 31,4ag 71
3 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 3 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) O. Kjenner Årjäng 0 07/5 - 08 / 5 2160 30,1 g 565
e. Eld Mija v. Lome Elden O. Kjenner Bjerke Travbane 0 26/4 - 05 / 10 1609 29,9ag 142
Martine Karlsen /Skiptvet O. Kjenner Momarken Travbane 6 13/4 - 06 / 12 2140 29,0a 60
Gunnar Austevoll (T) Martine Karlsen O. Østre Bjerke Travbane 6 01/4 - 05 / 5 2160 29,1 123
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Kjenner Klosterskogen Travbane 1 16/3 - 05 / 9 1700 27,5a 38
4 2017: -13 -1 -2 -2 -5 -62 000 2016: -8 -1 -2 -1 -4 -54 000
Berteviking 4 Plass 164 500
7 år SVART H v.Åsajerven O. Østre Klosterskogen Travbane 5 25/5 - 02 / 10 1700 27,5a 30
e. Liberta v. Pajaprins O. Østre Magnor Travbane 2 01/5 - 05 / 7 1600 28,0 17
Andre Aasen /Skien O. Østre Sørlandets Travpark 1 09/4 - 02 / 1 1640 27,1 41
Ole Johan Østre (T) Andre Aasen O. Østre Jarlsberg Travbane 4 31/3 - 01 / 7 1609 26,9a 53
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 6 12/3 - 05 / 7 2140 31,1a 100
5 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -17 000 2017: -22 -7 -4 -2 -3 -164 000
Brenne Major 5 Plass 242 000
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 1 21/5 - 03 / 6 1609 27,4a 14
e. Brenne Stjerna v. Braute E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/4 - 03 / 6 2100 28,3ag 39
Stall Major Party E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 31/3 - 01 / 4 1609 25,9a 20
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Bjerke Travbane 4 23/3 - 01 / 9 2100 29,6a 31
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 3 10/3 - 01 / 3 1609 26,6a 19
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 6 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden K. Kvasnes Bjerke Travbane P 07/6 - 21 / 1 2140 36,3 P
e. Edel Jenta v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 25/5 - 02 / 4 1700 27,1a 177
Merete Viksås /Roa G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 02 / 8 2100 29,1a 261
Kristine Kvasnes (S) Merete Viksås T. Solberg Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 1 1600 29,6 g 58
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Gundersen Momarken Travbane 3 27/4 - 04 / 5 1640 28,8a 25
7 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 7 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 24/5 - 05 / 4 1640 30,5 g 559
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Momarken Travbane 0 09/5 - 04 / 15 2160 34,0 g 1568
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 04 / 7 1609 28,9ag 730
Jenny Martine Theodorsen (A) J. Theodorsen Magnor Travbane 5 01/5 - 03 / 7 2020 33,6 g 395
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Momarken Travbane 0 13/4 - 04 / 12 1640 35,4a 1244
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 8 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) C. Kjenner Momarken Travbane 0 09/5 - 06 / 7 1640 34,0ag 649
e. Nesstjerna v. Elding C. Kjenner Bjerke Travbane - 08/12 - 04 / 8 1609 dg a 338
Arne Petter Kynningrød /Halden C. Kjenner Klosterskogen Travbane 7 28/11 - 04 / 4 1700 29,8a 598
Christina Kjenner (S) Arne Petter Kynningrød K. Johansen Momarken Travbane 0 06/11 - 04 / 10 2140 30,7a 507
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek U. Ohlsson Gävle - 20/10 - 08 / 9 2160 dg 78
9 2018: -15 -1 -0 -2 -4 -48 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 9 Plass 245 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Momarken Travbane 2 30/5 - 04 / 2 2140 28,2a 126
e. Aas Besta v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 0 03/5 - 08 / 7 1609 27,1a 200
Jan-Arne Raab /Greåker V. Hop Bjerke Travbane 5 26/4 - 05 / 6 1609 27,7a 92
Vidar Hop (T) Jan-Arne Raab (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 7 15/4 - 08 / 5 2100 29,6 113
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 23/3 - 05 / 4 1609 28,1a 22
10 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -7 -2 -0 -1 -2 -48 449
Bjørnemyr Victoria 10 Plass 232 991
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Kjenner Årjäng 6 25/7 - 09 / 2 2140 29,3 72
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Årjäng 2 24/6 - 02 / 5 2140 25,2a 1018
Ole-Christian Kjenner-Monica Mathiesen O. Kjenner Romme 0 10/6 - 07 / 7 1640 30,8 g 62
Ole-Christian Kjenner (S) O. Kjenner Romme 1 26/4 - 07 / 4 2140 29,2 69
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/2 - 06 / 9 1609 30,7ag 118
11 2018: -19 -0 -3 -6 -6 -100 549 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 11 Plass 326 740
8 år BRUN V v.Bork Odin L. Kolle Momarken Travbane 5 30/5 - 01 / 6 2140 28,6a 83
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) H. Kolle Momarken Travbane 1 09/5 - 03 / 10 2160 28,1 180
Sverige J. Øveraasen Drammen Travbane 2 30/4 - 08 / 3 2100 29,6 69
Lars Anvar Kolle (T) Terje Remme K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 08 / 4 2100 30,1 g 490
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl S. Løvvold Bjerke Travbane 2 05/4 - 04 / 4 2140 29,8 93