<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Royal Rev E. 1 Plass 0
4 år BRUN V v.Revenue* (S) A. Stensen Biri Travbane P 15/7 - 20 / 2 2100 24,0 P
e. Royal Fantasy (S) v. Alf Palema* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 22/7 - 20 / 7 1640 31,2 g B
Thorolf Kuven /Os G. Austevoll Biri Travbane 10/7 - 23 / 5 2100 29,0 g B
Andre H. Stensen (T) Jo Svenstad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
2 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -32 000 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -25 000
Dreamliner 2 Plass 57 000
4 år MØRKBR H v.Dream Vacation* (US) J. Revheim Jarlsberg Travbane 23/8 - 22 / 2 2100 27,9 B
e. Lovely Lexby v. Speedy Tomali (US) J. Revheim Jarlsberg Travbane 12/8 - 20 / 3 2100 27,3 B
John Revheim-John Atle Revheim
John Revheim (A)
hvit m/grønne bomber & ermer.
3 2018: -14 -3 -2 -0 -5 -102 000 2017: -12 -2 -1 -2 -4 -89 000
Lady Lara 3 Plass 191 000
4 år BRUN HP v.Viking Frecel V. Hop Jarlsberg Travbane 11/11 - 20 / 3 2100 27,9 B
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) V. Hop Jarlsberg Travbane 29/10 - 21 / 3 2100 26,0 B
Stall Fetzer
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
4 2018: -10 -4 -4 -0 -1 -162 000 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -11 000
Amazing Case 4 Plass 173 000
4 år MØRKBR HP v.Donato Hanover* (US)
e. Sweet Case v. Dream Vacation* (US)
Jørn Olafsen-Roar Olafsen
Lars Anvar Kolle (T) Jan Kristian Waaler (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -0 -0 -3 -4 -25 751
Dixi D'hilly 5 Plass 231 751
10 år M.BRUN HP v.Lucky D'hilly* (FR) D. Dalen Drammen Travbane 0 11/5 - 01 / 10 2100 br ag 215
e. Hakuba Ø. v. Sugarcane Hanover* (US) D. Dalen Drammen Travbane - 04/3 - 05 / 3 2100 dg a 749
Tone Rasmussen-Stefan Rasmussen M. Sørvik Jarlsberg Travbane - 24/2 - 10 / 8 2100 dg a 63
Renate Aarlie (T) Tone Rasmussen L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/2 - 08 / 6 2100 16,3a 634
Todelt svart/gull, gull mansj, rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 16/11 - 06 / 1 2100 17,6a 218
6 2018: -6 -2 -0 -0 -3 -40 000 2017: -7 -1 -1 -0 -2 -26 500
Goliath B.R. 6 Plass 66 500
4 år MELL.BR. V v.Federer (US) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 03/9 - 22 / 2 2100 30,6 g B
e. Chrissi Silvio (S) v. Lindy's Crown (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 19/8 - 20 / 2 2100 33,1 g B
Maiken D. Morales-Rolf J. Morales
Åsbjørn Tengsareid (T) Morten Lura (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
7 2018: -17 -9 -3 -2 -1 -245 032 2017: -7 -3 -0 -1 -2 -69 121
Cool Canadian (S) 7 Plass 314 153
4 år BRUN H v.From Above* (S) J. Takter Åby 20/10 - 95 / 2 2140 31,5 B
e. Athena Sund (S) v. Scarlet Knight* (US)
Stall S&M og Stall Cool Canadian
Dag-Sveinung Dalen (T) Margrethe Nilsen (A)
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
8 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tabasco Plush 8 Plass 6 000
8 år RØD V v.Armbro Plush (CA) G. Austevoll Drammen Travbane N 23/10 - 20 / 1 2100 26,0 g N
e. Vokalinden (DK) v. Vokal N. (DK)
Lene Weman-Linda Vinjor
Ole Johan Østre (T) Lene Weman
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
9 2018: -13 -1 -1 -0 -4 -31 760 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -13 000
Revenue Endurance 9 Plass 44 760
4 år MØRKBR V v.Revenue* (S)
e. Celestial Endurance v. Wall Street Banker* (US)
Celestine B. Eek Clauson-Olav Eek Thorstensen
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
10 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0
See See Rider 10 Plass 554 369
12 år MØRKBR V v.S.J.'s Photo* (US) J. Eilertsen Drammen Travbane 0 30/4 - 06 / 2 2100 16,2a 764
e. Com Bami (S) v. Arndon (US) A. Sletsjø Bjerke Travbane 0 12/4 - 02 / 6 2160 18,7 556
Veronica Sletsjø /Hof A. Rasmussen Halmstad 0 25/4 - 03 / 11 2180 18,9 516
Tomas Pedersen (P) Veronica Sletsjø A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 09/3 - 05 / 13 2180 br g 958
Gul m/ svart P I. Olsen Biri Travbane 0 04/12 - 01 / 10 1609 16,1a 330
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -0 -9 -23 500
Skiberose 1 Plass 35 500
5 år SVART HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 0 10/4 - 09 / 10 2120 37,6 292
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten E. Gravdal Drammen Travbane 8 19/3 - 02 / 4 2100 36,3 550
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 8 21/11 - 07 / 1 2100 42,5 466
Rebekka Romstad (P) Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 11/11 - 08 / 9 2120 40,6 187
Gul m/ svart P E. Gravdal Klosterskogen Travbane 7 24/10 - 07 / 2 2100 41,3 g 402
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
F.H. Eiken 2 Plass 184 000
12 år LYSBRUN V v.Moe Odin J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 16/6 - 03 / 1 1700 31,1a 677
e. Gik Blesa v. Alm Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 25/5 - 07 / 13 2620 dist g 817
Mette Hellerud /Vear A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 10/5 - 03 / 2 1609 28,9a 344
Tom Erik Solberg (T) Mette Hellerud B. Steinseth Bjerke Travbane 6 09/4 - 03 / 3 1609 30,2a 1127
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/12 - 04 / 1 1609 30,5a 370
13 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Øykjapp 3 Plass 0
6 år MØRKBR V v.Troll Kos V. Hop Drammen Travbane P 18/5 - 20 / 6 2120 39,8 P
e. Vinning Lill v. Spang Best M. Høitomt Drammen Travbane 0 30/4 - 07 / 11 2100 br g 563
Remi-Johan Didriksen /Hvittingfoss M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 09/3 - 08 / 10 2100 dg 156
Remi-Johan Didriksen (P) M. Høitomt Jarlsberg Travbane - 24/2 - 01 / 3 2100 g6 g 612
Gul m/ svart P K. Øyhaugen Biri Travbane P 16/6 - 20 / 7 2120 40,7 g P
14 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Slotts Best 4 Plass 0
3 år SVART H v.Bork Odin
e. Ternas Evita v. Pål Even
Anne Lene Helgestad-Oda Marie Landheim
Eirik Høitomt (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
15 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Svartelden 5 Plass 26 500
10 år MØRKBR V v.Lome Elden D. Dalen Jarlsberg Travbane 4 01/7 - 03 / 10 2120 33,7 g 659
e. Mørtvedt Jerkriga* v. Rigel Jo F. Hansen Drammen Travbane 8 21/6 - 03 / 14 2120 33,3 g 255
Knut Borgersen /Mjøndalen A. Stensen Biri Travbane 0 03/6 - 07 / 13 2120 35,9 g 359
Knut Borgersen (P) A. Stensen Biri Travbane 2 21/6 - 09 / 13 2120 33,2 140
Gul m/ svart P D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 12/6 - 09 / 1 2100 32,4 523