<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:14 ENERGIMA CUP - FINALE
ENERGIMA CUP - FINALE
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 8 startende.
For alle 3-12-årige. Startgrunnlag og poeng per den 11. juni 2017 kl. 24:00.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000 (5 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-4 Plass : 3-1-4

1
Thai Broadway 1609 0 Plass
9 år BRUN H v.Broadway Hall (US) B. Goop Solvalla 5 27/5 - 03 / 4 1640 10,1a 113
e. Isabella Knick (S) v. Tap In* (US) B. Goop Örebro 4 06/5 - 07 / 2 1609 11,1a 27
Terje Aspevik /Mathopen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 15/4 - 09 / 4 2100 14,1a 53
B. Goop B. Goop Solvalla 3 01/4 - 07 / 7 2140 11,7a 574
N/A G. Austevoll Momarken Travbane 5 18/3 - 10 / 8 1640 12,2a 612
2
Donatomite (US) 0 Plass
6 år BRUN V v.Donato Hanover* (US) E. Adielsson Solvalla - 27/5 - 13 / 6 1640 dg a 21
e. Malvictorian (US) v. Malabar Man* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 1 26/4 - 09 / 5 1609 11,5a 19
Gränstrav i Årjäng AB T. Jansson Färjestad - 14/4 - 11 / 2 1640 dg a 58
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 1 29/3 - 02 / 6 1609 11,1a 15
N/A F. Hamre Bergen Travpark 2 11/3 - 06 / 8 2100 14,2a 15
3
Turno di Azzurra* (IT) 0 Plass
5 år FUKS H v.Love You* (FR) G. Gelormini Ippodromo Di Agnano 1 30/4 - 02 / 1 1600 12,7a 18
e. Foga di Azzurra (IT) v. Lemon Dra* (IT) G. Gelormini Ippodromo Di Agnano 3 30/4 - 08 / 1 1600 12,2a 21
Italia P. Gubellini ITALIA 2 09/4 - 07 / 1 1660 13,2a 85
Ö. Kihlström P. Gubellini Roma 3 08/12 - 07 / 1 1640 12,6a 25
N/A F. Esposito San Siro 5 06/11 - 03 / 1 1650 13,2a 18
4
Victory Bonsai* (US) 0 Plass
6 år BRUN H v.Kadabra* (US) M. Forss Kuopio 1 20/5 - 11 / 1 1609 13,0a 39
e. Victory Bouquet (CA) v. Balanced Image (US) A. Moilanen Vermo 0 07/5 - 11 / 4 1609 11,3a 603
Finland M. Forss Lahti 1 29/4 - 12 / 1 2140 14,7a 24
M. Forss M. Forss Seinäjoki 0 22/4 - 12 / 2 2100 14,2a 59
N/A M. Forss Pori 1 08/4 - 11 / 1 2100 12,3a 24
5
Camelot Sisu* (S) 0 Plass
5 år BRUN H v.Even Better Odds* (US) T. Haapio Lindesberg 2 25/5 - 06 / 9 2180 15,4 24
e. Warrawee Karri (US) v. Dream Of Glory (US) A. Eriksson Solvalla 0 17/5 - 10 / 9 2140 14,2a 75
Sverige U. Ohlsson Solvalla 0 03/5 - 10 / 11 1640 12,0a 335
U. Ohlsson U. Ohlsson Umeå 4 22/4 - 10 / 4 2140 13,0a 279
N/A J. Kontio Solvalla 4 05/4 - 05 / 1 2140 13,4a 177
6
Expo Express* (DE) 0 Plass
6 år BRUN H v.Expo Bi (IT) M. Nimczyk Berlin-Mariendorf 2 07/5 - 06 / 1 1900 14,6a 22
e. Pine Spirit (US) v. Pine Chip* (US) R. Hulskath Gelsenkirchen 7 01/5 - 12 / 3 2000 14,0a 332
Nederland H. Grift Duindigt 3 16/4 - 08 / 2 2600 16,7a 130
H. Langeweg Jr. H. Grift Munchen-Gladbach 1 09/4 - 06 / 1 2625 18,2 54
N/A R. Bakker Wolvega 8 06/1 - 07 / 2 2100 16,7a 96
7
Tano Bork* (DK) 0 Plass
7 år BRUN V v.Great Challenger (US) C. Lindhardt Bahrenfeld 5 25/5 - 08 / 3 1750 13,4a 34
e. Frederikke Bork (DK) v. New Quick* (DK) C. Lindhardt Åby - 29/4 - 04 / 10 2140 dg a 54
Danmark C. Lindhardt Jägersro 2 08/4 - 01 / 5 1640 12,4a 22
C. Lindhardt C. Lindhardt Gelsenkirchen 2 23/3 - 07 / 2 2600 15,7a 25
N/A C. Lindhardt Bahrenfeld 1 09/3 - 07 / 1 2240 14,5 11
8
Diamond* (NL) 0 Plass
7 år BRUN V v.Classic Photo (US) R. Bakker Bahrenfeld 1 25/5 - 08 / 2 1680 12,8a 21
e. Gala dei Bessi (NL) v. Yankee Glide* (US) R. Bakker FRANKRIKE 2 07/5 - 08 / 2 2700 15,9a 25
Nederland P. Hagoort Wolvega 29/4 - 91 / 1 2100 14,9a -
R. Bakker R. Bakker Hippodrome de Vincennes 2 06/12 - 04 / 1 2850 14,3 53
N/A R. Bakker Wolvega 2 13/11 - 07 / 3 2100 13,4a 117