<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V75-5
V5-1
ALM SVARTENS ÆRESLØP
ALM SVARTENS ÆRESLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000-12.000-10.000 (7 premier)
10. Løp
Rosa Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-2 Plass : 7-1-2

1 2018: -11 -4 -4 -0 -1 -669 730 2017: -20 -8 -5 -2 -4 -1 325 423
Polara* (FI) 1609 1 Plass 2 732 776
8 år MØRKRØD V v.Viesker* (FI) A. Tupamæki Solvalla 1 28/5 - 11 / 11 1640 19,0a 32
e. Ryntäys v. Poika-Siro A. Tupamæki Vermo 1 07/5 - 03 / 2 2100 21,5a 54
Finland A. Tupamæki Mikkeli 0 01/5 - 06 / 1 1600 24,3ag 28
A. Tupamäki A. Tupamæki Kaustinen 1 15/4 - 11 / 1 2100 24,0a 20
Grønn, oransje, svart A. Tupamæki Pori 1 08/4 - 10 / 1 2100 23,0a 14
2 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -102 253 2016: -6 -3 -0 -0 -2 -441 255
Odin Tabac* (S) 2 Plass 2 416 617
14 år SVART H v.Moe Odin J. Westholm Solvalla 6 28/5 - 11 / 3 1640 19,9a 28
e. Emma Tabac (S) v. Toddy J. Westholm Umeå 1 22/4 - 06 / 11 1640 22,0a 70
Danmark J. Westholm Färjestad 4 01/10 - 09 / 9 2140 20,0a 57
J. Westholm J. Westholm Bergsåker 1 27/8 - 07 / 4 2640 23,3ag 50
grønn m/hvitt bånd, svart trekant J. Westholm Solvalla 4 29/5 - 11 / 11 1609 19,1a 67
3 2018: -5 -2 -0 -2 -0 -319 491 2017: -15 -5 -7 -0 -2 -1 170 180
Kleppe Slauren 3 Plass 3 221 115
9 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) K. Djøseland Solvalla 2 28/5 - 11 / 4 1640 19,0a 197
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Klosterskogen Travbane 2 15/4 - 07 / 11 2100 23,0a 74
Stall Slauragjengen K. Djøseland Bjerke Travbane 1 01/4 - 09 / 4 2140 23,7 61
K. Djøseland M. Gundersen Bjerke Travbane 2 25/2 - 09 / 5 2680 24,8 g 51
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. M. Gundersen Forus Travbane 1 11/2 - 08 / 11 2080 23,3 94
4 2018: -6 -0 -1 -0 -2 -27 912 2017: -16 -3 -2 -2 -6 -179 403
Finnskog Sjefen 4 Plass 1 163 370
13 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 08 / 6 2100 23,7a 43
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Umeå 4 22/4 - 06 / 2 1640 22,9a 492
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog L. Kolle Drammen Travbane 1 19/3 - 06 / 3 2100 27,0a 25
H. Kulblik R. Skoglund Bergsåker 2 14/3 - 05 / 4 1640 23,5a 36
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 6 18/2 - 08 / 6 2100 25,4a 41
5 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -193 000 2017: -15 -3 -3 -4 -2 -456 240
Ingbest 5 Plass 2 875 740
6 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Solberg Solvalla 0 28/5 - 11 / 7 1640 br ag 363
e. Ing May v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 07 / 3 2100 23,9a 47
Ragnar Løvseth /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 2 01/4 - 09 / 10 2140 23,8 112
T. Solberg Frode Hamre (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 08/3 - 09 / 2 2100 24,6a 43
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Forus Travbane 1 10/12 - 02 / 4 2100 25,6 13
6 2018: -5 -2 -2 -0 -0 -566 640 2017: -9 -2 -2 -0 -4 -435 257
Lome Brage 6 Plass 3 268 395
11 år BRUN H v.H.G. Balder P. Midtfjeld Solvalla 4 28/5 - 11 / 10 1640 19,3a 59
e. Lomestjerna v. Gullbrun P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 1 15/4 - 07 / 6 2100 22,9a 77
Bengt Erik Persson /Oslo P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 27/12 - 06 / 10 1660 23,7 14
M. Gundersen Bengt Erik Persson P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 26/11 - 06 / 3 2100 23,2a 18
marineblå m/hvit og rød søm + reklame P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 16/11 - 08 / 12 1609 23,0a 45
7 2017: -5 -3 -0 -1 -0 -530 300 2016: -11 -7 -1 -1 -1 -1 050 781
Månprinsen A.M.* (S) 7 Plass 5 921 499
10 år M.BRUN H v.Svall Ivar* (S) G. Melander Solvalla 3 28/5 - 11 / 5 1640 19,1a 41
e. Månskära* (S) v. Järvsöfaks (S) G. Melander Umeå - 22/4 - 06 / 10 1640 dg ag 15
Sverige G. Melander Romme 1 16/4 - 08 / 9 2180 23,8 16
G. Melander G. Melander Bergsåker 1 22/3 - 05 / 11 2680 24,6 14
rød med grå seler og ermbind. G. Melander Bergsåker 3 27/8 - 07 / 5 2640 23,6a 13
8 2018: -6 -1 -1 -1 -3 -211 165 2017: -15 -2 -2 -3 -3 -379 000
Smedheim Solan 8 Plass 3 087 799
7 år BORKET H v.Bork Odin F. Hamre Solvalla 0 28/5 - 11 / 2 1640 20,4ag 136
e. Lila v. Bokli Balder F. Hamre Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 07 / 9 2100 23,8a 109
Eirik Djuve /Sola F. Hamre Bjerke Travbane 5 01/4 - 09 / 12 2140 24,2 36
F. Hamre F. Hamre Momarken Travbane 3 18/3 - 08 / 13 2180 24,2 51
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 1 08/3 - 09 / 4 2100 24,2a 16
9 2018: -5 -3 -1 -0 -1 -577 419 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 9 Plass 3 337 080
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 1 16/5 - 03 / 5 2100 22,6a 21
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 05 / 4 1609 22,0a 18
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 15/4 - 07 / 12 2100 23,9a 498
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 25/2 - 09 / 10 2680 28,2 240
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Momarken Travbane 1 31/1 - 05 / 4 1640 26,5a 14
10 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -9 982 2017: -10 -2 -1 -2 -1 -115 244
Solør Stegg* 10 Plass 1 845 595
11 år SVART H v.Alm Viktor T. Jansson Bergsåker 1 01/6 - 08 / 9 3180 24,8 16
e. Frøken Kia v. Elding K. Larsson Bjerke Travbane 4 16/5 - 03 / 7 2100 23,6ag 27
Sverige T. Jansson Åby 2 29/4 - 02 / 13 2180 22,8 66
T. Jansson Kenneth Larsson (A) K. Larsson Bergsåker 1 18/4 - 07 / 9 2200 23,9 15
Blå med røde mansjetter T. Jansson Momarken Travbane - 18/3 - 08 / 8 2160 dg 48