<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:05 V5-5
NOKAS 4-ÅRINGSLØP
NOKAS 4-ÅRINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
14. Løp
Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-10 Plass : 6-8-10

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -7 -3 -0 -3 -120 938
Babuszka Simoni 2100 1 Plass 144 070
4 år MØRKBR HP v.San Pellegrino* (US) K. Mønster Århus - 29/5 - 05 / 7 1800 dg a 36
e. Staro Darling (S) v. Love You* (FR) N. Andersen Skive 0 19/5 - 05 / 2 2060 16,6a 67
Svend Bjerregaard K. Mønster Århus 1 28/12 - 04 / 4 1800 16,9a 18
K. Mønster Svend Bjerregaard (A) K. Mønster Skive 1 10/12 - 05 / 1 2000 17,0 35
Hvit, reklame K. Mønster Århus 1 27/11 - 11 / 2 1800 16,9a 25
2 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000 2017: -12 -2 -2 -0 -6 -79 500
Al B. Back Zet (S) 2 Plass 175 778
5 år BRUN H v.Offshore Dream* (FR) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 25/5 - 06 / 4 1700 15,4a 34
e. Image Lavec (S) v. Viking Kronos* (IT) M. Gundersen Leangen Travbane 2 15/5 - 04 / 5 2640 16,4a 18
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 04/5 - 02 / 3 2100 16,3a 32
G. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Forus Travbane 5 11/4 - 05 / 3 2040 16,3a 62
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 6 01/4 - 02 / 4 1609 14,5a 101
3 2018: -9 -3 -1 -1 -1 -74 000 2017: -11 -4 -2 -1 -1 -118 993
Ricochet Face (S) 3 Plass 351 531
5 år BRUN V v.Raja Mirchi* (S) T. Uhrberg Vaggeryd 3 30/4 - 09 / 7 1640 14,2a 122
e. Mercedes November (DE) v. Pine Chip* (US) L. Kolgjini Jägersro 0 08/4 - 03 / 2 1640 13,1a 61
Stall La Marc A. Kolgjini Kalmar 1 24/3 - 09 / 1 2140 15,0 40
A. Kolgjini Lutfi Kolgjini (T) J. Takter Jägersro 3 27/12 - 08 / 9 2140 14,0a 324
Svart, vinrødt sk.stk & ermring A. Kolgjini Åby 0 15/12 - 06 / 7 2160 15,1 245
4 2017: -9 -0 -1 -2 -1 -30 000 2016: -12 -1 -2 -2 -5 -124 918
Beenthere Donethat (DK) 4 Plass 167 022
4 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) R. Kjær Skive - 23/4 - 10 / 5 2060 dg a 1026
e. Puk Egely (DK) v. Juliano Star* (FR) R. Kjær Århus 3 27/11 - 10 / 1 1800 16,0a 88
Eirik Djuve /Sola R. Kjær Århus 1 13/11 - 06 / 1 1800 17,4a 82
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) R. Kjær Billund 3 21/10 - 03 / 2 1900 15,8a 57
marineblå m/hvit og rød søm + reklame R. Kjær Charlottenlund 0 02/10 - 10 / 1 2500 17,4ag 712
5 2018: -6 -4 -1 -0 -0 -80 000 2017: -13 -5 -3 -0 -3 -126 000
Bestbyarsenal (DK) 5 Plass 296 949
5 år MØRKBR V v.The Liquidator (US) M. Olsen Leangen Travbane 1 29/5 - 06 / 11 2140 15,5a 34
e. Ashford (DK) v. Osman Bogø (DK) M. Olsen Biri Travbane 5 21/4 - 06 / 5 1609 15,0ag 62
Stig Rønne /Trondheim M. Olsen Momarken Travbane - 18/3 - 09 / 12 2140 dp a 627
M. Olsen M. Olsen Leangen Travbane 2 20/2 - 04 / 6 1640 17,3a 16
rød m/gule ermer,rød ermstr,rekl. M. Olsen Leangen Travbane 2 13/2 - 05 / 5 2140 18,5a 26
6 2018: -16 -3 -3 -0 -8 -198 183 2017: -14 -5 -3 -2 -1 -319 000
Kick Off Classic 6 Plass 541 183
5 år BRUNSVART H v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 31/5 - 04 / 2 2100 14,0a 37
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) K. Malmin Biri Travbane 1 13/5 - 05 / 4 2100 15,3a 56
Stall Bitt Av Basillen K. Malmin Bjerke Travbane 1 29/3 - 03 / 3 2100 15,8a 34
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 19/1 - 06 / 10 2100 18,2a 27
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 2 04/1 - 03 / 5 2140 18,2 42
7 2018: -6 -1 -2 -2 -0 -66 691 2017: -14 -7 -1 -1 -3 -252 051
Balotelli D.K.* (DK) 7 Plass 448 251
5 år BRUN V v.Ens Snapshot (US) H. Lønborg Aalborg 1 21/5 - 08 / 2 2140 16,7a 35
e. Pearsall Delivery* (S) v. Pearsall Hanover* (US) A. Pedersen Åby 6 04/5 - 06 / 3 2640 14,4a 137
Danmark A. Pedersen Skive 2 23/4 - 11 / 3 2550 16,5a 115
B. Goop Anders Pedersen (T) G. Dahl Skive 0 10/12 - 05 / 3 2020 br g 432
Mørkblå G. Dahl Århus 0 27/11 - 10 / 2 1800 br ag 539
8 2018: -5 -2 -0 -1 -1 -65 000 2017: -9 -1 -1 -3 -1 -87 500
Forever Peace 8 Plass 252 944
5 år BRUN H v.Muscle Hill (US) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 31/5 - 04 / 1 2100 14,2a 17
e. Peaceful Way (US) v. Angus Hall* (US) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 05/5 - 06 / 8 2609 16,0a 18
Stall Sving E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 06/9 - 08 / 6 2100 14,3a 23
J. Verbeeck Ingvild Seljord (B) E. Rennesvik Örebro - 20/8 - 10 / 11 1609 dg a 165
rød/hvit med reklame. E. Rennesvik Gävle 3 08/8 - 09 / 6 1640 12,6a 25
9 2018: -13 -2 -0 -3 -3 -120 519 2017: -21 -3 -3 -1 -9 -164 342
Prince Tanic 9 Plass 400 560
5 år BRUN V v.Thai Tanic G. Austevoll Biri Travbane 5 02/6 - 01 / 9 2600 15,7a 162
e. Inga Lena (S) v. Tant* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 16/5 - 04 / 9 2660 16,6 289
Nina Wattum Haugen-Per August Karlsen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 03/5 - 01 / 2 2100 15,5a 353
G. Austevoll Nina Wattum Haugen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 12/4 - 08 / 9 2100 15,5a 95
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 17/2 - 05 / 4 2100 g0 ag 157
10 2018: -17 -4 -6 -4 -2 -175 500 2017: -21 -6 -6 -1 -6 -211 500
Super Strong 10 Plass 466 500
5 år MØRKBR H v.Revenue* (S) T. Solberg Biri Travbane 2 02/6 - 01 / 6 2600 15,1a 39
e. Super Melody v. Super News (US) T. Solberg Biri Travbane 1 13/5 - 03 / 4 2100 14,2a 56
Stall Strongest There Is T. Totland Bergen Travpark 1 27/4 - 03 / 10 2100 15,5a 37
T. Solberg Dag Lunde T. Totland Bergen Travpark - 13/4 - 05 / 11 1600 dg a 53
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Totland Bergen Travpark 2 30/3 - 04 / 9 2100 17,6a 52
11 2018: -10 -3 -0 -0 -3 -330 381 2017: -17 -5 -7 -1 -2 -500 446
Masterglide* (S) 11 Plass 867 667
5 år M.BRUN V v.Yankee Glide* (US) P. Untersteiner Solvalla 2 26/5 - 05 / 4 2140 13,5a 20
e. Millan Pamela (S) v. Super Arnie* (US) P. Untersteiner Charlottenlund 6 14/5 - 06 / 5 2000 14,5a 28
Sverige P. Untersteiner Åby 1 04/5 - 06 / 2 2640 14,1a 54
P. Untersteiner P. Untersteiner Kalmar 2 31/3 - 06 / 4 2140 14,3a 33
Röd, vit/svart midjeband & sömmar; röd P. Untersteiner Mantorp 2 13/3 - 10 / 5 2140 16,0a 23
12 2018: -18 -6 -2 -2 -6 -179 000 2017: -20 -3 -2 -4 -9 -158 500
Lins Tanic 12 Plass 421 000
5 år MØRKBR H v.Thai Tanic F. Hamre Bjerke Travbane 4 31/5 - 02 / 2 2600 16,1a 112
e. Linsybar v. Cigar Bar (US) A. Akselsen Sørlandets Travpark 1 14/5 - 08 / 2 2660 16,2 63
Knut Dagestad /Voss F. Hamre Klosterskogen Travbane 2 04/5 - 02 / 6 2100 16,6a 24
F. Hamre P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 22/4 - 06 / 2 2100 15,7a 226
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Jarlsberg Travbane 3 17/3 - 05 / 11 1609 15,0a 72