<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
KINGSRØD TRADINGS STAYERLØP
KINGSRØD TRADINGS STAYERLØP
Varmblods 3140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.001 kr., 40 m. ved 180.001 kr.
For 3-12-årige høyest 350.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-8-15 Plass : 13-8-15

1 2017: -3 -2 -0 -0 -0 -55 272 2016: -9 -0 -1 -0 -7 -22 477
Desefinado* (S) 3140 1 Plass 77 749
5 år SVARTBRUN V v.Micro Mesh* (S) B. Goop Romme 0 16/4 - 02 / 7 2640 16,7 21
e. Colette Drew (S) v. Mr. Drew (US) B. Goop Färjestad 1 27/3 - 07 / 11 2140 14,2a 20
Sverige B. Goop Färjestad 1 06/3 - 07 / 2 2140 16,4 20
B. Goop F. Pedersen Örebro 5 24/11 - 11 / 11 2160 17,7 75
Mørkblå T. Wallin Eskilstuna 7 15/11 - 02 / 13 2160 19,0 154
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -3 -0 -0 -1 -66 351
Campo Dell Oro* (FR) 2 Plass 81 087
6 år BRUN V v.Ganymede (FR) M. Lindgren Mantorp 0 20/5 - 08 / 14 2640 br ag 29
e. Feerie du Buisson (FR) v. Istraeki (FR) J. Untersteiner Åby - 19/4 - 05 / 3 2640 br ag 42
Sverige E. Rennesvik Kalmar 1 04/3 - 04 / 12 1640 13,7a 23
J. Juel Marcus Lindgren (T) E. Rennesvik Axevalla 0 18/2 - 10 / 1 2640 19,4 103
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek E. Rennesvik Mantorp 1 06/2 - 03 / 5 2140 15,8a 14
3 2019: -7 -0 -0 -2 -2 -40 000 2018: -16 -2 -2 -5 -2 -176 491
Clint Classic 3160 1 Plass 574 491
7 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Biri Travbane 3 13/5 - 03 / 5 2100 14,9a 70
e. Rough Rider (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 0 01/4 - 02 / 5 1609 14,6a 69
Stall Bergsund AS-Even Westby K. Malmin Momarken Travbane 6 18/3 - 09 / 10 2140 14,2a 804
K. Malmin Trond Anderssen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 01/3 - 08 / 5 1609 15,0a 102
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 17/2 - 05 / 8 2100 17,2a 119
4 2017: -8 -1 -2 -1 -1 -47 246 2016: -16 -1 -1 -2 -6 -67 450
Stone Capes Megy* (FI) 2 Plass 179 896
7 år BRUN HP v.Conway Hall* (US) T. Säde Pori 4 25/5 - 10 / 1 1600 13,1a 663
e. Fast Food U.S. (US) v. S.J.'s Caviar* (US) T. Säde Vermo 2 17/5 - 07 / 1 3120 16,0 372
Finland J. Irri Mikkeli 3 01/5 - 07 / 2 2600 16,3 118
O. Koivunen Tuijja Irri (T) T. Säde Turku 2 23/4 - 09 / 1 2100 15,9a 237
Blå, hvit, rød T. Säde Seinäjoki 1 10/4 - 08 / 1 2100 17,3a 462
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -4 -4 -1 -6 -419 491
Allaway G.T. 3 Plass 654 491
6 år BRUN V v.Broadway Hall (US) A. Wolden Bjerke Travbane 6 25/2 - 04 / 14 2160 15,6 133
e. Valuta G.T. v. Deliberate Speed* (US) A. Wolden Bjerke Travbane 1 04/1 - 06 / 9 2100 16,3a 28
Arnfinn Bye /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 17/12 - 05 / 10 2100 br ag 59
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 1 26/11 - 04 / 11 2600 17,4 33
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Wolden Bjerke Travbane 2 09/11 - 07 / 12 2100 16,2a 105
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -2 -6 000
Beauregard (DE) 4 Plass 228 399
7 år BRUN V v.Ganymede (FR) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 21/5 - 01 / 3 2600 17,5a 35
e. Boria (IT) v. Supergill* (US) M. Gundersen Forus Travbane 1 06/5 - 04 / 2 2550 16,0 353
Hegna Maskin AS /Stathelle Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 22/4 - 02 / 6 1609 15,0a 55
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 25/3 - 05 / 7 2140 15,6a 113
marineblå m/hvit og rød søm + reklame Å. Tengsareid Momarken Travbane 5 18/3 - 03 / 8 1640 14,1a 107
7 2017: -11 -4 -3 -0 -2 -171 670 2016: -14 -3 -1 -3 -5 -103 429
Awesome Deal* (DK) 5 Plass 275 099
5 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) F. Jensen Åby 1 25/5 - 06 / 9 2640 14,9 28
e. Noble Conch (DK) v. King Conch* (US) F. Jensen Skive 1 23/4 - 11 / 2 2550 16,5a 17
Danmark F. Jensen Aalborg 1 15/4 - 03 / 3 2640 17,4a
F. Jensen F. Jensen Aalborg 5 04/3 - 03 / 5 2140 19,7ag 15
Hvit, blå/røda sømmer F. Jensen Skive - 11/2 - 08 / 8 1600 dg a 26
8 2019: -10 -0 -0 -3 -3 -30 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -61 938
Carl Lewis (NL) 3180 1 Plass 573 741
10 år RØD V v.Love You* (FR) Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 3 20/5 - 10 / 9 3100 16,5 216
e. Uniek Buitenzorg (NL) v. S.J.'s Photo* (US) L. Kolle Forus Travbane 3 06/5 - 04 / 9 2570 15,5 197
Are Andre Hansen /Lillesand E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/4 - 07 / 6 2100 16,5a 35
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 09/4 - 05 / 5 2140 16,0a 58
mørkblå m/sølv reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 17/3 - 02 / 4 2609 15,7a 99
9 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -15 491 2017: -7 -2 -1 -1 -0 -68 000
Sandsjöns Igor (S) 2 Plass 378 114
7 år BRUN H v.Igor November* (IT) O. Østre Jarlsberg Travbane 1 26/5 - 04 / 10 2620 15,9 42
e. Blomma W. (S) v. Count's Pride (US) O. Østre Momarken Travbane 5 27/12 - 09 / 12 2680 16,2 873
Tom Granheim-Stian Eilefsen L. Trudvang Åby 6 17/11 - 02 / 5 2660 19,9 75
O. Østre Stian Eilefsen (T) O. Østre Biri Travbane 3 05/11 - 09 / 10 3140 17,1 102
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Färjestad 4 12/9 - 08 / 9 2640 16,0a 82
10 2017: -8 -3 -1 -0 -2 -47 266 2016: -22 -2 -2 -1 -7 -50 171
Sweet N'Sour* (DK) 3 Plass 189 531
8 år LYSBRUN V v.Great Challenger (US) K. Mønster Århus 1 29/5 - 04 / 1 1800 16,2a 22
e. Vips Nordal (DK) v. Ellizar H. (DK) K. Mønster Odense 2 30/4 - 09 / 1 2640 16,4a 93
Danmark K. Mønster Århus 1 14/4 - 06 / 1 1800 16,3a 218
K. Mønster K. Mønster Århus 4 24/3 - 06 / 1 2300 17,1a 141
Hvit, reklame M. Mønster Århus 0 11/3 - 03 / 1 1800 br ag 67
11 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -15 000 2018: -10 -3 -2 -0 -0 -113 491
Double Spin 4 Plass 493 491
7 år BRUN H v.Adrian Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 24/5 - 08 / 7 2100 14,6a 112
e. Vinn De Luxe (S) v. Zerberus* (DE) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 28/4 - 06 / 4 2620 dg 24
Jan Svendsen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 05/4 - 07 / 7 2600 14,7a 36
E. Høitomt Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Momarken Travbane - 18/3 - 11 / 4 2140 dg a 97
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/2 - 02 / 8 2100 14,4a 16
12 2018: -12 -0 -0 -3 -3 -24 000 2017: -22 -2 -3 -3 -6 -112 000
Marco d'Estino 5 Plass 408 500
9 år BRUN V v.Kadabra* (US) B. Garberg Leangen Travbane 2 01/5 - 02 / 6 3160 17,4 133
e. Princess Charm (S) v. Self Confident (US) A. Solhus Leangen Travbane 0 08/4 - 07 / 7 1640 15,3a 374
Tommy Trælnes-Inger-Louise Dølvik A. Solhus Leangen Travbane 2 20/3 - 05 / 7 1640 15,2a 71
B. Garberg A. Solhus Leangen Travbane 2 06/3 - 06 / 6 2660 19,0 58
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek A. Solhus Leangen Travbane 1 20/2 - 01 / 9 1640 16,7a 30
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -1 -1 -0 -113 000
Hamptons (DE) 6 Plass 434 023
9 år RØD H v.Love You* (FR) H. Holm Momarken Travbane 2 30/5 - 07 / 6 1640 13,5a 91
e. Sistrina (DE) v. Diamond Way (DE) H. Holm Biri Travbane 3 13/5 - 02 / 8 1609 13,8a 96
Team Hamptons' N. Holm Bjerke Travbane 1 03/8 - 03 / 6 2100 15,0a 16
H. Holm Steinar Holm (T) O. Mikkelborg Årjäng 2 16/7 - 03 / 9 2660 14,6 74
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl N. Holm Jarlsberg Travbane 1 27/6 - 06 / 7 2100 13,8a 51
14 2017: -4 -2 -1 -0 -0 -76 944 2016: -12 -3 -4 -2 -0 -174 227
Gaz Occagnes* (NL) 7 Plass 254 771
5 år FUKS H v.Gazouillis (FR) J. Verbeeck Wolvega 1 20/5 - 08 / 1 2100 15,0a 31
e. Rosy Pierre (S) v. Love You* (FR) M. Nimczyk Dinslaken 1 26/4 - 01 / 1 2100 17,0a 14
Nederland J. Verbeeck Wolvega 2 31/3 - 06 / 1 2100 14,5a 79
J. Verbeeck Henk A.J. Grift (T) F. Nivard Hippodrome de Vincennes - 26/1 - 08 / 1 2850 dg 62
rød/hvit med reklame. M. Nimczyk Wolvega P 13/1 - 91 / 1 2100 16,1a P
15 2017: -8 -1 -1 -2 -2 -91 681 2016: -13 -1 -1 -3 -2 -85 672
Pantin* (S) 8 Plass 305 492
5 år FUKS V v.Love You* (FR) Å. Tengsareid Forus Travbane 0 06/5 - 04 / 10 2570 16,2 60
e. Pralini (S) v. Firm Tribute* (US) J. Takter Jägersro 0 28/3 - 06 / 4 2640 15,6a 36
Sverige Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 09 / 5 2520 16,7 36
T. Solberg Morten Juul (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 21/1 - 02 / 11 2100 14,0a 51
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Lindblom Örebro 0 24/11 - 04 / 2 3140 17,3 115