<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
NORDIA PAYMENTS STAYERLØP
NORDIA PAYMENTS STAYERLØP
Kaldblods 3120 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 575.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr., 60 m. ved 1.500.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-10-7 Plass : 15-10-7

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -3 -2 -7 -129 964
Søyset Kaiser 3120 1 Plass 532 274
10 år SVART H v.Nordli Svarten P. Sørmo Leangen Travbane 5 29/5 - 07 / 5 1640 25,2a 120
e. Tinna Perla v. Rigel Jo O. Østre Biri Travbane 3 13/5 - 10 / 1 2600 26,8 520
Lene Søyseth /Surnadal M. Djuse Bergsåker 0 01/5 - 08 / 5 2640 27,7 970
O. Østre Lene Søyseth (A) O. Østre Leangen Travbane 4 08/4 - 06 / 1 2140 26,6a 401
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Sørmo Leangen Travbane 5 27/3 - 01 / 5 2160 28,3 217
2 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -35 793 2018: -17 -1 -2 -1 -4 -91 973
Tysvær Loke 2 Plass 700 766
8 år SVART H v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 30/12 - 04 / 1 2100 29,9ar 23
e. Imola v. Ilmin G. Flåten Bjerke Travbane 3 17/12 - 08 / 12 2100 27,8a 37
Pål Kristiansen /Husøysund E. Høitomt Biri Travbane 4 05/11 - 03 / 5 2120 27,0 g 30
G. Flåten Pål Kristiansen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 26/10 - 03 / 5 1609 25,1ag 15
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 1 22/10 - 08 / 15 2200 25,3 g 17
3 2018: -17 -1 -0 -2 -6 -67 682 2017: -28 -3 -2 -2 -10 -170 696
Mjølner Tore 3 Plass 609 461
7 år BRUN H v.Spikeld J. Mjølnerød Romme 1 02/6 - 07 / 10 2160 25,9 19
e. Horgen Laila v. Auvin (S) J. Mjølnerød Årjäng 3 22/5 - 07 / 8 2160 25,0 164
Harald Kvåle /Fannrem L. Pedersen Momarken Travbane P 02/5 - 21 / 4 2160 29,5 P
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 26/4 - 08 / 5 2100 26,3a 288
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 2 10/4 - 05 / 7 2680 27,2 50
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -40 368
Villas Cato 4 Plass 649 967
7 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Årjäng 1 22/5 - 07 / 6 2140 25,7 18
e. Vintervilla v. Prins Vinter Å. Tengsareid Biri Travbane 6 13/5 - 10 / 3 2600 27,4 g 68
Jon B. Gjønnes /Fannrem Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 22/4 - 05 / 11 2100 25,0a 43
F. Fladen Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Leangen Travbane 1 08/4 - 04 / 12 2160 27,5 38
svart med røde mansjetter og reklame Å. Tengsareid Biri Travbane 2 02/4 - 06 / 9 2100 26,4a 18
5 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 3140 1 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) P. Arvesen Klosterskogen Travbane 7 25/5 - 07 / 8 1700 23,5a 874
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 08 / 10 2140 27,9 363
Oddvar Dahlen /Nøtterøy K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 08 / 4 2100 24,7a 51
K. Malmin Oddvar Dahlen P. Arvesen Momarken Travbane 3 02/5 - 05 / 9 2160 25,2 120
Mørkblå med gul reklame/bånd Ø. Kihlstrøm Åby 0 29/4 - 02 / 6 2140 24,7 337
6 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 2 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 08 / 2 2100 26,2a 270
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Bjerke Travbane 6 03/5 - 06 / 9 2160 27,4 141
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Momarken Travbane 3 16/4 - 06 / 1 1640 24,9a 82
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 2 09/4 - 06 / 3 1609 25,4a 199
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Sørlandets Travpark 0 25/3 - 06 / 8 2160 26,1 374
7 2018: -17 -0 -4 -2 -5 -118 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 3 Plass 1 168 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 2 30/5 - 08 / 2 2140 24,7 97
e. Mille v. Spang Best L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 20/5 - 08 / 12 2140 25,0 118
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 12/5 - 08 / 5 2100 24,4a 68
L. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Momarken Travbane 0 02/5 - 05 / 11 2160 25,8 45
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Åby 3 29/4 - 02 / 4 2140 24,4 232
8 2019: -12 -2 -0 -1 -3 -45 500 2018: -8 -0 -2 -0 -2 -23 000
Bacchus Ø.K. 4 Plass 816 000
9 år BRUNSVART H v.Lome Kongen T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 20/5 - 08 / 3 2120 25,3 81
e. Spydhild v. Elding H. Holm Biri Travbane 0 13/5 - 10 / 6 2620 26,8 111
Stall Rinden & Arne Mæle T. Solberg Sørlandets Travpark 1 29/4 - 02 / 4 2160 25,1 180
T. Solberg Erik Killingmo (T) B. Øksnevad Forus Travbane 0 18/4 - 05 / 10 2040 26,6ag 251
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Forus Travbane - 04/4 - 05 / 3 2040 dg 135
9 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -14 491 2017: -9 -2 -0 -0 -2 -49 000
Spik 5 Plass 665 491
7 år BRUN H v.Spikeld K. Djøseland Forus Travbane 0 25/4 - 03 / 3 1600 br rg 33
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten K. Djøseland Forus Travbane 1 18/4 - 05 / 6 2040 24,7ar 73
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Forus Travbane 0 04/4 - 05 / 8 2040 26,6 g 148
K. Djøseland K. Djøseland Momarken Travbane - 27/12 - 08 / 6 2180 dg 97
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. G. Gundersen Bjerke Travbane 5 17/12 - 10 / 10 2100 25,8a 240
10 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -153 376 2018: -16 -0 -2 -2 -4 -56 500
Sjø Kongen 6 Plass 1 220 966
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen L. Kolle Biri Travbane 2 13/5 - 10 / 10 2620 26,1 45
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 29/4 - 02 / 9 2160 25,3 12
Stall Appollo 11 Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 14/4 - 09 / 5 3320 28,0 26
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 09/4 - 06 / 8 1609 25,5a 57
mørkblå m/sølv reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 05 / 11 2140 br rg 292
11 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 7 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane 3 20/5 - 08 / 4 2120 25,4 64
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Biri Travbane 7 13/5 - 10 / 15 2620 26,8 313
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Bjerke Travbane 6 22/4 - 10 / 6 2100 25,3a 53
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 09 / 6 3320 28,2 49
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 31/3 - 06 / 1 2100 27,6ag 71
12 2019: -13 -1 -1 -5 -5 -69 500 2018: -29 -0 -4 -5 -11 -114 500
Vertigo Bjørn 3160 1 Plass 1 444 500
11 år BRUN H v.Spikeld L. Hauge Bergen Travpark - 18/5 - 01 / 5 2120 dg 87
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 0 11/5 - 01 / 10 1640 25,3 g 77
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 3 20/4 - 01 / 10 2140 26,0 g 89
H. Steine H. Steine Klosterskogen Travbane 3 14/4 - 09 / 11 3360 27,5 112
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 2 06/4 - 05 / 3 1620 24,6 30
13 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 2 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld G. Gundersen Åby - 29/4 - 02 / 10 2160 dg 34
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin G. Gundersen Romme 2 16/4 - 08 / 5 2160 24,6 47
Kreativ Transport AS /Eidsberg G. Gundersen Färjestad 2 02/4 - 06 / 6 2180 23,7 28
G. Gundersen Ronnie Hansen M. Gundersen Momarken Travbane - 18/3 - 08 / 7 2160 dg 165
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 25/2 - 09 / 3 2660 25,6 81
14 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 3 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 30/5 - 08 / 10 2160 25,6 120
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 12/5 - 08 / 11 2100 24,4a 131
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 25/2 - 09 / 1 2660 29,9 818
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane P 22/11 - 20 / 3 2160 30,2 P
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek J. Mjølnerød Sørlandets Travpark - 12/11 - 09 / 14 2160 dg 41
15 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 3180 1 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 4 15/4 - 07 / 10 2100 23,6a 267
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Momarken Travbane 4 18/3 - 08 / 10 2180 24,3 237
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 08/3 - 09 / 3 2100 24,6ag 38
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 6 25/2 - 09 / 11 2680 25,7 86
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Rennesvik Leangen Travbane 7 28/1 - 08 / 13 2180 24,9 g 29