<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3


Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-6 Plass : 10-1-6

1 2018: -15 -0 -2 -2 -5 -70 500 2017: -19 -4 -5 -1 -2 -278 000
Delicious Dream 2100 1 Plass 348 500
5 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) T. Borg Bjerke Travbane 5 24/5 - 07 / 8 2100 14,4a 68
e. Delicious Queen v. Cigar Bar (US) T. Borg Biri Travbane 0 13/5 - 05 / 2 2100 br ag 21
Anita Johannessen-Vidar Hansen T. Borg Bjerke Travbane 1 26/4 - 07 / 12 2100 15,6a 30
T. Borg Anita Johannessen T. Borg Momarken Travbane 0 16/4 - 05 / 2 2140 br g 27
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 1 31/3 - 02 / 5 2100 16,9a 16
2 2017: -3 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -11 -3 -3 -0 -2 -75 333
Obi's Coktail 2 Plass 87 333
5 år BRUN V v.Coktail Jet (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 0 01/4 - 08 / 8 1609 19,6ag 72
e. Kentucky Avenue (DK) v. Viking Kronos* (IT) K. Malmin Bergen Travpark 0 11/3 - 05 / 7 2100 17,0ag 64
Stall Obi's Coktail K. Malmin Bjerke Travbane 1 16/2 - 05 / 3 2100 16,0a 26
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Momarken Travbane - 15/10 - 08 / 1 2140 dg a 25
Mørkblå med gul reklame/bånd L. Kolle Årjäng 2 02/10 - 06 / 10 2140 15,6a 29
3 2018: -14 -2 -0 -1 -3 -95 000 2017: -19 -3 -4 -3 -2 -226 000
Skylander Hill 3 Plass 335 000
5 år MØRKBR H v.Thai Tanic O. Østre Biri Travbane 0 13/5 - 05 / 8 2100 18,9ag 211
e. Glady L. v. Buvetier D'aunou* (FR) O. Østre Biri Travbane 1 07/4 - 06 / 7 2100 15,6a 35
Paul Jensen /Rykene O. Østre Biri Travbane 2 24/3 - 05 / 3 2100 16,4a 123
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bjerke Travbane 1 22/2 - 01 / 3 2100 18,6a 22
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 02/2 - 07 / 9 2100 18,5a 89
4 2017: -1 -1 -0 -0 -0 -13 818 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 119
Sir Armani* (S) 4 Plass 77 520
8 år BRUN V v.Lindy Lane* (US) A. Karlsson Åmål 1 16/5 - 06 / 12 2080 17,1a 272
e. Tindra Briljant (S) v. Buzzin Brian (US) P. Mahony Åmål 0 31/7 - 04 / 8 2480 20,3a 440
Sverige N. Benzon Årjäng - 07/7 - 04 / 8 2140 br ag 162
D. Dalen Sara Olsson P. Mahony Årjäng 8 24/6 - 06 / 11 2140 15,3a 217
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek P. Ådefors Åmål P 07/6 - 13 / 5 2080 18,5 P
5 2018: -15 -6 -2 -1 -2 -128 000 2017: -17 -3 -1 -2 -5 -95 000
Tuileries (DK) 5 Plass 282 391
8 år BRUN V v.Ready Cash* (FR) E. Høitomt Momarken Travbane 4 30/5 - 03 / 6 2640 17,8ag 33
e. Revolution F.R. (FR) v. Latinus (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 05/5 - 06 / 2 2609 g3 a 121
Stall Tuileries Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 22/4 - 01 / 1 2100 16,2a 42
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 03/4 - 03 / 1 2100 16,5a 20
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Jensen Aalborg 0 27/1 - 05 / 1 2140 16,8ag 24
6 2017: -6 -1 -0 -2 -2 -36 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tommycin 6 Plass 94 500
7 år BRUN V v.Nascar Goal (US) J. Kvikstad Biri Travbane 6 13/5 - 05 / 3 2100 16,2a 83
e. Lois Line v. Rite On Line (US) J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 19/4 - 02 / 5 2140 16,5 35
Stall Knotten J. Kvikstad Biri Travbane 1 24/3 - 05 / 9 2100 16,3a 66
J. Kvikstad Tomas Mathisen J. Kvikstad Biri Travbane P 03/3 - 21 / 2 2100 19,2 P
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 15/7 - 07 / 10 2100 16,6a 37
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -3 -3 -2 -1 -78 000
Nine Mack Nine 7 Plass 82 000
5 år BRUN V v.Cromwell (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 19/6 - 03 / 2 2660 18,6 76
e. Juicy San (S) v. Piper Cub* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 05/6 - 04 / 11 2140 16,6a 75
Hilde J. Svendsen /Larvik E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 26/5 - 01 / 4 1700 15,2a 68
T. Solberg Erik Killingmo (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 05/5 - 06 / 7 1700 17,5ag 20
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/4 - 09 / 3 1609 15,4a 40
8 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -54 000
Concoler 8 Plass 122 500
11 år BRUN V v.Fill V. (CA) T. Glittum Klosterskogen Travbane 4 25/5 - 03 / 2 1700 16,5a 33
e. Joventa v. Speedy Tomali (US) T. Glittum Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 05 / 4 1609 14,1a 127
Kjell Kristiansen-Jens Kåre Åsen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 05 / 6 1700 17,8ag 793
Å. Tengsareid Kjell Kristiansen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 3 14/4 - 08 / 4 2100 17,8a 254
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Heisholt Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 03 / 8 1700 18,1ag 1055
9 2017: -7 -0 -2 -1 -1 -27 000 2016: -2 -1 -1 -0 -0 -20 000
Watch Me Boy (DK) 9 Plass 100 141
6 år MØRKBR V v.From Above* (S) H. Holm Bjerke Travbane 2 19/4 - 02 / 8 2140 16,4 89
e. Early Bee (DK) v. Ara Pride* H. Holm Bjerke Travbane 2 29/6 - 03 / 9 2100 16,3a 103
Stall Travelige Typer H. Holm Drammen Travbane 1 21/6 - 01 / 7 2100 19,2a 20
H. Holm R. Kjær Billund - 28/10 - 07 / 1 2020 dg 133
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Andersen Skive 0 23/9 - 04 / 1 2000 19,0 54
10 2018: -6 -2 -2 -0 -1 -63 000 2017: -11 -4 -1 -2 -3 -222 000
Global Talk 10 Plass 349 500
5 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 1 08/5 - 04 / 12 2100 16,1a 40
e. Frisky Fleur (US) v. Garland Lobell (US) H. Eggen Bjerke Travbane 6 19/4 - 02 / 9 2140 17,2 g 95
Dagfinn Sundseth-Kenneth Didriksen M. Gundersen Momarken Travbane 0 15/10 - 09 / 7 2140 15,9a 651
H. Eggen Dagfinn Sundseth M. Gundersen Momarken Travbane 4 04/10 - 07 / 1 2140 16,2ag 152
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Bjerke Travbane 4 05/9 - 10 / 1 2100 15,4a 34
11 2018: -14 -0 -2 -0 -11 -62 500 2017: -18 -1 -1 -4 -7 -91 501
Filippa B.R. 11 Plass 170 501
5 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) P. Midtfjeld Årjäng 5 22/5 - 06 / 6 2160 16,3 273
e. Lilt Kronos (IT) v. Viking Kronos* (IT) E. Rennesvik Momarken Travbane 6 09/5 - 02 / 8 1640 15,8a 96
Kristian Skullerud /Lillehammer P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 16/4 - 05 / 3 2140 17,3 171
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 01/3 - 02 / 4 2100 17,0a 73
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 22/2 - 01 / 2 2100 18,6a 20
12 2017: -10 -0 -3 -0 -4 -42 000 2016: -9 -3 -0 -1 -4 -54 500
Lord Ivi 12 Plass 96 500
6 år SVARTBRUN V v.Cromwell (US) L. Kolle Bjerke Travbane 4 24/5 - 06 / 1 2100 15,6a 28
e. Ivery Simoni (DK) v. Ride The Wave* (US) L. Kolle Biri Travbane 2 07/5 - 05 / 12 2100 16,6a 284
Per Gøsta Jacobsen-Tove Jacobsen L. Kolle Bjerke Travbane 4 19/4 - 02 / 6 2140 16,7 99
L. Kolle Jens Kristian Brenne (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 01/4 - 08 / 2 1609 19,1ag 63
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 15/3 - 03 / 9 2100 17,2a 143