<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-11-15 Plass : 14-11-15

1 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -41 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Odin Ø.K. 2140 1 Plass 72 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 26/5 - 03 / 11 2120 31,0 254
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/5 - 03 / 1 2140 32,1 429
Annette Stordal /Lierskogen G. Austevoll Momarken Travbane 6 16/4 - 08 / 7 2140 36,7 g 131
G. Austevoll Annette Stordal (A) A. Stordal Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 14 2120 43,2 g 538
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/11 - 08 / 12 2160 38,9 g 156
2 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 2 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Jarlsberg Travbane - 26/5 - 03 / 13 2120 g0 g 704
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Drammen Travbane 3 18/5 - 02 / 1 2100 34,8 g 410
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Jarlsberg Travbane 4 12/5 - 09 / 4 2100 35,1 g 266
H. Nordland H. Nordland Magnor Travbane 5 01/5 - 01 / 5 2020 37,1 g 193
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 3 2120 35,8 g P
3 2017: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Atom Vivi 3 Plass 14 000
4 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten A. Stensen Biri Travbane 1 21/5 - 02 / 4 2100 31,8 28
e. Atom Monne v. Pajaprins A. Stensen Biri Travbane 7 14/10 - 08 / 5 2100 35,5 g 269
Tore Morten Blihovde /Svingvoll K. Malmin Biri Travbane - 26/8 - 08 / 1 2100 dg 103
A. Stensen Hanne Næss E. Høitomt Bjerke Travbane P 10/8 - 22 / 10 2160 36,9 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam Ø. Ruttenborg Biri Travbane 28/8 - 21 / 2 2100 52,0 B
4 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Allerbest 4 Plass 16 500
4 år MØRKBR V v.Rapp Best M. Gundersen Biri Travbane 5 21/5 - 02 / 6 2120 34,5 208
e. Eldsokka v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 5 10/5 - 09 / 11 2160 35,1 456
Ola Engevold /Tangen G. Gundersen Magnor Travbane 3 01/5 - 01 / 6 2020 35,8 376
G. Gundersen Ola Engevold (B) T. Wollebæk Drammen Travbane 0 10/4 - 08 / 6 2100 37,3 g 254
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Biri Travbane 0 24/3 - 08 / 8 2120 36,8 425
5 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -20 -1 -0 -3 -8 -53 000
Turbofaksen 5 Plass 105 000
6 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane - 25/5 - 09 / 7 2100 dg 378
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 7 24/2 - 01 / 7 2100 38,8 g 338
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 09/2 - 03 / 4 2100 36,5 g 359
C. Engebråthen Thomas Strand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 03 / 4 2100 37,8 g 368
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 20/1 - 08 / 8 2100 38,0 245
6 2018: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -7 -1 -2 -1 -1 -38 000
Bleikli Odin 6 Plass 58 500
7 år BRUN V v.Odins Kjempe L. Kolle Bjerke Travbane - 30/11 - 09 / 4 2140 dg 206
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp L. Kolle Drammen Travbane - 21/11 - 04 / 3 2100 dg 151
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 04/11 - 08 / 7 2100 33,9 277
L. Kolle Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 21/10 - 08 / 2 2100 34,3 162
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 5 09/10 - 02 / 3 2140 36,7 g 33
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -18 877
Gregus C.K. 7 Plass 58 301
7 år SVART V v.Kasper Mollyn K. Ødegaard Drammen Travbane 8 18/4 - 02 / 13 2120 33,5 466
e. Romhus Dolly v. Spang Best O. Østre Årjäng 6 10/4 - 08 / 9 2160 34,4 64
Kari Myrvang-Svein-Erik Gaarud K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 10 / 7 2120 34,5 406
K. Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 5 16/3 - 01 / 4 2100 34,7 912
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 09/3 - 08 / 8 2100 35,7 502
8 2017: -6 -1 -1 -1 -2 -29 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fjeldtora 2160 1 Plass 29 000
6 år SVART HP v.Horgen Tore G. Flåten Bjerke Travbane 4 16/5 - 09 / 1 2140 32,3 g 54
e. Aldina v. Alm Svarten G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 05/5 - 07 / 1 2100 31,5 62
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord G. Flåten Momarken Travbane 6 02/5 - 03 / 5 2140 32,9 30
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane 1 18/4 - 02 / 8 2100 33,8 55
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 26/3 - 20 / 6 2120 36,2 P
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Turbo Tantra 2 Plass 18 700
8 år BRUN V v.Wiking Blesen J. Eilertsen Bjerke Travbane - 16/5 - 09 / 9 2140 dg 1468
e. Lodsby Mor v. Rappfot K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 19/4 - 03 / 3 2140 41,0 g 488
Madelen H. Vonheim & Ragne Hallingrød /Åsgårdstrand J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 03 / 1 2100 34,9 450
J. Eilertsen Madelen Lykke Hallingrød J. Eilertsen Sørlandets Travpark - 26/2 - 07 / 7 2180 dg 547
Skrådelt svart/gull, hvit kant K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 8 17/2 - 07 / 7 2120 40,6 g 201
10 2019: -6 -0 -1 -3 -0 -27 000 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Vest Odin 3 Plass 130 500
6 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 6 02/6 - 03 / 2 2100 31,7 108
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 25/5 - 09 / 12 2120 34,2 g 150
Stall Benny V. Hop Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 3 2140 34,8 g 94
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Drammen Travbane 1 04/5 - 02 / 1 2100 33,5 15
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 4 21/4 - 09 / 8 2120 33,7 77
11 2018: -21 -5 -3 -1 -4 -128 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 4 Plass 251 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 25/5 - 09 / 10 2120 31,9 225
e. Vivendel v. Viljesterk K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/6 - 09 / 13 2160 34,3 r 464
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård D. Dalen Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 6 2140 40,0 P
K. Bjørnerød Kari M. Hasselgård G. Flåten Bjerke Travbane - 13/8 - 03 / 1 2100 dg a 181
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm G. Flåten Kala Landbane 5 30/7 - 04 / 3 1900 33,7ag 89
12 2017: -8 -0 -2 -2 -2 -25 988 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Arjo Eld 5 Plass 25 988
12 år SVART V v.Bokli Eld P. Midtfjeld Årjäng 2 22/5 - 03 / 4 2140 31,8 94
e. Bragomine v. Trons Ekmin R. Kruse Drammen Travbane 2 04/5 - 02 / 5 2100 33,6 g 181
Arne Johannessen /Skiptvet R. Kruse Drammen Travbane 4 18/4 - 02 / 2 2100 34,0 255
R. Kruse Arne Johannessen R. Kruse Drammen Travbane 3 10/4 - 08 / 2 2100 34,9 192
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Bjerke Travbane 4 22/2 - 09 / 8 2140 35,5 g 118
13 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -27 000
H.M. Urd 6 Plass 85 200
9 år MØRKBR HP v.Norne L. Kolle Bjerke Travbane 7 16/5 - 09 / 4 2140 33,5 g 575
e. Overskeid Ili v. Ilmin L. Kolle Bjerke Travbane 7 19/4 - 03 / 6 2160 32,0 379
Geir Nordbotten /Stokke L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 31/3 - 03 / 3 2100 33,5 g 330
O. Østre Geir Nordbotten (B) E. Høitomt Drammen Travbane - 20/12 - 02 / 7 2120 dg 253
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 5 06/12 - 08 / 2 2140 34,3 65
14 2019: -8 -1 -2 -0 -1 -36 000 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000
Hafell Storm 7 Plass 112 500
7 år BRUN H v.Moe Odin E. Gravdal Biri Travbane 1 02/6 - 03 / 4 2100 30,6 124
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 25/5 - 09 / 9 2120 32,7 g 152
Rune Ellingsen /Loddefjord Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 18/5 - 02 / 7 2120 32,3 63
E. Gravdal G. Austevoll Bjerke Travbane - 16/5 - 09 / 5 2140 g2 g 150
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 02/5 - 03 / 13 2160 32,0 g 248
15 2018: -13 -0 -1 -3 -0 -22 000 2017: -8 -2 -1 -3 -1 -54 000
Myrull 8 Plass 78 500
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 2 16/5 - 09 / 7 2140 32,1 g 23
e. Moe Svalin v. Spikeld M. Gundersen Momarken Travbane 1 02/5 - 03 / 2 2140 31,4 76
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Biri Travbane 3 21/4 - 09 / 3 2120 33,3 377
M. Gundersen Toril Hansen M. Gundersen Momarken Travbane 5 28/3 - 07 / 7 2140 36,1 g 140
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane P 15/3 - 20 / 7 2160 39,8 P