<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:22 V5-4
DD-1
DATOLØP - POENG SPESIAL
DATOLØP - POENG SPESIAL
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 110.000 kr med høyest 500 poeng. Også for 3-15-årige høyest 150.000 kr med høyest 200 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-7 Plass : 3-10-7

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -4 -16 500
Tynset Balder 1609 1 Plass 105 500
8 år SVART V v.H.G. Balder K. Ødegaard Bjerke Travbane - 24/5 - 05 / 11 1640 dg 152
e. Dixi Dalen v. Dublan A. Stensen Biri Travbane 0 07/4 - 03 / 1 2100 32,6a 133
Anita Wergeland /Dalsøyra D. Nilsen Leangen Travbane 0 28/1 - 02 / 11 2200 32,1 g 161
O. Østre Jan-Arne Raab (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 25/11 - 06 / 6 1609 30,2a 144
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame B. Steinseth Biri Travbane 0 02/10 - 01 / 6 2120 31,9 g 246
2 2017: -9 -0 -1 -0 -2 -10 000 2016: -15 -1 -2 -3 -7 -60 500
Valle Viking 2 Plass 104 803
7 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) R. Aarlie Drammen Travbane 0 18/5 - 01 / 5 1700 28,7a 230
e. Valle Vilde v. Pål Even P. Thuresson Magnor Travbane 5 01/5 - 05 / 3 1600 29,3 285
Marte Lybæk Jensen /Gan G. Antonsen Momarken Travbane 2 27/4 - 04 / 2 1640 28,7a 186
G. Antonsen Marte Lybæk Jensen G. Antonsen Momarken Travbane 0 16/4 - 04 / 13 2160 31,5 476
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Biri Travbane 0 02/4 - 04 / 10 1609 28,0a 558
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 3 Plass 288 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Leangen Travbane 0 01/5 - 03 / 8 1640 31,3ag 48
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Bjerke Travbane - 12/4 - 07 / 12 2100 dg a 444
Stall Ki-Ro B. Steinseth Momarken Travbane 0 28/3 - 05 / 5 2140 30,9ag 63
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 3 09/3 - 05 / 6 1609 28,9a 35
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 9 2100 31,0ag 266
4 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -33 000 2016: -13 -1 -1 -2 -1 -35 000
Komnes Viking 4 Plass 113 000
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) S. Fossen Biri Travbane 3 21/5 - 03 / 2 1609 27,8a 237
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 06 / 6 2620 31,5 g 598
Stig Ingar Fossen /Aurskog S. Fossen Bjerke Travbane 6 22/4 - 03 / 5 2100 28,8ag 287
S. Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 6 11/4 - 03 / 5 2100 29,7ag 202
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Bjerke Travbane - 16/3 - 05 / 4 1609 dg a 79
5 2017: -14 -2 -2 -2 -5 -79 564 2016: -11 -1 -0 -3 -2 -25 609
Pelle Prins* (S) 5 Plass 133 177
8 år SVART V v.Moe Odin J. Laursen Årjäng 5 07/5 - 08 / 3 2140 30,0 54
e. Vermøypia* v. Rigel Jo J. Laursen Bjerke Travbane 0 26/4 - 02 / 3 2140 30,5 g 72
Sverige J. Laursen Årjäng 3 10/4 - 04 / 6 2660 29,8 132
J. Laursen Katarina Aurell Laursen (T) J. Laursen Bjerke Travbane 2 23/3 - 01 / 2 2100 28,9a 173
Svart, vita hängslen J. Laursen Färjestad - 06/3 - 03 / 4 2160 dg g 126
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -33 212
Rappen 6 Plass 99 712
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy O. Olsen Bjerke Travbane 5 24/5 - 05 / 5 1640 28,8 294
e. Mor Lille v. Spang Best O. Olsen Bjerke Travbane - 22/3 - 03 / 13 2160 dg 128
Tarald Straume-Åse Høivik O. Olsen Bjerke Travbane 3 09/3 - 07 / 6 2100 32,0a 56
O. Olsen Tarald Straume O. Olsen Bjerke Travbane 6 25/2 - 01 / 3 2140 31,6 193
Lilla m/hvite ermer,V-form.sk.stk, rek O. Olsen Bjerke Travbane 3 16/2 - 04 / 3 2100 31,2a 45
7 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 7 Plass 141 500
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) H. Holm Drammen Travbane 4 18/5 - 05 / 9 2120 31,1 202
e. Hauglid Tina v. Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 0 01/4 - 05 / 2 2140 31,4 906
Øystein Klever /Leirsund D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/3 - 05 / 3 1609 29,3ag 148
H. Holm Øystein Klever D. Dalen Biri Travbane 0 03/3 - 06 / 1 2100 32,4a 305
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Bjerke Travbane 3 25/1 - 02 / 3 1640 30,8 145
8 2017: -10 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -9 -0 -1 -0 -3 -19 000
Z.M.'s Lyntroll 8 Plass 82 000
5 år MØRKBR V v.Feseth Lynet Ø. Mathisen Biri Travbane 0 21/5 - 03 / 9 1609 28,8a 705
e. Ulltrolla v. Perle Troll Ø. Mathisen Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 4 1600 29,9 540
Rolf Settem /Bolsøya Ø. Mathisen Biri Travbane 3 07/4 - 03 / 8 2100 29,4a 610
G. Austevoll Øivind Mathisen (A) Ø. Mathisen Biri Travbane 0 03/3 - 06 / 2 2100 31,5a 536
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Ø. Mathisen Bjerke Travbane 0 16/2 - 04 / 7 2100 32,5a 241
9 2017: -15 -0 -2 -1 -6 -30 135 2016: -8 -0 -0 -1 -2 -7 792
Prins Balder* 9 Plass 87 489
8 år SVART V v.Lome Elden G. Kylen Rättvik 7 23/5 - 01 / 7 2140 32,3a 328
e. Lille Beth v. Kos Knekten K. Frick Romme 3 12/5 - 10 / 3 1640 30,7a 249
Sverige H. Kulblik Magnor Travbane 4 01/5 - 03 / 5 2020 33,4 121
G. Kylen Marie Morfeldt G. Kylen Årjäng 4 23/4 - 07 / 7 2160 32,8 228
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Färjestad 0 27/2 - 02 / 4 2160 35,6 657
10 2017: -11 -0 -2 -2 -7 -51 698 2016: -13 -2 -2 -2 -2 -68 000
Torderud Stjernen 10 Plass 137 198
5 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Biri Travbane 6 21/5 - 03 / 5 1609 28,2ag 105
e. Torderud Ella v. Bokli Eld M. Gundersen Magnor Travbane 6 01/5 - 05 / 5 1600 29,3 95
Øystein Sørby /Kirkenær M. Gundersen Bjerke Travbane 4 11/4 - 03 / 3 2100 29,0a 49
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) H. Kulblik Rättvik 4 03/4 - 04 / 1 2140 29,4 42
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane - 02/11 - 05 / 2 1609 dg a 71
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -2 -0 -0 -15 000
Torpa Mai 11 Plass 145 888
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/4 - 05 / 12 2160 br g 71
e. Eldpia v. Åsaelden M. Gundersen Leangen Travbane 0 08/4 - 08 / 3 2140 br g 71
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad M. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 26/3 - 06 / 12 2120 29,4 62
E. Killingmo C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 12 2160 30,1 g 379
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 19/4 - 05 / 2 1640 br ag 100
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 12 Plass 131 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Bjerke Travbane 0 24/5 - 02 / 3 2640 30,6 689
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Momarken Travbane 0 09/5 - 06 / 9 1640 29,9ag 794
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 6 27/4 - 04 / 7 1640 29,5a 296
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 16/2 - 06 / 2 2100 31,9a 370
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 5 02/2 - 06 / 8 1609 30,6a 750