<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.30,0 og bedre, 40 m. for tid 1.28,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.27,0 og dårligere.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -20 -0 -0 -0 -7 -23 500 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -28 000
Stjerne Smell 1 Plass 143 700
9 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Bjerke Travbane 0 24/5 - 02 / 1 2640 30,5 506
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Drammen Travbane 7 30/4 - 01 / 7 2520 30,6 720
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 23/4 - 05 / 3 2640 30,5 g 574
Stine Hansen Juklerød (A) S. Juklerød Drammen Travbane 3 10/4 - 04 / 13 2140 31,8 472
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Sørlandets Travpark 7 12/2 - 04 / 11 2180 30,8 634
2 2018: -15 -1 -2 -3 -5 -63 000 2017: -19 -1 -1 -4 -8 -74 000
Reinfaks 2 Plass 197 200
7 år MØRKBR V v.Voje Faks G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 10 2100 30,1a 497
e. Bakkmo Fuksa v. Braute T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 9 2160 31,1 59
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen O. Østre Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 06 / 11 2120 30,2 247
Ole Johan Østre (T) Per Gottling (T) T. Solberg Sørlandets Travpark 5 12/2 - 04 / 5 2160 30,5 113
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 09/2 - 05 / 1 2100 31,3 g 324
3 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 3 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Bjerke Travbane 0 16/5 - 02 / 4 2140 30,9 g 244
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 06 / 7 2620 30,6 g 236
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Drammen Travbane 0 30/4 - 01 / 9 2520 30,9 g 476
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Bjerke Travbane 0 19/4 - 05 / 5 2160 30,2 g 160
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 03 / 13 2120 31,8 g 82
4 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 4 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Drammen Travbane 0 18/5 - 05 / 12 2120 34,7 g 744
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 4 04/5 - 04 / 4 2120 31,7 336
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 04 / 12 2120 33,8 g 1162
Simen Bjørbæk Jessen (T) Odd Arne Aaland J. Undem Klosterskogen Travbane 7 03/4 - 02 / 1 2100 33,0ag 463
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 03 / 2 2100 32,9 g 902
5 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -1 -4 -40 000
Løveld 5 Plass 55 100
7 år BRUN H v.Lome Elden T. Borg Jarlsberg Travbane 0 26/1 - 05 / 9 2120 35,7 242
e. Løve Jerka v. Auvin (S) T. Borg Jarlsberg Travbane 5 19/1 - 07 / 11 2100 34,4a 349
Arne Jørgensen /Barkåker T. Borg Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 04 / 10 2120 37,1 405
Gunnar Austevoll (T) Geir Halvor Jørgensen T. Borg Bjerke Travbane 0 26/10 - 09 / 13 2160 33,1 438
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Borg Bjerke Travbane - 06/10 - 03 / 2 2100 dg a 112
6 2018: -12 -3 -1 -1 -4 -78 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 1 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane - 31/3 - 01 / 10 1609 dg a 229
e. Løve Jerka v. Auvin (S) V. Hop Bjerke Travbane 0 23/3 - 01 / 5 2100 30,1ag 101
Thomas Simonsen /Vear V. Hop Biri Travbane 5 03/3 - 06 / 11 2100 31,2a 102
Thor Borg (T) Karoline Krogh-Hanssen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 25/2 - 01 / 10 2160 31,2 g 174
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Solberg Momarken Travbane 0 14/2 - 08 / 5 2140 33,1ag 40
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -1 -3 -3 -6 -73 000
Kleppe Smygen 2 Plass 124 500
10 år M.BRUN H v.Spikeld A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 20/4 - 02 / 3 2100 33,6a 124
e. Norlisa v. Nordli Svarten P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 13/4 - 04 / 7 1640 29,4a 103
Magne Madsen /Kongsberg A. Akselsen Bjerke Travbane 0 05/4 - 05 / 6 2160 32,6 g 135
Adrian Solberg Akselsen (S) Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 17/3 - 04 / 10 2120 29,7 50
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Momarken Travbane 2 02/3 - 06 / 5 2140 34,8a 23
8 2018: -21 -0 -4 -2 -10 -86 500 2017: -23 -2 -1 -2 -9 -82 500
Hellestvedt Trym 3 Plass 219 900
6 år SVART V v.Voje Faks T. Borg Bjerke Travbane 0 24/5 - 05 / 7 1640 31,6 g 36
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin T. Borg Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 04 / 2 1609 29,5ag 28
Kirstine Barth /Herre T. Borg Jarlsberg Travbane 3 20/4 - 02 / 4 2100 29,3a 110
Eirik Høitomt (T) Jostein Barth (A) J. Barth Sørlandets Travpark 10 26/2 - 04 / 9 2160 32,5 g 86
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 09/2 - 05 / 3 2100 30,9 32
9 2018: -14 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 1 Plass 194 500
8 år SVART V v.Lome Elden K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 27/6 - 08 / 9 2140 29,9 68
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 15/6 - 05 / 2 2100 28,1 110
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 4 21/5 - 08 / 15 2120 27,4 520
Kristine Kvasnes (S) Aina Kristine Madsen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 3 05/5 - 03 / 10 2100 28,1a 38
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Sørlandets Travpark 5 23/4 - 08 / 3 2140 28,6 148
10 2018: -8 -1 -1 -0 -5 -45 500 2017: -15 -1 -1 -2 -7 -74 000
Flammen Julie 2 Plass 227 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/2 - 08 / 5 2100 br ag 617
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* T. Bronken Bjerke Travbane 0 02/2 - 06 / 3 1609 31,6a 346
Sigbjørn Baann /Sannidal G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/1 - 05 / 8 2100 35,5a 311
Johan Herbjørn Undem (T) Sigbjørn Baann D. Dalen Biri Travbane 0 16/12 - 05 / 3 1600 31,5 239
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek D. Dalen Biri Travbane 0 25/11 - 06 / 5 1609 29,7a 148
11 2018: -19 -2 -1 -1 -10 -81 000 2017: -14 -2 -0 -2 -7 -64 500
Langaard Siv 3 Plass 275 500
7 år BRUN HP v.Ridder Prinsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 25/5 - 02 / 2 1700 27,4ag 91
e. Rust Mari v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 6 18/5 - 05 / 15 2140 30,3 91
Stall Langaard G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 13/10 - 01 / 9 1700 28,1ag 302
Lars Anvar Kolle (T) Halvor Bø Langaard L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 05 / 14 2120 30,1 178
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 02 / 13 2140 29,2 193
12 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -47 000 2017: -32 -1 -3 -1 -6 -71 500
Nebbenes Friggi 4 Plass 186 500
8 år BRUN HP v.Frigg Elden A. Christensen Bjerke Travbane 6 24/5 - 05 / 10 1640 28,8 444
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn A. Christensen Bjerke Travbane 0 16/5 - 02 / 9 2140 30,6 463
Rune Gulddal /Sunde I Sunnhordland A. Christensen Bjerke Travbane 5 26/4 - 02 / 8 2140 29,1 604
Anne Christensen (A) A. Christensen Bjerke Travbane 7 19/4 - 05 / 6 2160 29,3 587
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem A. Christensen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 9 2100 29,8a 453
13 2018: -18 -0 -1 -1 -5 -28 991 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 5 Plass 153 875
8 år BRUN V v.Tangen Scott M. Gundersen Momarken Travbane 0 30/5 - 01 / 10 2140 31,9ag 302
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen M. Gundersen Biri Travbane 0 21/5 - 03 / 10 1609 28,8a 247
Carina Simonsen-Ronny Simonsen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 11 2100 29,9a 559
Vidar Hop (T) Carina Simonsen E. Vinvand Momarken Travbane 0 13/4 - 03 / 1 2140 35,0 g 318
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Vinvand Bjerke Travbane P 05/4 - 21 / 6 2160 39,3 g P
14 2018: -8 -1 -4 -0 -1 -73 500 2017: -17 -3 -4 -0 -6 -135 000
Sundby Søss 6 Plass 306 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Bjerke Travbane 2 16/5 - 02 / 10 2160 29,0 42
e. Selena v. Kos Knekten T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 05/5 - 02 / 4 2100 28,2ag 60
Berit Garstad /Stathelle T. Solberg Bjerke Travbane 4 22/4 - 03 / 10 2100 28,1a 93
Tom Erik Solberg (T) Berit Garstad T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 03/4 - 05 / 3 2100 29,7 g 141
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 06 / 10 2120 30,4 g 105