<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-9-8 Plass : 7-9-8

1 2018: -9 -0 -1 -0 -2 -16 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 2140 1 Plass 126 000
10 år SVART V v.Lome Elden I. Mysen Drammen Travbane 0 11/5 - 04 / 9 2100 32,8ag 212
e. Dilla v. Åsrapp B. Steinseth Bjerke Travbane 0 05/4 - 05 / 9 2160 32,6 g 422
Iselin Mysen-Marinus A. Beck B. Steinseth Bjerke Travbane 1 22/3 - 03 / 2 2140 31,0 115
O. Mikkelborg Iselin Mysen (A) I. Mysen Biri Travbane 0 10/3 - 03 / 12 2120 34,4 g 224
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl B. Steinseth Drammen Travbane - 04/3 - 02 / 6 2120 dg 466
2 2018: -14 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 2 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas G. Flåten Bjerke Travbane - 22/5 - 02 / 3 1609 dg a 71
e. Skogli Flickan v. Elding G. Flåten Biri Travbane 1 13/5 - 01 / 1 2100 29,7 58
May-Liss Moe /Barkåker G. Flåten Momarken Travbane 0 09/5 - 04 / 3 2140 31,8 g 54
G. Flåten G. Flåten Biri Travbane 5 21/4 - 03 / 11 2100 31,5ag 66
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 2 13/4 - 08 / 3 2160 29,7 56
3 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 3 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 22/5 - 02 / 9 1609 28,8a 318
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 12/5 - 06 / 2 2600 30,3 g 417
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Sørlandets Travpark 5 29/4 - 04 / 8 2160 30,4 150
C. Engebråthen C. Engebråthen Biri Travbane 0 21/4 - 03 / 7 2100 31,6ag 950
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 02 / 2 2100 32,5ag 209
4 2017: -13 -0 -2 -1 -2 -29 000 2016: -13 -0 -0 -4 -3 -32 500
H.G. Mode 4 Plass 61 500
6 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 0 24/5 - 09 / 11 2160 30,0 g 289
e. H.G. Celin v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 2 03/5 - 05 / 3 2140 31,6 g 57
Ronny Mørland /Oslo K. Hauge Sørlandets Travpark 4 23/4 - 04 / 8 2140 30,9 g 573
T. Solberg Karin Hauge (A) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 14/4 - 04 / 3 2100 dg 91
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Hauge Sørlandets Travpark 0 12/2 - 04 / 10 2160 32,4 g 664
5 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 5 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Momarken Travbane 0 13/4 - 04 / 4 1640 30,5a 75
e. Børke Berta v. Lykke Gutten T. Solberg Bjerke Travbane 1 29/3 - 05 / 11 2140 31,9 113
Mona Syvertsen /Brandbu G. Austevoll Biri Travbane 3 24/3 - 04 / 10 2120 31,9 296
G. Austevoll Mona Syvertsen T. Solberg Drammen Travbane 7 19/3 - 03 / 6 2100 32,7ag 85
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Solberg Biri Travbane 2 03/3 - 01 / 10 2100 33,1 473
6 2018: -3 -0 -1 -0 -0 -7 000 2017: -14 -2 -2 -1 -3 -72 560
Bjørnemyr Dennis 6 Plass 112 193
5 år BRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Momarken Travbane 2 09/5 - 04 / 2 2140 30,6 371
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 04 / 1 2100 32,5 89
Monica Mathiesen-Per Nielsen O. Kjenner Bjerke Travbane 6 15/3 - 02 / 2 2140 31,8 516
O. Kjenner Monica Mathiesen O. Kjenner Bjerke Travbane 3 01/3 - 01 / 7 2100 33,3a 83
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Biri Travbane 0 16/12 - 03 / 1 2100 33,7 200
7 2018: -13 -5 -4 -2 -2 -191 000 2017: -11 -5 -4 -0 -1 -134 000
Frøyu Petter 7 Plass 374 000
7 år BRUN V v.Lome Elden N. Frøhaug Drammen Travbane 2 11/5 - 04 / 6 2100 30,4a 16
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 26/4 - 03 / 11 2160 29,0 g 132
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 4 2120 35,4 P
N. Frøhaug Mari Foss Frøhaug N. Frøhaug Bjerke Travbane N 08/3 - 20 / 4 2160 37,4 r N
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi N. Frøhaug Biri Travbane 1 12/2 - 01 / 9 2120 31,9 13
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -7 -0 -1 -2 -4 -39 000
Silviana 8 Plass 97 000
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor J. Kvikstad Magnor Travbane 3 01/5 - 03 / 10 2020 32,5 g 27
e. Uldina v. Elding J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 12/4 - 05 / 13 2160 30,4 71
Ivar Henriksen /Brumunddal J. Kvikstad Biri Travbane 5 13/1 - 06 / 3 2100 33,5a 75
E. Høitomt Ivar Henriksen J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 0 05/12 - 04 / 9 2100 33,3 53
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 16/11 - 04 / 1 2140 32,7 33
9 2018: -14 -1 -3 -1 -8 -142 020 2017: -15 -5 -4 -0 -5 -145 318
Tekno Teddy 9 Plass 315 338
5 år SVART H v.Tekno Odin O. Sagholen Åmål 1 16/5 - 05 / 6 2500 30,7 29
e. Lykke Lotta v. Järvsöfaks (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 1 03/5 - 05 / 1 2140 31,1 31
Terje Lunewski /Tranby O. Sagholen Bjerke Travbane 5 26/4 - 03 / 3 2140 30,2 108
O. Sagholen O. Sagholen Drammen Travbane 4 10/4 - 04 / 2 2100 33,7 g 35
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 4 05/1 - 04 / 1 2100 32,4 25
10 2018: -14 -5 -0 -0 -6 -131 494 2017: -21 -4 -1 -4 -1 -105 000
Idfaxen 10 Plass 283 994
8 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane - 13/5 - 08 / 5 2100 dg 124
e. Id Elida v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 26/4 - 02 / 2 2140 dg 58
Stall Ida Christine B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 17/3 - 04 / 6 2120 29,4 43
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Biri Travbane 2 10/2 - 03 / 10 2120 30,7 85
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Momarken Travbane 3 23/1 - 04 / 8 2160 32,6 43
11 2018: -7 -2 -1 -0 -1 -95 259 2017: -17 -3 -2 -0 -4 -92 636
Mjølner Brun 11 Plass 215 895
5 år BRUN H v.Horgen Tore O. Kjenner Bjerke Travbane 1 03/5 - 02 / 8 2100 29,8a 82
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Magnor Travbane 1 01/5 - 01 / 10 2040 34,0 75
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Biri Travbane - 24/3 - 08 / 10 2140 dg 132
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Drammen Travbane 7 31/10 - 08 / 8 2140 37,2 g 42
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 03 / 2 2100 36,1 g 56
12 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -13 -5 -1 -1 -2 -91 500
Nordens Lys 12 Plass 118 900
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 22/5 - 02 / 4 1609 28,3a 81
e. Snerta v. Ilmin P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 11/5 - 02 / 7 2100 30,6a 186
Karina Karlsen-Kenneth Sjøgren P. Midtfjeld Momarken Travbane - 28/3 - 04 / 5 2160 dg 122
P. Midtfjeld Ellen Mordt (P) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 3 2140 32,0 g 50
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 23/2 - 05 / 5 2100 33,7a 51