<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige 305.000 - 825.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -1 -4 -3 -2 -103 500 2017: -11 -0 -2 -3 -4 -79 000
Myhreng Brage 1 Plass 531 554
8 år MØRKBR H v.Bork Odin P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 20/5 - 05 / 8 1609 24,0ag 275
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven B. Goop Färjestad 0 14/4 - 07 / 9 1660 24,9 138
Tor Birger Krageboen /Tveit Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 25/3 - 04 / 1 1640 25,8 g 37
Per Oleg Midtfjeld (T) Trond Skofsrud (T) Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 04/3 - 07 / 11 2100 29,4a 48
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek F. Hamre Jarlsberg Travbane 3 24/2 - 03 / 15 2120 27,5 94
2 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 2 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding A. Valstad Bjerke Travbane - 16/5 - 05 / 4 2160 dg 943
e. Storsjø Dubla v. Dublan O. Kjenner Bjerke Travbane 0 19/4 - 08 / 3 1609 29,4ag 522
Adrian Valstad Hagmann /Askim A. Valstad Momarken Travbane 0 13/4 - 03 / 13 2200 br rg 498
Anita Valstad Hagmann (S) Torgeir Hagmann (T) A. Valstad Bjerke Travbane 0 05/4 - 04 / 13 2180 30,6 961
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek O. Kjenner Bjerke Travbane 0 29/3 - 04 / 5 1609 25,2a 484
3 2017: -19 -0 -1 -2 -5 -55 000 2016: -17 -0 -2 -1 -10 -62 264
Viking Faks 3 Plass 469 705
8 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 08 / 5 2120 26,0 409
e. Spik Løva* v. Spikeld O. Østre Momarken Travbane 0 02/5 - 05 / 5 2140 26,4 277
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg E. Jensen Färjestad 0 14/4 - 02 / 8 2160 29,4 322
Øyvind Ruttenborg (T) Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 29/3 - 04 / 6 1609 24,3a 133
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame O. Østre Bjerke Travbane - 15/3 - 06 / 1 2100 dg a 57
4 2018: -7 -0 -0 -0 -6 -31 762 2017: -20 -1 -7 -2 -4 -229 184
Mjølner Fokus 4 Plass 572 006
7 år BRUN KH v.Horgen Tore J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 20/5 - 05 / 11 1609 23,7a 170
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 02/5 - 05 / 8 2140 25,6 133
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 22/4 - 10 / 4 2100 25,8a 163
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Färjestad 2 14/4 - 07 / 2 1640 24,9 79
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 05/4 - 09 / 9 2100 25,9a 230
5 2018: -10 -0 -0 -6 -2 -45 500 2017: -21 -0 -0 -1 -11 -63 383
Kodran 5 Plass 562 883
9 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Østre Sørlandets Travpark 4 14/5 - 06 / 8 1660 23,7 g 212
e. Korra v. Kos Knekten M. Gundersen Forus Travbane 6 06/5 - 05 / 8 2040 25,5a 297
Torill Grønhaug-Kristian Versto G. Gundersen Momarken Travbane 0 02/5 - 05 / 1 2140 26,5 71
Geir Vegard Gundersen (T) Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 26/4 - 08 / 10 2100 26,1a 258
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 14/4 - 09 / 3 3320 28,5 312
6 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -314 918 2017: -14 -2 -1 -2 -4 -189 000
Lille Jim 6 Plass 989 879
9 år SVART V v.Åsajerven J. Bjerring Biri Travbane 0 13/5 - 10 / 5 2620 26,9 101
e. Dolly Vilja v. Elding J. Bjerring Bjerke Travbane 3 22/4 - 10 / 9 2100 25,1a 81
Johnny Ekra /Noresund J. Bjerring Leangen Travbane 2 08/4 - 06 / 8 2140 26,4a 17
Jan Martin Bjerring (T) J. Bjerring Bjerke Travbane 1 22/2 - 07 / 4 2100 27,7a 28
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Biri Travbane 1 18/2 - 06 / 10 2620 27,6 52
7 2018: -12 -0 -2 -2 -5 -134 262 2017: -17 -3 -4 -3 -5 -181 536
Torpa Nicklas 7 Plass 1 009 148
7 år BRUN H v.Lome Kongen O. Sagholen Romme 5 12/5 - 07 / 1 2140 25,5a 26
e. Torpa Fly v. Krembest O. Sagholen Åby 0 29/4 - 02 / 2 2140 25,0 414
Stall Prosecco O. Sagholen Färjestad 6 14/4 - 07 / 10 1660 24,5 219
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Romme 2 24/3 - 08 / 1 2140 25,5a 40
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 3 25/2 - 08 / 4 1609 24,3a 137
8 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 145 2016: -5 -1 -1 -1 -1 -86 951
Ekeld 8 Plass 743 431
7 år SVART V v.Lome Elden O. Østre Årjäng 5 22/5 - 07 / 13 2160 25,1 131
e. Jima v. Jillmin O. Østre Bjerke Travbane P 10/5 - 20 / 7 2160 31,3 P
Heidi Johansen /Eidsberg P. Linderoth Bollnäs 4 12/4 - 09 / 6 2160 25,4 45
Ole Johan Østre (T) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 3 26/3 - 09 / 1 2100 24,3a 121
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 0 19/3 - 07 / 1 2140 25,2 183
9 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -10 447 2017: -19 -0 -3 -1 -3 -54 372
Viktor K. 9 Plass 722 319
10 år SVART H v.Alm Viktor D. Dalen Årjäng 2 22/5 - 07 / 11 2160 25,0 452
e. Snedig v. Minpil D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 05 / 11 1609 br ag 415
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik T. Jansson Färjestad 0 14/4 - 07 / 13 1660 24,7 293
Dag-Sveinung Dalen (T) Jon Magne Vik D. Dalen Sørlandets Travpark 0 25/3 - 04 / 12 1660 26,0 391
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 0 19/3 - 06 / 8 2100 28,1ag 200
10 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -13 -0 -1 -1 -8 -65 000
Alm Kiwi 10 Plass 745 500
10 år LYSBRUN H v.Lome Elden L. Pedersen Bjerke Travbane 6 16/5 - 05 / 9 2160 27,8 86
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) C. Hande Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 03 / 7 2120 27,0 g 155
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen C. Hande Klosterskogen Travbane 3 14/4 - 02 / 4 1720 26,7 147
Magnus Teien Gundersen (S) Tormod Rundhaugen (B) C. Hande Klosterskogen Travbane 5 14/4 - 07 / 6 2120 27,8 228
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 6 29/3 - 08 / 5 2140 26,0 370
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -15 000
Juniorprinsen 11 Plass 757 944
9 år RØD V v.Prins Juventus J. Øveraasen Biri Travbane P 21/5 - 21 / 2 2100 34,2 P
e. Demi v. Alm Silver B. Steinseth Bjerke Travbane 4 07/12 - 08 / 1 1609 26,9a 71
Stall Sikor B. Steinseth Drammen Travbane 0 14/11 - 02 / 1 2100 29,5ag 191
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 6 04/11 - 01 / 12 2100 28,0a 71
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 21/9 - 08 / 12 2160 26,3 r 73