<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
V4-4


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -18 -0 -0 -3 -7 -39 000 2017: -16 -0 -0 -2 -7 -33 000
Stjerne Ball 1 Plass 229 500
8 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Biri Travbane 0 21/5 - 06 / 5 2100 32,0ag 143
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Bjerke Travbane 3 15/5 - 01 / 7 2100 29,9a 61
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 7 07/5 - 04 / 7 2620 30,7 g 82
Ragnhild Sveen (A) R. Sveen Jarlsberg Travbane 3 28/4 - 01 / 9 2100 27,8a 95
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 5 13/4 - 06 / 2 2140 28,5a 105
2 2018: -16 -1 -0 -2 -4 -48 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 2 Plass 245 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 0 03/5 - 08 / 7 1609 27,1a 200
e. Aas Besta v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 5 26/4 - 05 / 6 1609 27,7a 92
Ida Brekke /Voss V. Hop Klosterskogen Travbane 7 15/4 - 08 / 5 2100 29,6 113
Vidar Hop (T) Jan-Arne Raab (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 23/3 - 05 / 4 1609 28,1a 22
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane 1 16/3 - 05 / 2 1609 26,3a 175
3 2018: -14 -0 -2 -4 -2 -47 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -74 500
Trø Flax 3 Plass 251 000
8 år SVART V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Biri Travbane 6 13/5 - 08 / 11 2120 29,2 777
e. Trø Flikka v. Bork Rigel P. Buer Forus Travbane 6 02/5 - 01 / 6 2060 29,4 72
Stall Andelshester.no L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 14/4 - 06 / 12 2140 30,0 162
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 03/4 - 05 / 5 2100 30,0 184
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 05 / 12 2100 br ag 298
4 2018: -21 -8 -3 -4 -2 -210 500 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 4 Plass 475 700
6 år SVART V v.Åsajerven K. Kvasnes Biri Travbane 2 21/5 - 06 / 6 2100 27,7a 43
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 10/5 - 06 / 9 1609 br ag 35
Sølvi Eng /Follebu K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 26/4 - 05 / 1 1609 27,6a 50
Kristine Kvasnes (S) Susann Larsen K. Kvasnes Momarken Travbane 1 13/4 - 06 / 5 2140 27,3a 19
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Biri Travbane 1 24/3 - 01 / 4 1609 28,1a 19
5 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 5 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Leangen Travbane 5 22/5 - 05 / 2 2140 33,3 257
e. Kryllingseira v. Troll Jahn J. Øveraasen Momarken Travbane 0 09/5 - 03 / 6 2160 30,5 73
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Momarken Travbane - 02/5 - 01 / 6 2160 dg 639
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Leangen Travbane 3 24/4 - 08 / 11 2160 28,7 239
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 9 10/4 - 06 / 6 2120 30,5 436
6 2018: -9 -0 -2 -1 -3 -28 000 2017: -15 -0 -0 -0 -8 -26 000
Storler Guten 6 Plass 213 000
13 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Sørlandets Travpark 0 14/5 - 04 / 7 2160 30,3 438
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 01 / 6 2100 28,9ag 335
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Drammen Travbane 8 10/4 - 02 / 2 2100 29,9 g 325
Magnus Helland (T) Rannveig Grorud M. Helland Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 05 / 9 2120 29,9 808
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 4 23/3 - 05 / 6 1609 29,6a 560
7 2017: -10 -0 -0 -0 -6 -18 500 2016: -14 -1 -0 -1 -2 -23 000
Heimly Odin 7 Plass 186 035
8 år BRUN V v.Moe Odin J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 10/5 - 06 / 1 1609 27,8a 953
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn J. Eilertsen Drammen Travbane 7 30/4 - 08 / 10 2120 32,9 g 291
Harald Skjærvø /Yttervåg P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 13/4 - 06 / 11 2140 29,7a 627
Josefine Eilertsen (S) Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 06/4 - 04 / 4 1609 28,0a 196
Skrådelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 01/2 - 04 / 6 2160 39,8 255
8 2018: -20 -5 -4 -2 -5 -150 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 8 Plass 434 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 4 09/5 - 06 / 10 1640 27,9a 32
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Bjerke Travbane 2 03/5 - 08 / 10 1609 26,8a 110
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 15/4 - 08 / 2 2100 29,2 427
Cato Antonsen (T) C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 05 / 7 2100 29,8 36
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. M. Høitomt Bjerke Travbane 3 22/3 - 05 / 9 2100 28,3ag 118
9 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554 2017: -20 -1 -4 -3 -8 -103 000
Furderud Svarten 9 Plass 270 347
10 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Biri Travbane 6 21/5 - 06 / 9 2100 28,8a 189
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Momarken Travbane 2 09/5 - 06 / 11 1640 27,7a 91
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 3 03/5 - 08 / 1 1609 26,8a 727
Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Bjerke Travbane 0 26/4 - 05 / 7 1609 28,1a 323
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 4 19/4 - 06 / 6 2100 28,2a 285
10 2018: -13 -3 -0 -0 -3 -66 894 2017: -13 -1 -1 -1 -3 -33 842
Finnskog Lux 10 Plass 288 348
9 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Biri Travbane 5 21/5 - 06 / 1 2100 28,7a 563
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 0 10/5 - 06 / 8 1609 29,1a 484
Stall Kulblik H. Kulblik Åmål 0 07/6 - 08 / 3 2080 32,4 g 21
Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Bollnäs 0 07/5 - 07 / 2 2140 28,5 82
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Drammen Travbane 0 27/2 - 05 / 12 2100 br ag 166
11 2018: -26 -2 -0 -3 -11 -128 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 11 Plass 410 982
9 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Flåten Momarken Travbane 0 09/5 - 06 / 8 1640 28,2a 540
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) G. Flåten Drammen Travbane 0 18/4 - 04 / 6 1700 29,9ag 141
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen A. Robertsen Biri Travbane - 03/3 - 04 / 8 2100 dg 187
Geir Flåten (T) Nils Johansen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 01 / 6 2120 33,1 g 289
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 01/2 - 05 / 1 2100 30,3a 408
12 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 12 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 15/5 - 01 / 10 2100 29,8a 67
e. Rigel Juni v. Bork Rigel K. Ødegaard Drammen Travbane 3 04/5 - 04 / 4 1700 26,1a 129
Karine Vormestrand /Sandeid T. Stordal Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 1 1609 30,9ag 428
Knut Arne Ødegaard (T) T. Stordal Momarken Travbane 0 02/3 - 05 / 3 2140 33,9ag 522
blå m/rød bunn. T. Stordal Biri Travbane 0 10/2 - 04 / 3 2100 31,4 g 479