<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:25 V4-2
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Borka 1 Plass 63 554
5 år BORKET HP v.Bork Odin G. Antonsen Årjäng 1 07/5 - 06 / 2 2140 32,5 22
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden G. Antonsen Momarken Travbane 3 16/4 - 01 / 6 2140 35,0 90
Karl Wiggo Vangen /Andenes G. Antonsen Momarken Travbane P 30/3 - 20 / 2 2160 35,3 P
Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane 02/8 - 22 / 3 2160 50,9 B
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Momarken Travbane 12/7 - 22 / 4 2160 52,3 g B
2 2019: -4 -1 -0 -1 -0 -23 000 2018: -9 -2 -1 -0 -6 -160 665
Bokli Rapp 2 Plass 565 809
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 20/5 - 01 / 3 2120 27,7 18
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 15/4 - 01 / 6 2120 30,3 45
Jæren Hingst AS /Kleppe G. Flåten Bjerke Travbane 2 29/3 - 01 / 5 2140 31,2 45
Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 09/3 - 08 / 1 2100 34,8 14
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 24/2 - 01 / 4 2100 34,3 g 33
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 3 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin P. Sønsteby Biri Travbane 2 07/5 - 07 / 5 2100 34,9 189
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten D. Dalen Drammen Travbane 6 30/4 - 07 / 7 2100 35,4 g 170
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg D. Dalen Biri Travbane 5 07/4 - 08 / 4 2100 36,6 156
Philip Scott Sønsteby (S) Ole Tom Nyborg (B) D. Dalen Bjerke Travbane P 01/3 - 20 / 8 2160 39,6 P
Mørkblå,gull/hv sidef,ermr&brystf, rek
4 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -1 -6 -32 000
Møyvon 4 Plass 32 000
4 år MØRKBR H v.Åsajerven J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 09 / 6 2100 42,5 g 156
e. Møy Alma v. Bokli Balder J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 28/4 - 22 / 4 2120 38,7 g P
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 22/11 - 20 / 3 2120 59,2 B
Per Oleg Midtfjeld (T) Lars O. Romtveit (T)
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
5 2019: -8 -4 -2 -0 -1 -102 000 2018: -7 -2 -2 -0 -0 -42 000
Mynte Rasmus 5 Plass 174 764
5 år SVART V v.Åsajerven S. Skrugstad Biri Travbane 4 07/5 - 07 / 4 2100 35,3 225
e. Myklejenta v. Nordli Svarten S. Skrugstad Årjäng 4 10/4 - 08 / 8 2140 34,8 116
Cecilie Helen Skage-Øyvind Thorsen S. Skrugstad Bjerke Travbane 5 29/3 - 01 / 2 2140 36,0 366
Ole Johan Østre (T) Sverre Skrugstad (A) S. Skrugstad Biri Travbane P 03/3 - 20 / 1 2100 37,4 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Skrugstad Biri Travbane 23/9 - 22 / 7 2120 53,4 g B
6 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -851 420 2017: -13 -2 -2 -3 -4 -408 976
Philip Ess 6 Plass 1 260 396
4 år SVART H v.Briskeby Philip K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 20/5 - 01 / 6 2120 28,9 g 565
e. Tangen Pia v. Lome Elden K. Johansen Biri Travbane 3 07/5 - 07 / 3 2100 35,0 65
Wilda HB- Optimento AB K. Johansen Jarlsberg Travbane - 28/4 - 07 / 6 2100 g2 32
Kai Johansen (T) Anders Andersen (T) A. Andersen Klosterskogen Travbane P 09/3 - 21 / 6 2120 44,7 g P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
7 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 7 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Jarlsberg Travbane 6 20/5 - 01 / 1 2100 35,3 435
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Momarken Travbane P 09/5 - 20 / 4 2160 37,9 P
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 27/7 - 20 / 5 1660 47,5 B
Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Momarken Travbane 12/7 - 23 / 6 2160 48,4 B
blå m/rødt kryss og ermer