<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:02 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP -
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -10 652 2017: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000
Tullefaksa H.M. 1 Plass 23 652
7 år SVART HP v.Voje Faks M. Høitomt Jarlsberg Travbane P 05/5 - 22 / 8 2120 38,7 P
e. Øyertulla v. Nordli Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark P 06/9 - 21 / 4 2160 42,5 P
Sindre Skjølås /Halden O. Østre Sørlandets Travpark 14/9 - 21 / 6 1660 01,0 B
Marius Høitomt (S) Mats Pedersen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 10/9 - 21 / 10 1660 01,0 B
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
2 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -17 000 2018: -14 -1 -1 -2 -2 -36 000
Emblan 2 Plass 100 000
6 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld M. Soma Forus Travbane - 23/5 - 09 / 2 2040 dg 750
e. Olava v. Spikeld M. Soma Forus Travbane 0 21/3 - 07 / 2 2040 41,9 g 613
Stall Marteng M. Soma Forus Travbane P 23/8 - 20 / 7 2060 39,3 P
Martin Soma (A) M. Soma Forus Travbane 25/8 - 22 / 7 1620 55,2 g B
hvit m/grønt sk.stk. grønne seler/erme M. Soma Forus Travbane 28/7 - 24 / 6 2060 00,4 g B
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -5 -12 500
Kiletor 3 Plass 12 500
5 år BRUN V v.Voje Faks M. Høitomt Sørlandets Travpark - 29/4 - 08 / 3 2140 dg 279
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Sørlandets Travpark P 23/4 - 20 / 7 2160 35,6 P
Åge Jan Kile-Nils Kile J. Undem Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 5 1660 57,3 g B
Johan Kringeland Eriksen (T) Åge Jan Kile J. Undem Sørlandets Travpark 06/9 - 22 / 7 1660 54,4 g B
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek
4 2017: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eigelands Fredrik* 4 Plass 12 000
3 år RØD H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 23/4 - 20 / 10 2160 32,2 P
e. Eigelands Frøkna v. Braute
Sverige
Øystein Tjomsland (T)
mørkblå m/sølv reklame
5 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -11 -1 -1 -0 -2 -24 000
Lille Ole 1 Plass 62 000
8 år SVART V v.Lome Kongen J. Undem Sørlandets Travpark 0 14/5 - 03 / 9 2160 36,7 g 1249
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark - 09/4 - 07 / 8 2160 dg 298
Sven Ivar Bakka-Helen Løland Bakka J. Undem Drammen Travbane - 15/1 - 02 / 5 2120 dg 148
Åsbjørn Tengsareid (T) Helen Løland Bakka J. Undem Jarlsberg Travbane 8 23/12 - 08 / 9 2120 40,3 g 51
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Undem Klosterskogen Travbane 3 15/12 - 08 / 11 2120 35,6 g 42
6 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 1 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Kolle Momarken Travbane 4 19/5 - 09 / 14 2180 33,7 118
e. Høgda Vesla v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 6 13/12 - 07 / 13 2180 35,2 50
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 27/11 - 07 / 8 2180 35,4 g 23
Eirik Høitomt (T) Bjørn Gustavsen (A) E. Høitomt Drammen Travbane 3 21/11 - 04 / 4 2100 35,7 47
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Drammen Travbane 2 31/10 - 08 / 6 2140 35,0 g 40
7 2018: -11 -1 -1 -3 -6 -61 000 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 2 Plass 98 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 8 25/5 - 09 / 5 2100 34,9 g 174
e. Lygne Borka v. Atom Vinter G. Bachmann Sørlandets Travpark - 14/5 - 03 / 10 2160 dg 1081
Gry Vigdis Bachmann /Sander E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 09/4 - 07 / 4 2160 33,3 103
Ole Johan Østre (T) Gry Vigdis Bachmann (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 11/12 - 08 / 10 2100 36,2 28
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Bachmann Klosterskogen Travbane - 28/11 - 03 / 4 2100 dg 115