<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:40 V5-4
DD-1
DATOLØP - MAX 500 POENG - SPOR ETTER GRUNNLAG - 15 HESTER BAK BILEN
DATOLØP - MAX 500 POENG - SPOR ETTER GRUNNLAG - 15 HESTER BAK BILEN
Varmblods 2100 m. Autostart. Maks 15 startende.
For 3-12-årige høyest 195.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-12-3 Plass : 14-12-3

1 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -11 -1 -0 -1 -1 -26 000
Afrodisiac 2100 1 Plass 148 000
7 år BRUN HP v.Olimede* (FR) S. Løvvold Bjerke Travbane P 10/5 - 21 / 1 2140 20,9 P
e. Besafe Højgård (DK) v. Texas (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 04/1 - 06 / 6 2100 br a 292
Gunn Gammeli Rønningen-Elisabeth Johnsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 15/12 - 02 / 12 2500 19,0a 74
G. Austevoll Gunn Gammeli Rønningen T. Solberg Bjerke Travbane 5 24/11 - 05 / 6 2100 17,1a 68
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Solberg Bjerke Travbane 2 10/11 - 04 / 6 1609 15,7a 27
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -18 519
C.C. Lucky 2 Plass 161 220
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) K. Brenden Bjerke Travbane 5 15/5 - 05 / 2 2100 17,1a 64
e. Kings Lucky v. Supergill* (US) O. Brenden Färjestad 3 01/5 - 02 / 11 2140 15,7a 99
Odd Brenden /Magnor O. Kjenner Bjerke Travbane 3 19/4 - 04 / 11 2100 15,9a 452
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 5 03/4 - 02 / 3 2100 16,6a 566
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 0 23/3 - 02 / 6 1609 15,6a 284
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -0 -2 -2 -3 -38 909
Lady Michell 3 Plass 141 251
8 år BRUN HP v.Steinlager (S) D. Aarum Årjäng 0 22/5 - 08 / 12 2140 15,0a 626
e. Pingla Toft v. Super News (US) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 09/5 - 05 / 8 2140 19,1a 231
Atle Vesttorp /Mysen P. Midtfjeld Åby 4 12/4 - 07 / 6 2140 14,3a 1088
K. Johansen Atle Vesttorp K. Johansen Bjerke Travbane 2 27/3 - 03 / 12 2100 15,2a 378
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Kjenner Bjerke Travbane 0 08/3 - 05 / 6 2100 16,7a 683
4 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
Brave Girl 4 Plass 151 926
7 år MØRKBR HP v.Boardwalk Hall* (US) U. Axelson Jarlsberg Travbane 6 12/5 - 03 / 3 2100 17,7a 249
e. Brave Lady v. Take Chances (US) P. Kals Bjerke Travbane 0 03/5 - 07 / 6 2100 18,2a 657
Solveig Andersen /Oslo D. Dalen Biri Travbane 0 21/4 - 06 / 1 1609 16,1a 338
D. Dalen Robert S. Fossen (T) J. Hansen Drammen Travbane 4 10/4 - 05 / 4 2100 18,4 297
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Tvedt Momarken Travbane 3 31/1 - 04 / 6 2140 16,6a 528
5 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -20 -0 -1 -4 -9 -67 333
Janske (DE) 5 Plass 258 905
7 år RØD HP v.Offshore Dream* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 22/5 - 04 / 4 2100 16,5a 99
e. Kosmos Queen (NL) v. Nuclear Kosmos* (US) E. Tijunelis Bjerke Travbane 0 19/4 - 04 / 1 2100 17,8a 94
Anita Pettersen /Ekne K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 06/4 - 01 / 1 1609 14,9a 34
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Momarken Travbane 4 30/3 - 04 / 8 2140 17,3a 87
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 05/1 - 06 / 5 2100 19,2a 37
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -28 -2 -2 -2 -14 -122 912
Norva Young 6 Plass 337 952
7 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) J. Eilertsen Momarken Travbane 2 19/5 - 05 / 12 2140 17,2a 104
e. Super Young v. Super News (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 10/5 - 05 / 5 1609 16,3a 322
Per K. Runden /Skarnes M. Gundersen Drammen Travbane 7 30/4 - 05 / 6 1700 15,4ag 480
G. Gundersen Per K. Rundén M. Gundersen Bjerke Travbane 5 11/4 - 01 / 2 2100 15,9a 131
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Momarken Travbane 0 28/3 - 02 / 5 1640 15,4a 181
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -2 -0 -0 -0 -36 491
Jetsun 7 Plass 265 491
6 år BRUN V v.Revenue* (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 2 22/5 - 04 / 9 2100 15,8a 49
e. Cappuccino v. Coktail Jet (FR) K. Kvasnes Bjerke Travbane P 05/4 - 21 / 4 2140 17,7 P
Morten Carlsen /Bodø M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 26/3 - 07 / 5 2100 16,6a 148
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Drammen Travbane 5 19/3 - 01 / 6 2500 19,4a 26
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/1 - 06 / 1 2100 17,0a 30
8 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Kosmos Dream 8 Plass 202 000
10 år BRUN H v.Kosmos Star K. Kvasnes Biri Travbane 6 07/5 - 03 / 9 2100 16,2a 521
e. Sue Belle v. Mack Lobell* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 0 22/4 - 02 / 4 1609 15,5a 553
Marianne Mølmen-Stein E. Thorud T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 27/3 - 04 / 6 1609 15,3a 409
E. Høitomt Marianne Mølmen A. Stensen Bjerke Travbane 0 16/11 - 06 / 2 2100 br a 457
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 3 17/10 - 01 / 5 1609 15,8a 28
9 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -27 500
Wisteria Lane 9 Plass 174 680
9 år MØRKBR HP v.Thai Tanic V. Hop Bjerke Travbane 3 22/5 - 04 / 5 2100 15,9a 144
e. Spenda News v. Super News (US) V. Hop Biri Travbane 0 13/5 - 03 / 7 2100 15,5a 783
Team Austmarka G. Austevoll Momarken Travbane 3 27/4 - 05 / 12 2140 16,5a 277
V. Hop Morten Lindahl A. Stensen Leangen Travbane 0 29/10 - 06 / 1 2140 19,0a 527
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Eggen Bjerke Travbane 0 19/10 - 06 / 6 2100 16,6a 451
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -1 -1 -5 -26 465
Fighter Filiokus 10 Plass 189 965
10 år BRUN V v.Ganymede (FR) C. Antonsen Bjerke Travbane 5 22/5 - 04 / 6 2100 16,0a 358
e. Lindy's Sugar v. Sugarcane Hanover* (US) V. Hop Bjerke Travbane 6 08/5 - 05 / 12 1609 14,3a 550
Stall Flying G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/3 - 02 / 9 1609 15,6a 782
Å. Tengsareid Lasse Kjærnet K. Johansen Bjerke Travbane 0 16/2 - 03 / 9 2100 17,5a 428
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Jensen Drammen Travbane 0 20/12 - 03 / 10 2100 23,2a 466
11 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Muscle Field 11 Plass 193 000
6 år BRUN H v.Muscle Mass* (US) H. Eggen Jarlsberg Travbane 5 07/10 - 03 / 9 2100 15,8a 33
e. Candy Bar v. Incredible Nevele (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 17/9 - 02 / 8 2160 14,7 161
Ulf Alme /Hakadal T. Solberg Bjerke Travbane 4 07/9 - 09 / 6 2600 16,3a 617
T. Solberg Ulf Alme (A) P. Midtfjeld Drammen Travbane 3 28/8 - 03 / 8 2500 17,0a 28
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 27/6 - 06 / 4 2100 15,2a 100
12 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -21 000
Alfred Nosto 12 Plass 212 500
7 år RØD V v.Steinlager (S) H. Eggen Bjerke Travbane 0 16/3 - 06 / 7 2100 16,0a 195
e. Yes Kievitshof (DE) v. Coktail Jet (FR) H. Eggen Bjerke Travbane 0 09/3 - 01 / 11 2100 18,6a 59
Torill Hagelund /Blaker H. Eggen Bjerke Travbane 0 14/12 - 07 / 1 2100 16,1a 85
H. Eggen Steinar Holm (T) H. Eggen Bjerke Travbane 0 23/11 - 07 / 4 2100 15,5a 127
Hvit m/rødt&blått emblem,blå mansj,rek H. Eggen Forus Travbane 5 03/9 - 07 / 9 2040 14,8a 49
13 2018: -20 -0 -3 -0 -5 -40 000 2017: -24 -3 -4 -2 -7 -137 500
S.M.K. Shocking 13 Plass 302 500
6 år BRUN V v.Bullchip A. Akselsen Bjerke Travbane 0 15/5 - 05 / 8 2100 17,9a 90
e. Island Vacation (US) v. Dream Vacation* (US) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 05/5 - 01 / 8 1609 14,1a 125
Sara Marie Kittelsen /Hof A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 14/4 - 03 / 8 1700 16,8a 235
T. Borg Siv Marie Kittelsen A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 10 / 3 2100 16,7a 117
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 06/4 - 01 / 4 1609 14,7a 68
14 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -20 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ethiopia River (NL) 14 Plass 231 499
8 år BRUN HP v.Incredible Crafts* (US) H. Holm Bjerke Travbane 4 08/5 - 03 / 1 2100 15,1a 37
e. Yucca River* (NL) v. Supergill* (US) H. Holm Bjerke Travbane 2 03/4 - 04 / 3 2100 14,8a 90
Team Frisk Sprut A. Robertsen Bjerke Travbane 6 29/3 - 06 / 2 2100 15,6a 187
H. Holm N. Andersen Jägersro 5 03/1 - 07 / 3 1640 15,0ag 119
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl N. Andersen Charlottenlund 5 18/12 - 06 / 4 2000 15,5 321