<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:55 FINALE VESTLANDSLØPET
FINALE VESTLANDSLØPET
Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr. Maks 14 startende.
For 3-12-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-13-1 Plass : 14-13-1

1
Showmethevictory 2100 0 Plass
6 år BRUN HP v.Quite Easy (US) L. Hauge Bergen Travpark 1 18/5 - 06 / 1 2100 18,0 84
e. Showmethemoney v. Lindy's Super Kick (US) R. Halvorsen Bergen Travpark 0 11/5 - 06 / 2 2100 16,5a 1224
Stall Jio R. Halvorsen Bergen Travpark 5 01/12 - 01 / 2 1600 16,3a 669
L. Hauge Ø. Austevoll Bergen Travpark 6 24/11 - 08 / 8 1600 15,8a 105
N/A L. Hauge Bergen Travpark 0 10/11 - 05 / 1 2100 18,1 169
2
Arctic Tanic 0 Plass
6 år BRUN H v.Thai Tanic E. Storetvedt Bergen Travpark 6 20/4 - 03 / 7 2100 18,2a 93
e. Arctic Melanie v. Huxtable Hornline* (S) E. Storetvedt Bergen Travpark P 06/4 - 22 / 1 2100 22,0 P
Odd Ådnekvam /Salhus E. Storetvedt Bergen Travpark 2 02/3 - 05 / 4 1600 16,4a 299
O. Storetvedt E. Storetvedt Bergen Travpark 5 23/2 - 04 / 9 2100 18,1a 504
N/A O. Storetvedt Bergen Travpark 0 02/2 - 03 / 7 1600 16,9a 116
3
Bernardo Halbak 0 Plass
5 år SVART V v.Orlando Vici (FR) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 08 / 5 2100 17,3a 39
e. Prima Halbak v. Biesolo* (FR) E. Nedrebø Forus Travbane 3 11/4 - 02 / 9 2040 16,9a 77
Stall Svarte Boksa 4 E. Nedrebø Forus Travbane 3 04/4 - 06 / 11 2040 17,0a 45
P. Buer E. Nedrebø Forus Travbane 4 21/3 - 06 / 12 2040 16,3a 212
N/A E. Nedrebø Forus Travbane 2 07/3 - 01 / 3 1600 15,3a 59
4
Swinging Face (DK) 0 Plass
9 år BRUN V v.Varenne* (IT) P. Buer Bergen Travpark 8 27/4 - 04 / 5 2100 18,2 32
e. Erato F.R. (FR) v. Workaholic (US) C. Morken Bergen Travpark 4 20/4 - 07 / 1 2600 18,8a 488
Ragnar Johan Risholm /Bergen P. Buer Bergen Travpark 3 30/3 - 01 / 1 2100 20,0 26
T. Totland J. Rasmussen Bergen Travpark 0 05/1 - 04 / 6 2120 19,6 265
N/A P. Buer Bergen Travpark P 22/12 - 20 / 1 2100 20,5 P
5
Maserati Jetset 0 Plass
6 år BRUN V v.Gift Kronos* (IT) O. Wassberg Forus Travbane 6 02/5 - 04 / 8 2040 17,8a 540
e. Nevas Isadora (S) v. King Lavec* (S) R. Haghighat Bergen Travpark 8 20/4 - 03 / 12 2100 18,6a 397
Elin-Merete Harvik /Hordvik J. Landaas Bergen Travpark 3 06/4 - 01 / 10 2120 17,1 184
J. Landaas C. Olsen Bergen Travpark - 30/3 - 04 / 3 2100 dg a 1040
N/A J. Landaas Bergen Travpark 5 23/3 - 04 / 7 2100 18,4a 849
6
Unik Gardenia (DK) 0 Plass
7 år MØRKBR V v.Diamond Way (DE) P. Buer Bergen Travpark 2 27/4 - 03 / 11 2100 15,7a 103
e. Barbie Løjbjerg (DK) v. Buckfinder* (US) T. Wassberg Bergen Travpark 3 20/4 - 03 / 2 2100 17,8a 39
Jan Nese-Raymond Nese S. Wassberg Bergen Travpark 4 30/3 - 04 / 8 2100 17,7a 80
C. Olsen S. Wassberg Bergen Travpark 2 23/3 - 04 / 8 2100 18,0a 74
N/A S. Wassberg Bergen Travpark P 23/2 - 20 / 1 2100 19,9 P
7
Ernis Lane 0 Plass
5 år MØRKBR V v.Lindy Lane* (US) H. Tvedt Forus Travbane 2 06/5 - 03 / 7 2040 15,9 112
e. Ernis Flo (DE) v. Keystone Voyager (US) H. Tvedt Bergen Travpark 6 27/4 - 03 / 5 2100 16,3a 36
Stall Twits S. Nybø Bergen Travpark 11 20/4 - 03 / 4 2100 23,8ag 69
H. Tvedt R. Tvedt Bergen Travpark 3 30/3 - 04 / 2 2100 17,6a 64
N/A H. Tvedt Bergen Travpark 1 23/3 - 04 / 1 2100 17,8a 13
8
Officer Kronos (IT) 2120 0 Plass
10 år BRUN V v.Cantab Hall (US) K. Johansen Leangen Travbane - 28/1 - 06 / 3 1640 dg a 506
e. Firabella (DE) v. Cheetah (US) M. Lilius Östersund - 06/1 - 08 / 3 2140 dg ag 597
Trine Austevoll /Breistein T. Austevoll Leangen Travbane 5 12/12 - 07 / 10 2140 17,5a 676
Ø. Austevoll T. Austevoll Leangen Travbane 0 13/11 - 07 / 9 1640 14,7a 237
N/A N. Holm Leangen Travbane - 26/9 - 03 / 2 1640 dg a 104
9
Paddington Face (S) 0 Plass
6 år BRUN V v.Lavec Kronos* (IT) R. Hop Bergen Travpark 0 11/5 - 06 / 10 2100 16,2ag 39
e. Jade Face (S) v. Viking Kronos* (IT) E. Rennesvik Bergen Travpark 1 27/4 - 06 / 2 2100 16,2a 15
Nina-Hilde Bergås /Seim S. Wassberg Bergen Travpark 1 13/4 - 05 / 12 1600 14,6a 23
S. Wassberg R. Hop Bergen Travpark 1 30/3 - 07 / 1 2100 16,7a 42
N/A M. Gundersen Forus Travbane 1 21/3 - 06 / 6 2040 15,8a 45
10
Wikipeaks (DK) 0 Plass
7 år BRUN HP v.Scarlet Knight* (US) Ø. Lyssand Bergen Travpark - 18/5 - 06 / 5 2120 dg 101
e. Liss Coktail (S) v. Coktail Jet (FR) Ø. Lyssand Bergen Travpark 3 27/4 - 07 / 4 2100 16,0a 419
Øyvind Lyssand-Jan-Helge Lyssand Ø. Lyssand Bergen Travpark 0 20/4 - 07 / 4 2600 18,9a 66
Ø. Lyssand Ø. Lyssand Bergen Travpark 4 06/4 - 02 / 6 2100 16,6ag 164
N/A Ø. Lyssand Bergen Travpark 2 30/3 - 06 / 5 2100 18,2a 1007
11
Diego Kievitshof (DE) 0 Plass
8 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) S. Iversen Bergen Travpark - 18/5 - 05 / 9 2100 dg a 334
e. Continental Lobell (DE) v. Spotlite Lobell* (US) H. Høyland Bergen Travpark 3 11/5 - 08 / 3 2100 18,2 145
Kåre Iversen-Stine-Elise Iversen H. Høyland Forus Travbane 5 06/5 - 01 / 4 2040 18,3a 88
R. Hop J. Landaas Bergen Travpark 6 20/4 - 07 / 5 2600 18,8a 253
N/A H. Høyland Bergen Travpark 3 06/4 - 03 / 4 1600 18,4 43
12
Express Rapida (NL) 0 Plass
7 år BRUN HP v.Virgill Boko* (NL) P. Buer Bergen Travpark 0 18/5 - 06 / 11 2120 18,8 g 68
e. Rhonda Boko* (NL) v. Smokin Yankee (US) J. Rasmussen Bergen Travpark 0 27/4 - 07 / 8 2100 16,3a 285
Stall Peto Borken J. Rasmussen Bergen Travpark 2 20/4 - 07 / 6 2600 18,7a 68
J. Rasmussen P. Buer Bergen Travpark 0 06/4 - 02 / 7 2100 17,0a 42
N/A P. Buer Bergen Travpark 1 23/3 - 07 / 10 2100 17,9a 24
13
Queenswood (DE) 0 Plass
6 år BRUN HP v.Quick Wood (FR) O. Wassberg Bergen Travpark 2 18/5 - 06 / 9 2120 17,5 g 19
e. Excelent Melody (DE) v. Excel Hanover (US) O. Wassberg Bergen Travpark 3 11/5 - 06 / 8 2100 15,7a 21
Team Gullet skal hem O. Wassberg Bjerke Travbane 0 22/4 - 04 / 5 2100 15,0a 53
O. Wassberg O. Wassberg Bergen Travpark 1 06/4 - 02 / 5 2100 15,7a 14
N/A O. Wassberg Bergen Travpark 1 11/3 - 03 / 7 2100 16,6a 40
14
Skyfall 0 Plass
5 år BRUNSVART V v.Otello Pierji* (FR) M. Pedersen Bjerke Travbane 0 16/5 - 08 / 3 2100 15,5a 143
e. B.B.S. Exita (S) v. Exactitude* (US) M. Pedersen Momarken Travbane 3 09/5 - 05 / 1 2140 17,9a 29
Morten Almeland Pedersen /Mogreina M. Pedersen Bjerke Travbane 2 22/4 - 06 / 11 2100 15,1a 213
M. Pedersen O. Andersson Axevalla 0 11/4 - 07 / 10 2140 15,3a 32
N/A M. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 26/3 - 07 / 1 2100 16,2a 43