<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:38 V65-3
V5-1
BREDDEPREMIERINGSLØP
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 6.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -2 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -33 000
Borkflya 1 Plass 74 500
8 år BRUN HP v.Bork Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 12/5 - 01 / 1 2100 34,5 g 296
e. Eldhusflya v. Elding V. Hop Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 08 / 6 2100 38,6 g 431
Aina Skar-Geir Aga E. Høitomt Drammen Travbane - 15/1 - 07 / 3 2100 dg 30
Magnus Teien Gundersen (S) Aina Skar G. Aga Drammen Travbane P 19/7 - 21 / 2 2120 42,0 g P
marineblå m/hvit og rød søm + reklame
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Praktfull 2 Plass 21 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 12/5 - 01 / 3 2100 36,2 g 225
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 26/3 - 09 / 4 2100 38,7 g 227
Bernt K. Kvamme /Frosta G. Flåten Jarlsberg Travbane P 26/1 - 20 / 3 2120 40,8 g P
Geir Flåten (T) T. Espedal Jarlsberg Travbane 22/6 - 20 / 8 2120 53,7 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 12/6 - 21 / 8 2120 54,2 B
3 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -42 000
Jæger N.A. 3 Plass 104 500
6 år BRUN V v.Wik Stjernen L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 01/1 - 08 / 8 2100 39,1 g 150
e. Buer Dina v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane P 11/12 - 20 / 4 2120 39,0 P
Inger Nygård-Øyvind Aske B. Larsen Jarlsberg Travbane 21/8 - 23 / 11 2120 50,4 B
Lars Anvar Kolle (T) Bjørn Larsen (T) B. Larsen Jarlsberg Travbane 07/8 - 21 / 10 2120 55,8 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -246 000 2017: -11 -5 -2 -2 -2 -973 000
Karmland Anna 4 Plass 1 219 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 2 12/5 - 01 / 9 2100 33,3 47
e. Troll Kosa v. Kos Knekten A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 28/4 - 22 / 6 2120 35,4 P
John I. Naustvik /Røyksund
Adrian Solberg Akselsen (S) Frode Hamre (T)
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv
5 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -16 324 2017: -6 -1 -0 -1 -3 -26 500
Krem Sodina 5 Plass 42 824
5 år BRUN HP v.Sodin P. Sem Jarlsberg Travbane 3 12/5 - 01 / 6 2100 34,2 222
e. Krem Eva v. Krembest P. Sem Drammen Travbane 7 30/4 - 07 / 1 2100 35,9 g 495
Håvard Tofstad /Sande I Vestfold P. Sem Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 2 2120 38,0 P
Pål Sem (T)
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -6 -11 500
Fidella 6 Plass 11 500
6 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) O. Østre Jarlsberg Travbane 7 12/5 - 09 / 5 2100 38,1 186
e. Fiona v. Pajaprins O. Østre Drammen Travbane P 30/4 - 20 / 2 2120 37,0 g P
Thor Eldar Westby /Revetal G. Austevoll Momarken Travbane - 03/5 - 20 / 5 2160 dgpp N
Ole Johan Østre (T) Jan-Arne Raab (T) E. Høitomt Bjerke Travbane - 15/4 - 20 / 10 2180 dgpp N
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 24/10 - 20 / 4 2120 51,8 B
7 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -26 000 2018: -26 -2 -2 -2 -8 -99 500
Hafell Kuling 7 Plass 166 000
6 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 12/5 - 09 / 9 2100 38,2 g 117
e. Løng Pia v. Dublan E. Gravdal Drammen Travbane 4 30/4 - 07 / 3 2100 35,0 412
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 5 2120 37,1 g P
Eivind Gravdal (T) A. Solhus Leangen Travbane 16/11 - 20 / 2 1660 48,1 B
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl A. Solhus Leangen Travbane - 05/7 - 20 / 4 1660 dgpp N
8 2018: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2017: -19 -0 -0 -0 -13 -30 448
Påkka Håntas 8 Plass 65 448
7 år SVART HP v.Slått Eld K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 5 12/5 - 09 / 2 2100 36,3 245
e. Nornes Iba v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 04/5 - 08 / 3 2100 dg 680
Anne-Marie Karlsen /Elverum K. Ødegaard Drammen Travbane 8 30/4 - 07 / 5 2100 38,1 g 319
Knut Arne Ødegaard (T) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 08 / 9 2100 37,4 g 581
blå m/rød bunn. J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 17/3 - 08 / 10 2100 37,3 327
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -10 491 2017: -11 -3 -2 -1 -3 -536 731
Sjø Gull 1 Plass 547 222
4 år MØRKBR V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 29/4 - 08 / 1 2140 30,4 18
e. Stjerne Sara v. Sjefen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 09/4 - 21 / 6 2160 35,1 P
Stall Olympic AB /Nordre Toten
Øystein Tjomsland (T)
mørkblå m/sølv reklame
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -2 -1 -1 -61 000
Tako Ø.K. 2 Plass 164 000
6 år SVART V v.Tekno Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 6 04/5 - 08 / 10 2120 35,2 g 198
e. Taletta v. Rigel Jo J. Undem Sørlandets Travpark 5 23/4 - 07 / 1 2140 33,6 g 181
Jan Gustavsen /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane - 03/4 - 08 / 8 2100 dg 52
Johan Herbjørn Undem (T) J. Undem Jarlsberg Travbane 2 17/3 - 08 / 1 2100 34,3 57
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane - 09/2 - 08 / 7 2100 dg 24
11 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -41 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Odin Ø.K. 3 Plass 72 000
6 år MØRKBR V v.Bork Odin G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/5 - 03 / 1 2140 32,1 429
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane 6 16/4 - 08 / 7 2140 36,7 g 131
Annette Stordal /Lierskogen A. Stordal Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 14 2120 43,2 g 538
Gunnar Austevoll (T) Annette Stordal (A) G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/11 - 08 / 12 2160 38,9 g 156
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 13/9 - 08 / 4 2100 38,2 g 127
12 2017: -5 -0 -0 -1 -3 -11 000 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Maurstad Jerven 4 Plass 14 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven F. Mjølnerød Momarken Travbane 7 19/5 - 09 / 9 2160 35,9 g 680
e. Maurstad Mi v. Spang Best F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 10/5 - 09 / 9 2140 36,2 778
Turid Mjølnerød /Halden O. Østre Drammen Travbane - 15/1 - 02 / 1 2100 dg 432
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Momarken Travbane 3 10/1 - 08 / 5 2160 41,0 393
svart m/gult & hvitt O. Østre Momarken Travbane 7 09/10 - 02 / 1 2140 38,9 287
13 2017: -23 -0 -0 -3 -8 -30 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Junior 5 Plass 30 500
8 år SVART V v.Moe Odin H. Nordland Drammen Travbane 3 18/5 - 02 / 1 2100 34,8 g 410
e. Spang Rosa v. Eng Svarten H. Nordland Jarlsberg Travbane 4 12/5 - 09 / 4 2100 35,1 g 266
Nils Ivar Nordland /Haugesund H. Nordland Magnor Travbane 5 01/5 - 01 / 5 2020 37,1 g 193
Håkon Johannes Nordland (A) H. Nordland Drammen Travbane P 10/4 - 20 / 3 2120 35,8 g P
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl H. Nordland Jarlsberg Travbane - 27/11 - 07 / 4 2100 dg 167
14 2019: -6 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -3 -1 -2 -3 -109 000
Eigelands Rebecca 6 Plass 183 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Kongen A. Frønes Momarken Travbane 0 19/5 - 09 / 10 2160 38,0 g 243
e. Stai Helga v. Elding A. Frønes Sørlandets Travpark - 12/3 - 07 / 3 2160 dg 77
Øystein Wennesland /Lillesand A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 09/3 - 08 / 5 2100 35,5 244
Mari Løve (A) Terje Villum E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 18/12 - 08 / 2 2140 37,0 g 86
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek A. Frønes Jarlsberg Travbane 7 04/12 - 08 / 3 2100 37,0 g 111
15 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -38 000 2018: -14 -2 -1 -3 -3 -77 491
Hauan Hera 1 Plass 183 491
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Borg Sørlandets Travpark 5 14/5 - 03 / 2 2140 31,9 g 710
e. Findal Hera v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 8 10/5 - 09 / 12 2160 35,5 363
Alf-Einar Jørgensen /Harstad T. Solberg Jarlsberg Travbane 8 26/3 - 10 / 10 2120 34,6 g 582
Tom Erik Solberg (T) Morten Einang (B) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 08 / 6 2100 35,8 214
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 04/12 - 08 / 6 2100 36,9 g 89