<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 335.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -1 -1 -6 -50 500
Seabreeze Ås (US) 1 Plass 360 367
8 år RØD HP v.Deweycheatumnhowe* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 3 11/5 - 01 / 5 2100 16,4a 44
e. Wingait Ås (S) v. Mack Lobell* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 28/4 - 06 / 1 2600 17,5 175
Helge Ellefsen /Porsgrunn D. Dalen Bjerke Travbane - 12/4 - 02 / 4 2140 dg 82
Gunnar Austevoll (T) Helge Ellefsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 03/4 - 01 / 8 2100 17,3a 99
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 07 / 7 1609 15,0ag 220
2 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -14 500 2017: -15 -0 -0 -2 -7 -29 500
Eila Laday (S) 2 Plass 246 927
7 år BRUN HP v.Clerk Magistrate (US) V. Hop Drammen Travbane 4 11/5 - 01 / 1 2100 16,5a 144
e. Star's Princess (US) v. Garland Lobell (US) V. Hop Momarken Travbane 4 02/5 - 06 / 5 1640 15,0a 367
Erling Danielsen /Slitu E. Høitomt Drammen Travbane 7 18/4 - 05 / 2 2100 17,0a 155
Thor Borg (T) Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 3 10/4 - 07 / 11 1700 15,6a 365
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 0 16/3 - 06 / 4 1700 17,2a 116
3 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -33 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -18 500
La Paloma 3 Plass 268 000
11 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) A. Valstad Bjerke Travbane 5 10/5 - 03 / 6 2160 17,6 672
e. Smok'n Katie v. Smok'n Lantern* (US) B. Larsen Momarken Travbane 0 02/5 - 06 / 3 1640 15,7ag 562
Linda Borgan /Hvittingfoss A. Rasmussen Biri Travbane 4 21/4 - 08 / 5 2100 18,5 509
Bjørn Larsen (T) A. Rasmussen Sørlandets Travpark 6 09/4 - 03 / 2 2140 18,6 327
hvit m/blått belte/ermer,rød søm +rek B. Larsen Momarken Travbane 0 02/3 - 02 / 8 2140 20,4a 898
4 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -16 -0 -1 -3 -4 -43 500
Aragorn Wibb (S) 4 Plass 254 385
9 år LYSBRUN V v.From Above* (S) T. Borg Drammen Travbane 2 11/5 - 01 / 6 2100 16,4a 23
e. Carisma Wibb (S) v. Alf Palema* (US) T. Solberg Sørlandets Travpark 3 23/4 - 03 / 11 2140 15,5a 330
Christin Kaasa-Robert Freitag T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 02 / 5 2609 16,5a 137
Tom Erik Solberg (T) Christin Kaasa T. Solberg Bjerke Travbane 0 25/2 - 02 / 2 2100 15,3a 448
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 04/2 - 09 / 6 2520 17,7 764
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -1 -1 -8 -40 956
St. Michel Decoy 5 Plass 317 956
7 år LYSBRUN H v.Quatre Juillet* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 22/4 - 07 / 5 2100 15,3a 186
e. Top Car Wash Girl* (DE) v. Abano As* (DE) E. Høitomt Leangen Travbane 3 08/4 - 10 / 11 2140 16,2a 348
May-Britt Frotveit /Skotterud E. Høitomt Drammen Travbane 0 04/3 - 05 / 4 2100 18,0a 41
Eirik Høitomt (T) Tom Forkerud (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 07/1 - 04 / 7 2100 16,7a 33
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 18/12 - 05 / 10 2140 17,2a 36
6 2019: -12 -0 -1 -0 -3 -18 000 2018: -23 -1 -0 -2 -7 -73 500
Vici Sun 6 Plass 415 000
8 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) A. Akselsen Biri Travbane 6 13/5 - 06 / 4 2100 15,4a 121
e. Millsize v. Varenne* (IT) A. Akselsen Drammen Travbane 1 30/4 - 03 / 5 2100 15,5a 30
Anette Larsen /Våle A. Andersen Drammen Travbane 3 18/4 - 05 / 6 2100 16,8ag 26
Anders Andersen (T) A. Andersen Jarlsberg Travbane 1 06/4 - 02 / 1 2100 15,7a 61
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Bjerke Travbane 0 03/4 - 04 / 9 2100 15,7a 453
7 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 7 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 05 / 6 2100 17,9ag 452
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) J. Hansen Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 06 / 6 1700 20,2ag 511
Lise Therese Halvorsen /Seljord K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 16/3 - 02 / 4 2100 16,2a 844
Knut Robin Dalsbotten (A) Lise Therese Halvorsen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 09/3 - 01 / 10 2100 17,8a 1920
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 09/2 - 01 / 1 2100 dg a 362
8 2019: -7 -1 -1 -1 -3 -33 000 2018: -19 -1 -1 -2 -5 -54 000
Flirtin Superb 8 Plass 430 527
9 år BRUN H v.Flirtin Man (US) V. Hop Bjerke Travbane 3 15/5 - 04 / 1 1609 15,9a 37
e. Millsize v. Varenne* (IT) V. Hop Drammen Travbane 6 04/5 - 01 / 8 1700 14,3a 379
Thomas Tuft-Stine-Beate Hjartholm S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 03 / 3 1700 20,9ag 252
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) H. Horpestad Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 06 / 12 1700 16,9a 573
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Jessen Momarken Travbane 4 28/3 - 06 / 5 1640 15,2a 603
9 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -21 -2 -1 -3 -10 -82 315
Sebastian Mølgård (DK) 9 Plass 335 609
9 år MØRKBR V v.Carmody Lobell* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 08/5 - 03 / 6 2100 15,1a 74
e. Italian Delight (S) v. Shogun Lobell* (US) M. Gundersen Drammen Travbane 5 30/4 - 03 / 10 2100 16,4a 49
Stall Sebastian Mølgård M. Juul Skive 5 24/2 - 07 / 2 2060 15,7a 272
Magnus Teien Gundersen (S) Sigbjørn Kolnes (T) B. Jørgensen Aalborg 4 03/2 - 05 / 1 1640 14,8a 217
marineblå m/hvit og rød søm + reklame R. Kjær Skive 0 28/1 - 08 / 1 2060 17,0a 232
10 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -26 -2 -1 -6 -8 -103 000
Talk That Talk 10 Plass 339 000
8 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) H. Kolle Jarlsberg Travbane P 12/5 - 20 / 2 2100 20,4 P
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) C. Engebråthen Momarken Travbane 1 30/3 - 01 / 7 2140 15,9a 205
Rune Sundhaug /Holmestrand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 17/3 - 02 / 6 2609 16,5a 492
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 09/3 - 01 / 11 2100 17,8a 402
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 7 09/2 - 06 / 4 1700 16,5a 154
11 2018: -18 -1 -0 -4 -8 -68 000 2017: -17 -1 -1 -5 -3 -66 500
Sugarbaby (S) 11 Plass 433 026
7 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) S. Jessen Sørlandets Travpark 3 14/5 - 08 / 6 2680 16,1 227
e. Last Dance S. (AT) v. Meadow Road (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 03 / 12 1700 16,6a 298
Peter Simoni S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 09/2 - 01 / 2 2100 17,9ag 35
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Drammen Travbane 2 10/12 - 07 / 12 1700 16,2a 144
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 07 / 3 2100 15,0a 513
12 2018: -5 -1 -0 -1 -1 -27 000 2017: -8 -0 -0 -3 -0 -27 000
Jules 12 Plass 353 000
11 år BRUN V v.Vic Torre* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 22/4 - 07 / 11 2100 14,8a 814
e. Jano Rachel (US) v. Burgomeister (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 15/4 - 03 / 7 1700 16,1a 616
Tina Fossan Låg-Jan Arild Kristiansen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 06 / 10 2100 16,6a 1531
Lars Anvar Kolle (T) Tina Fossan Låg (A) T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 07/1 - 04 / 5 2100 17,1a 79
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 15/12 - 05 / 2 1700 16,2a 97