<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2


Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 88.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -1 -1 -3 -3 -73 000 2017: -18 -1 -2 -2 -5 -59 000
Rock The Boat 1 Plass 184 000
6 år BRUN V v.Thai Tanic K. Olafsen Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 05 / 7 1609 16,4ag 131
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 3 04/5 - 05 / 10 1700 16,5a 707
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien A. Berås Sørlandets Travpark 0 23/4 - 02 / 9 2140 17,1a 605
Dag-Sveinung Dalen (T) Elsa Fiskum Bjørntvedt A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 05 / 1 2609 20,2ag 154
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 07/1 - 06 / 10 2100 dg a 717
2 2018: -6 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -54 000
Concoler 2 Plass 122 500
11 år BRUN V v.Fill V. (CA) T. Glittum Jarlsberg Travbane 1 12/5 - 05 / 4 1609 14,1a 127
e. Joventa v. Speedy Tomali (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 05 / 6 1700 17,8ag 793
Kjell Kristiansen-Jens Kåre Åsen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 3 14/4 - 08 / 4 2100 17,8a 254
Truls S. Glittum (A) Kjell Kristiansen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 6 03/4 - 03 / 8 1700 18,1ag 1055
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 20/1 - 05 / 6 2100 19,3a 417
3 2018: -9 -0 -0 -2 -2 -16 500 2017: -17 -0 -2 -2 -8 -47 000
Chill Fighter 3 Plass 101 000
9 år BRUN V v.Giant Chill* (US) G. Kylen Jarlsberg Travbane 6 12/5 - 05 / 10 1609 15,3a 536
e. Felicia News v. Super News (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 04/5 - 03 / 6 2100 18,7a 136
Pål Jensen /Nøtterøy K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 06/4 - 05 / 3 1609 16,6a 135
Tom Erik Solberg (T) Kim A. Kråkemo L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 16/3 - 08 / 2 2100 20,1 56
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane P 09/3 - 21 / 1 2100 22,5 P
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -1 -1 -3 -2 -41 500
Missychip 4 Plass 78 500
7 år MØRKBR HP v.Chipmate* (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 18/5 - 04 / 4 1700 16,3a 21
e. Miss Erotic v. Tony Oaks* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 04/5 - 05 / 7 1700 16,4a 507
Øivind Torp /Gressvik E. Rennesvik Momarken Travbane 0 13/4 - 02 / 2 1640 17,0a 110
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 03 / 3 1700 18,4ag 43
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 18/3 - 12 / 9 2140 16,4a 469
5 2018: -11 -1 -2 -0 -4 -80 000 2017: -15 -3 -0 -2 -6 -105 000
St. Florent Decoy 5 Plass 233 500
5 år M.BRUN HP v.Juliano Star* (FR) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 04 / 7 2100 18,3a 46
e. Top Car Wash Girl* (DE) v. Abano As* (DE) P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 23/1 - 01 / 7 2140 19,7a 19
Stall Decoy E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/1 - 03 / 11 2100 18,0a 62
Eirik Høitomt (T) Tom Forkerud (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 31/12 - 03 / 7 2100 20,8a 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 18/12 - 03 / 7 2160 17,4 38
6 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -14 -0 -3 -2 -3 -42 500
Sunny Cru 6 Plass 95 544
6 år MØRKBR H v.Americanese (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 16/5 - 04 / 2 2640 18,4 g 947
e. Splendid Sprinter (US) v. Muscles Yankee* (US) O. Østre Magnor Travbane - 01/5 - 04 / 11 2020 dg 154
Dag Terje Kisen /Matrand P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 22/4 - 01 / 5 2100 17,2ag 293
Ole Johan Østre (T) Dag Terje Kisen T. Solberg Biri Travbane 3 07/4 - 06 / 10 2100 16,1a 108
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 27/3 - 02 / 12 1609 15,0a 449
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -19 -0 -3 -2 -7 -60 000
Bottle Va Bene 7 Plass 115 500
7 år BRUN HP v.Saxo de Vandel (FR) M. Løve Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 05 / 12 1609 15,4a 386
e. Sis Du Mont v. Staro Showbiz (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 04/5 - 05 / 1 1700 16,9a 47
Vibeke Elin Mørtsell /Storforshei M. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 03/4 - 04 / 3 1700 16,7a 76
Brede Øigarden Refsdal (A) Torfinn Rummelhof M. Høitomt Sørlandets Travpark 2 25/3 - 02 / 11 2140 16,3a 144
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 16/3 - 03 / 1 2100 17,0a 108
8 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Runaway Morning 8 Plass 52 500
8 år SVART V v.Super Nick (US) S. Høitomt Jarlsberg Travbane N 12/5 - 20 / 1 2100 23,3 N
e. Fenaya Ports (S) v. Mr. Novak* (US) S. Høitomt Klosterskogen Travbane N 04/5 - 20 / 1 2100 23,5 N
Bent Brustad /Lunde E. Høitomt Drammen Travbane 4 18/4 - 01 / 5 1700 16,7a 193
Vidar Hop (T) Bent Brustad K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 03/4 - 03 / 9 1700 17,9a 1062
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 26/4 - 04 / 8 2100 18,3a 481
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -1 -5 -19 000
Bianca Va Bene 9 Plass 79 500
7 år BRUN HP v.Saxo de Vandel (FR) G. Austevoll Biri Travbane 0 07/4 - 06 / 11 2100 16,7a 300
e. Stardel v. Smokin Yankee (US) K. Malmin Bjerke Travbane 6 27/3 - 02 / 10 1609 15,3a 80
Monica Røed /Siljan G. Austevoll Bjerke Travbane 3 16/3 - 04 / 8 2100 17,3a 79
Gunnar Austevoll (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 5 09/3 - 04 / 7 1609 17,7a 81
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 23/2 - 02 / 9 1609 16,9a 87
10 2018: -7 -1 -0 -2 -3 -39 000 2017: -11 -3 -1 -1 -3 -162 212
Joe Comet 10 Plass 253 790
5 år SVART H v.Judge Joe* (US) G. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 04/5 - 05 / 4 1700 15,9a 16
e. U.R. Myspecialangel (US) v. The Icepan Cometh (US) G. Antonsen Årjäng 1 23/4 - 06 / 5 2140 15,7a 17
Stall Hold i hatten G. Antonsen Biri Travbane 0 24/3 - 05 / 6 2100 br a 32
Cato Antonsen (T) Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Drammen Travbane 4 19/3 - 05 / 10 2100 17,8a 38
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Antonsen Momarken Travbane 0 06/8 - 05 / 3 2140 18,4 237
11 2018: -10 -5 -1 -1 -3 -160 000 2017: -9 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nora Noark 11 Plass 216 000
7 år BRUN HP v.Jetstile H. Kolle Bjerke Travbane 3 10/5 - 03 / 5 2140 17,5 814
e. Bonnie Sign (S) v. Smok'n Lantern* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/4 - 04 / 8 2100 20,0a 139
Thure Bottolfs /Sandefjord L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 03 / 4 2100 17,8a 300
Lars Anvar Kolle (T) Thure Bottolfs L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 06 / 5 2100 20,4a 194
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 04 / 11 2100 17,7a 460
12 2017: -8 -1 -3 -2 -1 -78 000 2016: -6 -0 -2 -1 -2 -33 000
Bitossi 12 Plass 123 000
5 år BRUN V v.Banker Hall* (US) T. Solberg Biri Travbane 0 13/5 - 05 / 1 2100 16,2a 155
e. New Winning (DK) v. Supergill* (US) T. Borg Leangen Travbane 6 08/4 - 05 / 4 2140 17,5a 192
Karina Vudduaune-Tommy Røssland T. Borg Bjerke Travbane 3 01/4 - 08 / 5 1609 14,8a 181
Thor Borg (T) Karoline Krogh-Hanssen (T) T. Borg Bjerke Travbane 2 15/2 - 02 / 10 2100 16,4a 169
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 3 03/2 - 05 / 5 2609 19,3a 71