<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V65-6
V5-3
DD-2
HOTELL DAG BONDEHEIM
ALLE - MAX 800 POENG
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige med høyest 800 poeng.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -10 -1 -0 -0 -4 -87 991 2017: -22 -1 -4 -3 -8 -195 685
Tord Viking 1 Plass 1 511 835
14 år BRUN V v.Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 08 / 12 2100 24,9a 111
e. Dalletti v. Finstad Per L. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 05/5 - 03 / 9 2140 25,2 84
Team Toten Trotters E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 28/4 - 05 / 2 1609 23,3a 133
Thor Borg (T) Kjetil Helgestad (T) J. Øveraasen Färjestad 7 14/4 - 02 / 14 2200 26,5 294
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl L. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 26/3 - 01 / 4 1620 24,1 134
2 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 2 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld V. Hop Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 08 / 8 2100 24,6ag 389
e. Steinsvad Il v. Ilmin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 05 / 1 1609 24,4a 237
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/3 - 08 / 11 2160 26,5 g 311
Gunnar Austevoll (T) Ole Fr. Desserud G. Austevoll Drammen Travbane 3 19/3 - 06 / 4 2100 27,3a 221
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Malmin Momarken Travbane 4 14/2 - 03 / 4 1640 25,2a 70
3 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -12 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Jærvsø Ole 3 Plass 1 136 626
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 09 / 12 3360 br g 486
e. Rapptora v. Åsrapp H. Holm Drammen Travbane - 19/3 - 06 / 5 2100 dg a 109
Italy Stable & Roy Karlsen H. Holm Bjerke Travbane 0 18/1 - 07 / 8 2100 28,4a 537
Geir Smeby (S) Beate Holmstrøm (T) H. Holm Klosterskogen Travbane 4 07/1 - 03 / 4 2100 26,9a 277
Skrådelt sølv/svart, hvit kant, rek H. Holm Momarken Travbane 6 27/12 - 06 / 1 1640 25,7 g 118
4 2018: -15 -5 -2 -0 -3 -264 000 2017: -21 -5 -2 -0 -5 -133 500
Nyland 4 Plass 1 214 000
8 år SVART H v.Feseth Lynet L. Hjetland Forus Travbane P 23/5 - 22 / 4 2060 32,3 P
e. Vina Dokka v. Spikeld R. Wiig Forus Travbane 7 06/5 - 10 / 10 2040 23,6 629
Stall Ja-Vert R. Wiig Forus Travbane 1 25/4 - 03 / 2 1600 24,6 42
Magnus Teien Gundersen (S) Jon M. Sunde R. Wiig Forus Travbane 0 18/4 - 05 / 12 2040 25,9ag 72
marineblå m/hvit og rød søm + reklame R. Wiig Forus Travbane 2 04/4 - 05 / 4 2040 25,5 349
5 2018: -11 -3 -1 -2 -4 -179 240 2017: -15 -0 -2 -4 -5 -69 491
Storm Odd 5 Plass 1 573 358
10 år BRUN H v.Storm Jo A. Solhus Leangen Travbane 3 08/5 - 08 / 7 1700 22,8 28
e. Søstra v. Elding A. Solhus Leangen Travbane 3 17/4 - 07 / 12 2180 25,0 g 17
Ola Martin Foss /Fannrem E. Høitomt Bjerke Travbane 4 29/3 - 08 / 10 2160 25,2 43
Eirik Høitomt (T) Ola Martin Foss U. Ohlsson Umeå 2 03/3 - 06 / 6 2660 29,8 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Amundsen Leangen Travbane P 27/2 - 21 / 1 2140 32,6 g P
6 2018: -15 -2 -0 -2 -3 -67 500 2017: -15 -2 -3 -1 -3 -89 500
Kolnes Tom 6 Plass 733 753
8 år SVART H v.Bork Odin J. Eriksen Biri Travbane 1 07/5 - 01 / 2 1609 25,8a 22
e. Perle Tine v. Lome Elden J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 23/4 - 01 / 11 1680 26,0 62
Ida Jansen /Birkeland P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 03 / 11 1620 26,3 85
Johan Kringeland Eriksen (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 06 / 5 1609 25,0a 111
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/9 - 10 / 9 2100 26,6a 344
7 2018: -20 -3 -2 -2 -7 -270 500 2017: -16 -4 -2 -0 -4 -463 736
Galileo 7 Plass 2 459 408
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 20/5 - 08 / 15 2140 25,1 72
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Forus Travbane 0 06/5 - 10 / 14 2060 23,1 691
Stall Galileo G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 07 / 2 2100 br ag 630
Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 0 01/4 - 09 / 1 2140 24,3 215
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 0 18/3 - 08 / 5 2160 26,7 g 271
8 2018: -19 -0 -2 -0 -5 -43 491 2017: -24 -0 -2 -4 -6 -93 632
Tojo Prinsen 8 Plass 893 202
9 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 20/5 - 08 / 10 2140 27,9 363
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 08 / 4 2100 24,7a 51
Oddvar Dahlen /Nøtterøy P. Arvesen Momarken Travbane 3 02/5 - 05 / 9 2160 25,2 120
Per Arvesen (A) Oddvar Dahlen Ø. Kihlstrøm Åby 0 29/4 - 02 / 6 2140 24,7 337
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 09 / 10 3340 28,6 342
9 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2016: -4 -1 -1 -0 -0 -50 000
Bork Odin 9 Plass 3 390 179
12 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 16/11 - 08 / 6 1609 24,3a 49
e. Bork Perla v. Bork Rigel J. Øveraasen Biri Travbane P 17/7 - 21 / 1 2100 30,8 P
Tom Krageboen-Tor Birger Krageboen T. Solberg Bjerke Travbane 0 12/6 - 08 / 9 1609 23,7a 728
Tom Erik Solberg (T) Odd Dvergsdal (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 19/2 - 07 / 7 1609 23,5a 22
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 03/2 - 03 / 1 2100 25,3a 185
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -3 -2 -4 -86 000
Neslands Loke 10 Plass 3 555 901
14 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 0 28/2 - 01 / 7 2080 26,8 50
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Forus Travbane 6 29/11 - 01 / 10 2100 26,0 100
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn Å. Tengsareid Bergen Travpark 6 24/11 - 01 / 11 1640 24,5 15
Åsbjørn Tengsareid (T) Johan Kringeland Eriksen (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 24/10 - 06 / 2 1700 24,8a 14
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 2 23/8 - 05 / 7 2080 23,7 95
11 2018: -13 -3 -0 -1 -5 -145 350 2017: -8 -0 -1 -0 -2 -33 136
Hellin Faxen 11 Plass 2 278 232
9 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Åby 0 29/4 - 02 / 14 2180 23,9 571
e. Nebbenes Faxa v. Røder O. Mikkelborg Romme 4 16/4 - 08 / 10 2180 24,4 449
Håkon Hermansen /Holmestrand O. Mikkelborg Färjestad 4 02/4 - 06 / 7 2180 24,3 63
Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 19/3 - 06 / 2 2100 27,2a 20
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane - 28/6 - 04 / 7 2160 dg 111
12 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 12 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 05 / 9 1609 24,3a 376
e. Ritabest v. Friggbest P. Buer Forus Travbane 6 25/4 - 03 / 8 1620 24,9 164
John Arne Degnes-Åsmund Degnes Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 29/3 - 08 / 9 2160 25,2 414
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 18/2 - 08 / 11 2100 31,9a 491
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 5 29/1 - 01 / 6 2160 26,3 g 260