<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 17.001 kr.
For 3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -9 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Balderina 1 Plass 18 000
6 år MELL.BR. HP v.H.G. Balder G. Austevoll Drammen Travbane 6 18/5 - 02 / 3 2100 36,1 g 155
e. Lier Frøkna v. Elding G. Austevoll Drammen Travbane P 30/4 - 20 / 3 2120 36,7 P
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Biri Travbane 0 22/5 - 10 / 4 2100 dist g 330
Gunnar Austevoll (T) Johnny Nilsen G. Austevoll Drammen Travbane 4 12/5 - 06 / 1 2100 35,1 198
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 30/4 - 01 / 12 2120 dist 153
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -2 -0 -3 -62 000
Ask Major 2 Plass 62 000
4 år BRUN H v.Bork Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 03/4 - 08 / 14 2120 34,1 g 30
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 17/3 - 08 / 7 2100 34,2 23
Kjell Bredholt /Stokke G. Flåten Jarlsberg Travbane P 24/2 - 20 / 6 2120 37,5 P
Geir Flåten (T) Alexander Myhre
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -1 -5 -18 000
Ingemann 3 Plass 28 000
6 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Drammen Travbane 0 18/4 - 02 / 11 2120 34,2 587
e. Stjernespika v. Sjefen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 16/3 - 01 / 7 2120 40,2 427
Anniken Storhaug-Isak Storhaug Kristoffersen J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 30/1 - 08 / 1 2100 38,3 231
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 9 18/12 - 08 / 9 2160 39,1 283
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl H. Rorgemoen Klosterskogen Travbane 7 15/12 - 08 / 5 2100 37,9 390
4 2018: -12 -2 -5 -2 -2 -108 500 2017: -8 -3 -0 -2 -1 -60 500
Ruskeli Blesa 4 Plass 169 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin T. Totland Bergen Travpark 3 27/4 - 08 / 3 2100 34,2 89
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 07 / 5 2100 42,1 g 37
Jon Steinar Falkevik /Bø I Telemark V. Hop Klosterskogen Travbane 1 09/2 - 08 / 2 2100 35,3 75
Vidar Hop (T) Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Jarlsberg Travbane - 01/1 - 08 / 5 2100 dp g 91
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane P 20/12 - 20 / 2 2100 39,4 P
5 2018: -6 -0 -1 -3 -2 -29 500 2017: -11 -1 -0 -1 -3 -24 000
Lygne Odine 5 Plass 66 500
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin G. Bachmann Sørlandets Travpark - 14/5 - 03 / 10 2160 dg 1081
e. Lygne Borka v. Atom Vinter E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 09/4 - 07 / 4 2160 33,3 103
Gry Vigdis Bachmann /Fetsund E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 11/12 - 08 / 10 2100 36,2 28
Ole Johan Østre (T) Gry Vigdis Bachmann (T) G. Bachmann Klosterskogen Travbane - 28/11 - 03 / 4 2100 dg 115
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Bachmann Sørlandets Travpark 2 30/10 - 08 / 1 2140 33,8 g 157
6 2017: -4 -0 -1 -1 -1 -11 527 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -6 500
Torpa Pål 6 Plass 18 027
4 år MØRKBR V v.Moe Odin K. Johansen Drammen Travbane 6 18/4 - 02 / 3 2100 34,2 g 98
e. Stensvik Faksa v. Järvsöfaks (S) M. Hultman Årjäng 2 10/4 - 08 / 1 2140 33,6 130
Knut Andresen-Arngeir Berg K. Johansen Momarken Travbane 5 22/11 - 08 / 11 2160 38,2 134
Lars Anvar Kolle (T) Lovise Mohaugen K. Johansen Drammen Travbane 5 14/11 - 01 / 2 2100 37,1 95
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 08 / 8 2100 36,4 69
7 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -11 500 2017: -14 -0 -1 -0 -9 -41 500
Turbofaksen 7 Plass 55 000
5 år MØRKBR V v.Norheim Faksen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 7 24/2 - 01 / 7 2100 38,8 g 338
e. Serena v. Minpil C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 09/2 - 03 / 4 2100 36,5 g 359
Thomas Strand /Holmestrand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 03/2 - 03 / 4 2100 37,8 g 368
Connie Engebråthen (T) Thomas Strand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 20/1 - 08 / 8 2100 38,0 245
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Drammen Travbane 7 15/1 - 07 / 10 2100 38,2 g 492
8 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -14 000
Tysvær Silvia 1 Plass 45 000
6 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor A. Berås Sørlandets Travpark P 14/5 - 20 / 5 2160 37,0 P
e. Tysvær Åsa v. Åsajerven K. Handeland Forus Travbane 0 28/2 - 04 / 1 2040 br g 543
Einar Berg /Stol K. Handeland Forus Travbane - 21/2 - 05 / 10 2060 dg 1163
Dag-Sveinung Dalen (T) Dag Nilsen K. Handeland Forus Travbane 0 24/1 - 03 / 13 2080 br g 429
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Handeland Forus Travbane 4 17/1 - 03 / 11 2060 34,5 756
9 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -69 500
Hafell Storm 2 Plass 76 500
6 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Drammen Travbane 2 18/5 - 02 / 7 2120 32,3 63
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars G. Austevoll Bjerke Travbane - 16/5 - 09 / 5 2140 g2 g 150
Eivind Gravdal /Hof Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 02/5 - 03 / 13 2160 32,0 g 248
Eivind Gravdal (T) O. Østre Drammen Travbane - 18/4 - 02 / 12 2120 dg 214
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 8 10/4 - 08 / 9 2120 35,2 194
10 2018: -13 -3 -1 -1 -3 -70 000 2017: -12 -4 -3 -1 -1 -102 000
Briljant 3 Plass 193 000
8 år MØRKBR V v.Spikeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 01/6 - 09 / 13 2160 34,3 r 464
e. Vivendel v. Viljesterk D. Dalen Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 6 2140 40,0 P
Kari M. Hasselgård-Erik Hasselgård G. Flåten Bjerke Travbane - 13/8 - 03 / 1 2100 dg a 181
Kristian Bjørnerød (T) Kari M. Hasselgård G. Flåten Kala Landbane 5 30/7 - 04 / 3 1900 33,7ag 89
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 03 / 9 2120 br g 213
11 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -10 491 2017: -27 -2 -4 -2 -14 -104 871
Julie 4 Plass 119 762
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 05/5 - 07 / 9 2120 31,0 324
e. Dolly Vilja v. Elding C. Antonsen Magnor Travbane 2 01/5 - 01 / 8 2040 34,6 43
Lars-Arne Larsen /Enebakk C. Antonsen Drammen Travbane 5 10/4 - 08 / 8 2120 34,5 118
Cato Antonsen (T) Lars-Arne Larsen C. Antonsen Momarken Travbane - 28/3 - 04 / 1 2140 dg 340
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Färjestad 2 20/3 - 01 / 10 2160 36,2 72
12 2017: -17 -4 -0 -0 -10 -86 500 2016: -4 -0 -1 -1 -0 -12 000
Vest Odin 5 Plass 98 500
4 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 0 16/5 - 09 / 3 2140 34,8 g 94
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel E. Høitomt Drammen Travbane 1 04/5 - 02 / 1 2100 33,5 15
Stall Benny E. Høitomt Biri Travbane 4 21/4 - 09 / 8 2120 33,7 77
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 08/12 - 03 / 3 2100 36,8 g 86
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Austevoll Bergen Travpark - 20/10 - 03 / 4 2100 dg 212
13 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -5 -0 -0 -2 -372 636
Kos Odin 6 Plass 372 636
4 år SVART H v.Alm Viktor S. Jessen Leangen Travbane 1 24/4 - 01 / 5 2140 34,8 11
e. Mai Kosa v. Moe Odin S. Jessen Klosterskogen Travbane 4 15/4 - 01 / 8 2120 31,2 g 275
Stall Jessen S. Jessen Jarlsberg Travbane P 26/3 - 20 / 7 2120 35,5 P
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Klosterskogen Travbane 26/5 - 20 / 5 1720 52,2 B
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek S. Jessen Klosterskogen Travbane 05/5 - 20 / 2 1700 47,3 B
14 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2017: -12 -3 -2 -1 -4 -81 000
Sølv Gutt 7 Plass 120 000
7 år RØDBRUN V v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 17/11 - 03 / 2 2100 34,4 45
e. Kraftsol v. Alm Svarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 01/9 - 20 / 3 2120 34,2 P
Sissil Pedersen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 20/8 - 09 / 3 2100 32,6 g 97
Tom Erik Solberg (T) Sissil Pedersen T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 29/6 - 01 / 14 2120 32,1 45
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Sørlandets Travpark 3 07/6 - 08 / 11 2160 32,5 30
15 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -13 -0 -0 -2 -7 -26 111
Rusken Junior 8 Plass 30 311
6 år MØRKBR V v.Voje Faks K. Ødegaard Momarken Travbane 0 19/5 - 09 / 15 2180 35,7 g 626
e. Rigel Edda v. Alm Rigel K. Ødegaard Färjestad 0 06/3 - 01 / 11 2160 35,9 g 430
Ove Kvamme /Greåker K. Ødegaard Momarken Travbane 4 23/1 - 08 / 9 2180 35,0 82
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Färjestad - 09/1 - 01 / 6 2660 dg 146
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 08 / 10 2140 38,0 g 117