<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:45
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1
Gluhwein 2140 0 Plass
4 år MØRKBR HP v.Weingartner* (US) H. Eggen Bjerke Travbane 05/10 - 20 / 7 1660 26,3 g B
e. Silver Rain v. Pine Chip* (US)
Highstick Stable KB
H. Eggen
N/A
2
Ideal Yankee 0 Plass
4 år BRUN V v.Thai Tanic H. Storås Biri Travbane 14/10 - 22 / 1 2100 27,7 B
e. Western Girl v. Potato Chip (US) H. Storås Bjerke Travbane 14/9 - 20 / 2 1640 27,1 B
Hans Kristian Mjønerud /Sørum
H. Storås
N/A
3
Grace B.R. 0 Plass
4 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US)
e. Sappho Blue Chip (US) v. Credit Winner* (US)
Toril Haraldsen /Sandefjord
G. Gundersen
N/A
4
Gretzky B.R. 0 Plass
4 år BRUN H v.Quite Easy (US)
e. Metior Missy (US) v. Tagliabue* (US)
Stall Gretzky
M. Gundersen
N/A
5
Onassis M.R. 0 Plass
4 år BRUN HP v.Pine Chip* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 19/10 - 20 / 3 1640 25,3 B
e. Onassis Neo (S) v. Lindy Lane* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 05/10 - 20 / 3 1640 23,8 N
Arnold Søberg /Kløfta E. Killingmo Bjerke Travbane 31/8 - 20 / 5 1640 25,1 B
E. Killingmo
N/A
6
Amarone Classic 2160 0 Plass
4 år RØD HP v.Weingartner* (US)
e. Walk The Line (CA) v. Balanced Image (US)
Stall Amarone
K. Malmin
N/A
7
Destroyer 0 Plass
4 år BRUN V v.Look de Star* (FR) G. Antonsen Momarken Travbane 12/7 - 23 / 2 2140 28,6 B
e. Agria Racing (S) v. Lindy's Crown (US)
Stall Destroyer
C. Antonsen
N/A
8
Fighter Resa Knight 0 Plass
4 år BRUN H v.More Chips (US) O. Kjenner Momarken Travbane 22/11 - 23 / 4 2140 27,0 g B
e. Fran Alexandra v. Valley Sentry* (US) O. Kjenner Momarken Travbane 15/11 - 22 / 5 2140 32,6 g N
Lars Martin Antonsen /Skiptvet
O. Kjenner
N/A
9
Briskebytrikken 2180 0 Plass
4 år MØRKBR V v.Briskeby Rauen E. Rennesvik Bjerke Travbane 27/7 - 20 / 4 1660 51,4 g B
e. Vesle Rappa v. Pål Even O. Mikkelborg Bjerke Travbane 29/6 - 20 / 4 1660 54,8 g B
Erlend Rennesvik /Slattum
O. Mikkelborg
N/A
10
Rådim Vår 0 Plass
6 år SVART HP v.Gonagas
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer
E. Høitomt
N/A
11
Faks Blæsen 0 Plass
4 år MØRKBR H v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 16/11 - 20 / 3 1660 52,0 B
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld
Gunvald Åsegård /Torpo
Å. Tengsareid
N/A
12
Mjølner Torine 0 Plass
4 år MØRKBR HP v.Spikeld
e. Horgen Laila v. Auvin (S)
Jan Roar Mjølnerød /Halden
J. Mjølnerød
N/A
13
Skjønneberg Rosita 0 Plass
3 år MØRKBR HP v.Tekno Odin E. Killingmo Momarken Travbane N 09/5 - 20 / 6 2160 34,0 r N
e. Skjønneberg Rigela v. Rigel Jo
Kristoffer Lunde Malme-Maria Lindborg
C. Hande
N/A