<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:37 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
Alle.
23. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -5 -0 -2 -1 -1 -31 000 2017: -10 -2 -2 -1 -5 -142 000
Red Shankly R.S. 2040 1 Plass 173 000
4 år RØD V v.Love You* (FR)
e. Sea Bird Laday (S) v. Meadow Gallant* (US)
2 Fulle Menn Racing AB- Big Top Racing AB
G. Mikkelsen
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Determinator 2 Plass 0
3 år BRUN H v.The Best Madrik* (FR)
e. Mary Tilly (S) v. Andover Hall* (US)
John Terje Erga /Egersund
T. Erga
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
3 2018: -11 -0 -4 -3 -3 -50 000 2017: -6 -0 -0 -3 -1 -21 000
Lara's Revenge 3 Plass 71 000
4 år BRUN HP v.Revenue* (S) S. Wassberg Forus Travbane 05/7 - 23 / 2 2040 30,0 B
e. J.C. Larapinta v. Rite On Line (US) S. Wassberg Forus Travbane 17/6 - 22 / 3 1600 30,9 B
Anita Skjæveland-Merete Skjæveland
Å. Tengsareid Anita Skjæveland
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
4 2018: -5 -0 -2 -2 -0 -35 500 2017: -4 -1 -0 -0 -3 -34 000
Red Lane 4 Plass 69 500
4 år RØD HP v.Revenue* (S)
e. Sassy Madame (US) v. Lindy Lane* (US)
Magne Erga-Bent Erga
R. Wiig Magne Erga
svart m/blå ermstriper og reklame
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -0 -1 -2 -6 -59 000
Stupid Done 5 Plass 62 000
4 år MØRKBR HP v.Helmax Egon T. Sør-Reime Forus Travbane 07/6 - 22 / 1 2040 27,2 B
e. Peaceful Memory (US) v. Broadway Hall (US) T. Sør-Reime Forus Travbane 31/5 - 22 / 1 2040 29,4 B
Annette Erga /Orre
P. Erga Tom Erga (T)
hvit m/blått sk.stk. & ermer + rekl.
6 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500 2017: -6 -0 -0 -2 -2 -22 000
Norahs Winner 6 Plass 33 500
4 år BRUN HP v.Jocose* (S) K. Handeland Forus Travbane 10/9 - 22 / 4 2040 30,0 B
e. Lukin for Credit (US) v. Credit Winner* (US) K. Handeland Forus Travbane 23/8 - 24 / 3 2040 27,5 B
Team Stokkedal
K. Handeland Kristin Stokkedal
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl.
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000
Madlabest 2060 1 Plass 8 000
5 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld S. Svendsen Forus Travbane 30/6 - 21 / 4 2060 58,0 B
e. Madlavesla v. Spikeld S. Svendsen Forus Travbane 19/6 - 23 / 6 1620 01,0 B
Tor O. Svendsen /Hafrsfjord
J. Svendsen Stian Svendsen (A)
Svart m/blå ermer & sidefelt
8 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -21 500 2017: -8 -1 -0 -1 -2 -46 000
Erga Martine 2 Plass 67 500
4 år SVARTBRUN HP v.Lome Elden S. Wassberg Forus Travbane 24/5 - 22 / 5 1620 51,4 B
e. Moe Fenja v. Moe Odin S. Wassberg Forus Travbane 06/5 - 22 / 4 2060 52,1 g B
Elisabeth P. Reinertsen-Gunnleif Reinertsen
A. Erga Gunnleif Reinertsen
rød,ruter på blått sk.stk,blå seler+re
9 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -9 000 2017: -6 -1 -2 -0 -3 -51 000
Sina Ø.K. 3 Plass 60 000
4 år SVART HP v.Tomdin Ø.K. J. Olsson Forus Travbane 26/7 - 21 / 1 2040 53,6 g B
e. Spydi v. Grans Trygg S. Øksnevad Forus Travbane 19/7 - 22 / 6 1620 53,8 g B
Stall Davenskø
B. Øksnevad
hvit m/rød ø & ermstriper
10 2018: -8 -3 -1 -1 -1 -49 000 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -10 000
Talent Ø.K. 4 Plass 59 000
4 år SVART V v.Tekno Odin K. Djøseland Forus Travbane 17/6 - 22 / 4 1620 48,8 g B
e. Taletta v. Rigel Jo K. Djøseland Forus Travbane 07/6 - 22 / 5 2060 47,7 B
Rune Skogen /Bryne
K. Djøseland
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl.
11 2018: -5 -0 -1 -2 -0 -14 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Verdals Annett 5 Plass 14 000
4 år SVART HP v.Tekno Odin P. Buer Forus Travbane 19/7 - 22 / 7 1620 53,6 B
e. Verdals Stjerna v. Elding P. Buer Forus Travbane 05/7 - 22 / 4 2060 51,4 B
Knut Bærheim /Kleppe
J. Bjaanes Knut Bærheim
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd.