<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V65-2
YX Brumunddal/YX Olruds løp
BREDDEPREMIERINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr.
For 3-15-årige høyest 17.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-3 Plass : 4-9-3

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Spang Pernille 2100 1 Plass 2 000
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Malmin Magnor Travbane 8 01/5 - 01 / 3 2000 39,0 g 16
e. Stranda Pernille v. Spikeld K. Malmin Biri Travbane P 24/7 - 20 / 7 2120 35,8 P
Stall Vilja G. Austevoll Biri Travbane N 28/8 - 20 / 9 2120 dgpp r N
E. Holm Tor Ørjan Johansen G. Austevoll Biri Travbane - 22/5 - 20 / 8 2120 dgpp r N
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Høitomt Biri Travbane 23/6 - 23 / 3 2100 52,1 B
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -0 -1 -0 -6 -24 000
Balder Stella 2 Plass 27 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/2 - 09 / 12 2140 36,5 227
e. Røise Stella v. Klaastad Ulv Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 10/2 - 08 / 6 2100 36,8 236
Arne Hansebråten-Karin Hansebråten Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 8 15/1 - 07 / 2 2100 38,2 g 79
Ø. Ruttenborg Arne Hansebråten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 06/1 - 08 / 4 2100 37,6 842
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 28/10 - 20 / 9 2120 40,5 g P
3 2018: -6 -3 -0 -0 -0 -46 491 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -30 500
Bråtnes Eyr 3 Plass 76 991
5 år RØD HP v.Amor Even S. Weberg Klosterskogen Travbane 3 04/5 - 08 / 2 2100 35,3 752
e. Grid v. Sarpen S. Weberg Momarken Travbane 5 16/4 - 01 / 7 2140 35,6 77
Kreativ Transport AS /Eidsberg S. Weberg Momarken Travbane P 28/3 - 20 / 7 2160 36,7 P
S. Weberg J. Gjerstad Momarken Travbane 07/7 - 22 / 15 2160 57,0 g B
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Eilefsen Momarken Travbane 23/6 - 22 / 5 2160 51,4 B
4 2017: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Atom Vivi 4 Plass 14 000
4 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten A. Stensen Biri Travbane 7 14/10 - 08 / 5 2100 35,5 g 269
e. Atom Monne v. Pajaprins K. Malmin Biri Travbane - 26/8 - 08 / 1 2100 dg 103
Tore Morten Blihovde /Svingvoll E. Høitomt Bjerke Travbane P 10/8 - 22 / 10 2160 36,9 P
A. Stensen Hanne Næss Ø. Ruttenborg Biri Travbane 28/8 - 21 / 2 2100 52,0 B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam Ø. Ruttenborg Biri Travbane 14/8 - 23 / 6 2100 56,6 B
5 2018: -12 -1 -1 -0 -3 -32 000 2017: -14 -1 -0 -1 -6 -33 000
Kristinstjerna 5 Plass 65 000
7 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Leangen Travbane 4 15/5 - 10 / 2 2140 36,2 274
e. Perle Guro v. Elding E. Kristiansen Leangen Travbane 7 17/4 - 01 / 4 2140 35,9 285
Sigurd Johan Grindstuen-Erna Furset B. Steinseth Biri Travbane P 13/1 - 20 / 3 2100 40,4 P
B. Steinseth Sigurd Johan Grindstuen B. Steinseth Biri Travbane N 06/1 - 20 / 2 2100 39,8 rg N
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Sjoner Leangen Travbane 30/11 - 20 / 11 1660 57,5 B
6 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000
Allerbest 2120 1 Plass 16 500
4 år MØRKBR V v.Rapp Best G. Gundersen Bjerke Travbane 5 10/5 - 09 / 11 2160 35,1 456
e. Eldsokka v. Elding G. Gundersen Magnor Travbane 3 01/5 - 01 / 6 2020 35,8 376
Ola Engevold /Tangen T. Wollebæk Drammen Travbane 0 10/4 - 08 / 6 2100 37,3 g 254
M. Gundersen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane 0 24/3 - 08 / 8 2120 36,8 425
marineblå m/hvit og rød søm + reklame T. Wollebæk Biri Travbane 0 09/12 - 04 / 3 2100 40,0 g 778
7 2018: -20 -1 -1 -0 -10 -62 500 2017: -22 -2 -2 -3 -9 -101 000
Jo Blessen 2 Plass 163 500
5 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Bjerke Travbane - 03/5 - 02 / 6 2100 dg a 91
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 8 21/4 - 09 / 7 2120 35,9 g 55
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Momarken Travbane - 28/3 - 07 / 1 2140 dg 14
G. Gundersen Kjell Øyhaugen G. Gundersen Biri Travbane 1 24/3 - 08 / 5 2100 33,5 54
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane P 03/3 - 20 / 7 2100 35,6 g P
8 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -20 000 2017: -14 -0 -1 -1 -5 -25 000
Årdals Odin 3 Plass 56 000
6 år BRUNSVART V v.Bork Odin T. Mjøen Leangen Travbane 2 15/5 - 10 / 5 2160 33,9 g 315
e. Birk Elin v. Pål Even T. Mjøen Leangen Travbane 0 06/3 - 08 / 11 2160 br g 20
Amalie Pedersen-Torgeir Kristiansen T. Mjøen Leangen Travbane 7 12/12 - 10 / 3 2140 36,5 124
Å. Tengsareid Vegard Lundstrøm Wolden T. Mjøen Leangen Travbane 4 26/11 - 01 / 12 2160 40,4 44
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Mjøen Leangen Travbane 2 07/11 - 08 / 3 2140 35,6 g 68
9 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -19 -1 -2 -0 -10 -65 253
Tangen Tora 4 Plass 80 253
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy V. Hop Bjerke Travbane 7 10/5 - 09 / 13 2160 35,4 307
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk V. Hop Biri Travbane 6 21/4 - 09 / 6 2120 34,9 286
Bjørn-Vidar Rød-Asbjørn Rød V. Hop Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 08 / 12 2120 36,0 g 321
V. Hop Bjørn-Vidar Rød V. Hop Jarlsberg Travbane 5 26/3 - 09 / 6 2120 35,4 195
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 15/12 - 08 / 9 2120 37,8 g 248
10 2018: -3 -1 -1 -0 -1 -26 280 2017: -11 -1 -3 -1 -3 -73 000
Balder M.B. 5 Plass 99 280
5 år BRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Bjerke Travbane 3 10/5 - 09 / 8 2140 35,8 71
e. Høiby Solveig v. Steinsvad Eld T. Solberg Biri Travbane 5 21/4 - 09 / 11 2120 34,4 101
Rolf Høyland-Anita Bratten T. Solberg Biri Travbane 2 07/4 - 08 / 3 2100 36,1 50
T. Solberg Olaf Sæthre K. Johansen Biri Travbane 0 23/9 - 08 / 7 2120 36,4 g 386
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Kvasnes Biri Travbane 0 02/9 - 08 / 2 2100 35,3 g 82
11 2018: -9 -0 -1 -2 -3 -27 824 2017: -17 -1 -0 -1 -10 -38 777
Thess Prinsessa 6 Plass 68 601
5 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Årjäng 7 07/5 - 06 / 7 2160 35,8 g 119
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 03/5 - 02 / 9 2100 33,7a 432
Stall Trekløveret H. Ydersbond Momarken Travbane 5 16/4 - 08 / 8 2160 35,3 175
H. Ydersbond H. Ydersbond Drammen Travbane 7 10/4 - 09 / 6 2100 34,8 226
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Färjestad 7 20/3 - 01 / 9 2160 37,1 659
12 2018: -5 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -10 -4 -3 -2 -0 -101 000
Kolbu Kæsj 7 Plass 128 000
5 år SVART V v.Eldfaksen* (S) A. Stensen Leangen Travbane 1 08/5 - 01 / 1 2140 32,4 11
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Drammen Travbane 2 30/4 - 07 / 4 2100 33,6 26
Stall Kolbu Kæsj A. Stensen Biri Travbane P 07/4 - 20 / 3 2120 35,4 P
G. Austevoll Finn Holmen (T) T. Wollebæk Biri Travbane - 18/11 - 20 / 6 2100 dgpp N
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Stensen Biri Travbane 14/8 - 23 / 8 2120 59,6 g B
13 2018: -9 -0 -1 -0 -3 -14 000 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -8 000
Høvding Snublefot 8 Plass 24 000
6 år SVART V v.Feseth Lynet K. Mathisen Bjerke Travbane 0 10/5 - 09 / 10 2160 br g 864
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Biri Travbane - 21/4 - 09 / 5 2120 dg 161
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Drammen Travbane 6 10/4 - 08 / 5 2100 35,4 335
K. Mathisen Siv Beate Pedersen K. Mathisen Jarlsberg Travbane 7 26/3 - 10 / 1 2100 35,5 656
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Jarlsberg Travbane 6 17/3 - 08 / 12 2100 36,5 186
14 2018: -10 -2 -5 -0 -1 -107 736 2017: -6 -1 -0 -0 -4 -35 000
Rådim Faksen 9 Plass 154 736
5 år SVART H v.Norheim Faksen O. Østre Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 08 / 13 2120 36,5 g 62
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Biri Travbane 2 02/12 - 08 / 4 2100 34,1 104
Halgeir Skaarer /Kråkstad O. Østre Momarken Travbane 2 22/11 - 08 / 6 2140 37,8 33
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Bjerke Travbane P 25/5 - 22 / 11 2160 39,6 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
15 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -12 000 2017: -10 -1 -2 -0 -2 -31 000
Bertil 10 Plass 46 000
5 år SVART V v.Bokli Balder A. Sjoner Leangen Travbane 8 27/2 - 08 / 3 2140 36,8 40
e. Tekno Pila v. Lome Elden A. Solhus Leangen Travbane 2 06/2 - 08 / 10 2160 35,8 38
Olav Aune-Elin Johanne Stene A. Solhus Leangen Travbane 2 16/1 - 08 / 9 2160 35,8 94
A. Sjoner Olav Aune A. Solhus Leangen Travbane 3 19/12 - 07 / 5 2140 40,4 42
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane P 26/11 - 21 / 2 2160 43,6 P