<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 11:40 V5-2
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-4 Plass : 2-6-4

1 2018: -3 -1 -1 -1 -0 -25 000 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -15 500
Bleke Gnisten 1609 1 Plass 89 122
5 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) T. Wollebæk Drammen Travbane 1 11/5 - 04 / 3 2100 30,3a 112
e. Neastjerna v. Spang Best T. Wollebæk Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 1 2140 34,5 152
Stall Gnisten V. Hop Bjerke Travbane 0 16/11 - 04 / 4 2140 33,6 g 123
T. Wollebæk Geir Kihle (T) V. Hop Bjerke Travbane 7 09/11 - 02 / 1 2140 30,5 36
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl J. Kontio Gävle 8 15/9 - 02 / 4 2140 33,6 g 30
2 2018: -10 -0 -0 -3 -4 -46 991 2017: -23 -2 -5 -3 -9 -149 000
Lex Odin 2 Plass 202 991
5 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 14/5 - 05 / 2 2160 27,9 244
e. Lex Ronja v. Lex Jon T. Solberg Biri Travbane 2 21/4 - 03 / 8 2100 31,1ag 86
Gjermund Gravdal /Tranby T. Solberg Drammen Travbane 2 10/4 - 09 / 12 2120 31,2 22
E. Høitomt Gjermund Gravdal T. Solberg Bjerke Travbane 2 05/4 - 03 / 6 2100 30,4a 127
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Biri Travbane 6 24/3 - 08 / 12 2140 32,9 g 51
3 2018: -9 -1 -1 -0 -2 -42 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 3 Plass 142 000
5 år SVART V v.Gonagas G. Flåten Biri Travbane 1 13/5 - 01 / 1 2100 29,7 58
e. Skogli Flickan v. Elding G. Flåten Momarken Travbane 0 09/5 - 04 / 3 2140 31,8 g 54
May-Liss Moe /Barkåker G. Flåten Biri Travbane 5 21/4 - 03 / 11 2100 31,5ag 66
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 2 13/4 - 08 / 3 2160 29,7 56
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame V. Hop Bjerke Travbane 0 05/4 - 03 / 3 2100 31,3ag 56
4 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -13 -5 -1 -1 -2 -91 500
Nordens Lys 4 Plass 113 900
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 11/5 - 02 / 7 2100 30,6a 186
e. Snerta v. Ilmin P. Midtfjeld Momarken Travbane - 28/3 - 04 / 5 2160 dg 122
Karina Karlsen-Kenneth Sjøgren P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 3 2140 32,0 g 50
P. Midtfjeld Ellen Mordt (P) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 23/2 - 05 / 5 2100 33,7a 51
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 08/2 - 09 / 4 2160 34,3 291
5 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -16 -0 -1 -1 -4 -28 000
Eos Turbo 5 Plass 60 200
5 år BRUN V v.H.G. Balder L. Trudvang Momarken Travbane 0 09/5 - 03 / 3 2140 31,6 236
e. Eos Harmoni v. Alm Viktor V. Hop Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 04 / 6 2120 33,1 g 52
Tore Hagen /Tretten M. Sørvik Bjerke Travbane P 26/4 - 21 / 4 2160 34,4 P
V. Hop Martine O. Sørvik (T) C. Hande Momarken Travbane 6 16/4 - 04 / 2 2140 31,3 402
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl C. Hande Drammen Travbane 0 10/12 - 04 / 2 2100 33,5 918
6 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -26 000 2017: -14 -7 -4 -1 -1 -324 000
Alessandra 6 Plass 406 494
9 år BRUN HP v.Tangen Scott P. Kals Biri Travbane 0 10/2 - 03 / 11 2120 32,8 r 205
e. Vestpol Anni v. Frigg Mollyn P. Kals Biri Travbane P 27/1 - 20 / 4 2100 36,6 P
Jan Sørensen /Oslo A. Stensen Biri Travbane 6 03/5 - 03 / 9 2120 33,5 42
H. Holm A. Stensen Biri Travbane 2 19/4 - 03 / 10 2100 30,3a 37
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Wollebæk Biri Travbane 5 22/3 - 02 / 13 2120 33,6 g 33
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -4 -12 000
Dorr Finito 7 Plass 70 000
7 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 04 / 3 1609 28,8a 308
e. Dorrmina v. Ilmin T. Borg Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 8 2120 35,3 g P
Halvor Hoel /Minnesund S. Løvvold Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 07 / 8 2100 32,7ag 321
H. Eggen Jan Morten Hansen (T) M. Helland Drammen Travbane 5 01/3 - 03 / 3 1700 31,9ag 174
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek M. Helland Momarken Travbane 5 16/2 - 02 / 10 1640 29,9a 553
8 2017: -9 -0 -2 -0 -4 -31 000 2016: -7 -1 -1 -1 -2 -48 000
Spiktrollet 8 Plass 100 200
5 år BORKET H v.Horgen Tore B. Steinseth Bjerke Travbane 0 26/4 - 02 / 5 2140 29,9 188
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Momarken Travbane - 10/1 - 01 / 8 1640 dg a 34
Synnøve Struck /Rendalen E. Høitomt Leangen Travbane 0 03/12 - 05 / 12 2140 br a 83
G. Gundersen Bjørn Steinseth (T) G. Gundersen Drammen Travbane 7 10/9 - 09 / 4 2100 29,8 g 54
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer B. Steinseth Bjerke Travbane 1 31/8 - 02 / 6 2100 29,0a 81
9 2018: -9 -0 -0 -1 -7 -32 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 9 Plass 125 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 12/5 - 06 / 2 2600 30,3 g 417
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Sørlandets Travpark 5 29/4 - 04 / 8 2160 30,4 150
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Biri Travbane 0 21/4 - 03 / 7 2100 31,6ag 950
C. Engebråthen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 02 / 2 2100 32,5ag 209
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 15/3 - 02 / 6 2140 32,6 735
10 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -4 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 10 Plass 115 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Momarken Travbane 4 09/5 - 04 / 1 2140 30,8 g 30
e. Sør Svarta v. Pål Even G. Antonsen Årjäng 1 23/4 - 07 / 2 2140 30,1 25
Grim Amrud /Fåvang O. Mikkelborg Årjäng - 02/10 - 02 / 1 2140 dg 53
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 7 2100 br a 474
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 17/8 - 05 / 5 2140 30,9 551
11 2018: -4 -0 -0 -2 -2 -16 500 2017: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Helt Konge 11 Plass 62 000
8 år LYSBRUN V v.Lome Kongen M. Gjermundrød Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 06 / 1 2100 32,6 257
e. Arna Frøkna v. Braute M. Gjermundrød Klosterskogen Travbane 0 03/4 - 02 / 6 2100 33,6a 96
Maren Andrea Varild Gjermundrød /Sandefjord M. Gjermundrød Bjerke Travbane 3 22/3 - 03 / 1 2140 31,1 196
M. Gjermundrød M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 09 / 7 2100 31,9 g 907
Gull m/blå sidef/krage/ermr, hv mansj M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 01 / 7 1609 30,4a 564