<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
NM FOR DAMER
NM FOR DAMER - DELINGSLØP - MAX 800 POENG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 30.000 - 500.000 kr med høyest 800 poeng. I denne proposisjonen unntas det fra bestemmelsene for kjøre- og riderettighet.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -1 -0 -4 -39 711
Sentry Holmsminde (DK) 1 Plass 411 126
10 år MØRKBR HP v.Valley Sentry* (US) K. Johansen Magnor Travbane 3 01/5 - 08 / 7 2000 17,1 294
e. Laddie Houston v. Running Sea* (US) K. Johansen Momarken Travbane 0 27/4 - 01 / 2 1640 16,1ag 188
Tom Forkerud /Skotterud K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/4 - 05 / 6 1609 14,8a 548
Louise V. Trudvang (S) Tom Forkerud (T) K. Johansen Klosterskogen Travbane 3 09/3 - 01 / 2 2100 17,5a 240
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek K. Pedersen Bjerke Travbane 0 18/1 - 04 / 2 2100 17,0a 409
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -36 000
Mr. Beach 2 Plass 230 000
10 år BRUN V v.Adams Hall* (US) C. Kjenner Klosterskogen Travbane 3 04/5 - 02 / 10 2100 16,8a 1116
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) M. Strand Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 02 / 7 1700 18,5a 269
Øivind Strand-Morten Strand C. Kjenner Bjerke Travbane 3 02/2 - 05 / 10 1609 15,3a 547
Renate Aarlie (T) Øivind Strand M. Strand Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 05 / 4 1609 16,4a 393
Todelt svart/gull, gull mansj, rek C. Kjenner Bjerke Travbane 3 08/12 - 01 / 4 1609 16,9a 249
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2018: -17 -0 -1 -2 -5 -56 815
Delamain 3 Plass 331 289
10 år BRUN H v.Herr Jægermeister* (S) C. Kjenner Momarken Travbane 0 15/11 - 04 / 7 2140 21,2a 403
e. Madeline v. Putte Champo N. Holm Jarlsberg Travbane 5 29/10 - 07 / 9 2100 15,4a 1080
Otto S. Gøperød-Anne B. Kristiansen N. Holm Momarken Travbane 3 04/10 - 06 / 5 1640 15,1a 779
Eini S. Linn (T) Otto S. Gøperød O. Kjenner Momarken Travbane 0 12/7 - 02 / 9 2140 15,6a 156
Hvit m/svart og rød erm, rek N. Holm Momarken Travbane 0 31/5 - 06 / 4 2640 16,2a 364
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500
Tough Enough 4 Plass 207 840
8 år RØD V v.Steinlager (S) Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 09/5 - 05 / 2 2140 18,6a 220
e. Elken Chancey v. Armbro Kissed* (CA) L. Trudvang Momarken Travbane P 02/5 - 21 / 2 2140 18,8 P
Vidar Aasland /Askim L. Trudvang Bjerke Travbane 0 29/3 - 06 / 3 2100 16,0a 310
Ragnhild Bjørnbeth (S) Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 16/3 - 06 / 3 1700 dg a 15
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 04/3 - 04 / 5 2100 16,9a 207
5 2017: -15 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -0 -1 -2 -7 -43 000
Rita Minor 5 Plass 156 000
5 år BRUN HP v.Rite On Line (US) S. Fossen Bjerke Travbane 0 15/5 - 05 / 6 2100 17,4a 412
e. Eternity Ås (S) v. Conway Hall* (US) C. Myklebust Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 03 / 6 2100 18,7ag 122
Ahne Fossen /Aurskog S. Fossen Drammen Travbane 0 30/4 - 05 / 12 1700 15,5a 1510
Silje Kristin Eilertsen (T) Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Bjerke Travbane 0 11/4 - 01 / 7 2100 24,3ag 68
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek S. Fossen Drammen Travbane 0 19/3 - 01 / 4 2500 24,0ag 143
6 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -5 000 2016: -16 -0 -1 -1 -5 -24 000
G. Man Tooma (S) 6 Plass 291 268
7 år BRUN V v.Crazed* (US) J. Johansen Bjerke Travbane 0 22/2 - 03 / 1 2100 17,9a 574
e. Mangolia Ås* (S) v. S.J.'s Photo* (US) J. Johansen Jarlsberg Travbane 6 03/2 - 01 / 8 2100 17,2a 369
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle H. Bye Drammen Travbane - 15/1 - 04 / 3 2520 dg 519
Josefine Eilertsen (S) Jane Kathrin Johansen (A) J. Johansen Biri Travbane 0 06/1 - 06 / 3 1609 16,8a 402
Skrådelt svart/gull, hvit kant J. Johansen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 06 / 7 2100 17,9a 1007
7 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -27 -0 -3 -4 -10 -90 936
Super Rina 7 Plass 239 661
7 år BRUN HP v.Cigar Bar (US) E. Linn Biri Travbane 3 07/5 - 03 / 1 2100 16,1a 181
e. Superina Land v. Super News (US) B. Steinseth Leangen Travbane 3 24/4 - 06 / 7 2140 17,3a 40
Stall Helt Krise B. Steinseth Drammen Travbane 2 10/4 - 07 / 10 1700 15,6a 224
Tina Lagesen (A) Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 02/4 - 05 / 5 1609 14,6a 80
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 4 27/3 - 04 / 3 1609 13,8a 36
8 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -14 000 2018: -14 -2 -2 -0 -6 -95 500
Ubuntu 8 Plass 389 500
7 år MØRKBR V v.Cromwell (US) G. Austevoll Momarken Travbane 4 09/5 - 05 / 9 2140 18,1a 104
e. La Nina v. Super News (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 23/3 - 06 / 8 2100 15,6a 66
Kristine Sørensen-Enok Antonsen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/3 - 02 / 8 2100 17,1a 175
Veronika Bugge (T) Julie Therese Arneberg O. Kjenner Bjerke Travbane 0 26/10 - 06 / 12 2100 19,4a 206
Blå, grått skstk & V, hvit kile m rek G. Gundersen Momarken Travbane 0 04/10 - 06 / 1 1640 16,6a 42
9 2018: -11 -0 -0 -0 -7 -23 991 2017: -19 -0 -2 -3 -7 -48 750
K.N. Speedy Chris 9 Plass 212 741
6 år MØRKBR HP v.Thai Tanic O. Sagholen Momarken Travbane 0 27/4 - 05 / 1 2140 br a 44
e. K.N. Speedgirl (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Drammen Travbane 4 10/4 - 07 / 3 1700 15,8a 348
Knut Nysveen-Kristine Flaten O. Sagholen Momarken Travbane 3 30/3 - 04 / 9 2140 17,1a 88
Kristine Kvasnes (S) Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 3 23/3 - 02 / 2 1609 14,6a 368
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/3 - 05 / 7 2100 16,5a 1105
10 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 930 2017: -21 -0 -1 -1 -9 -34 368
Drew Thunder 10 Plass 185 868
9 år SVART H v.Mr. Commissioner (US) E. Rennesvik Biri Travbane 10 07/5 - 03 / 10 2100 17,5ag 533
e. Cenita Drew v. Why Not (US) K. Brenden Färjestad 0 24/4 - 11 / 10 2180 18,2 493
Oda K. Brenden-Odd Brenden O. Brenden Bjerke Travbane 0 23/2 - 04 / 7 2100 18,4a 498
Anette Frønes (A) Leif Brenden O. Brenden Klosterskogen Travbane 6 04/2 - 02 / 1 2100 19,3a 334
Mørkblå m/burg. ermer, reklame O. Brenden Biri Travbane 3 27/1 - 07 / 2 1609 16,9a 270
11 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -9 500
Young Gunner (US) 11 Plass 206 000
6 år MØRKBR H v.Muscles Yankee* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 23/2 - 03 / 2 2100 17,9a 261
e. Lady Talbot (US) v. Windsongs Legacy* (US) O. Kjenner Drammen Travbane 0 31/10 - 05 / 6 1700 18,3a 373
Egil Furulund /Spydeberg G. Austevoll Drammen Travbane 4 28/6 - 05 / 4 1700 15,6a 30
Evy Anita Nordbustad (S) Egil Furulund P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 07/6 - 05 / 2 1640 13,6a 459
Hvit m/rød skstk,3 svarte skråstr,rek H. Holm Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 01 / 3 2100 17,5a 187
12 2017: -15 -0 -0 -1 -6 -22 777 2016: -24 -0 -1 -3 -7 -32 642
Big Boss Man E.P. 12 Plass 208 225
8 år MØRKBR V v.Broadway Hall (US) O. Brenden Eskilstuna 6 11/5 - 09 / 12 2140 16,6a 721
e. U.S. Francesca v. Coktail Jet (FR) O. Brenden Färjestad 5 01/5 - 07 / 6 2140 15,5a 146
Kenneth Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Drammen Travbane 0 18/4 - 05 / 4 2100 20,2ag 236
Elisabeth Storetvedt (S) Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane - 23/3 - 06 / 5 2100 dp a 312
Gull m/svarte felt,ermr,mansj, rek K. Brenden Bjerke Travbane 0 16/3 - 06 / 5 2100 17,0a 436