<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -12 -0 -4 -1 -1 -44 000 2016: -2 -0 -0 -1 -0 -5 827
Sigmunn 1 Plass 297 735
5 år SVART H v.Dotterud Teddy T. Wollebæk Biri Travbane 0 13/5 - 08 / 14 2140 28,6 421
e. Stjernesiri v. Elding T. Wollebæk Biri Travbane 0 07/5 - 04 / 15 2640 30,0 116
Stall To Rette Og En Vrang T. Wollebæk Biri Travbane 4 21/4 - 02 / 12 1609 25,9a 241
Tor Wollebæk (A) Ola Engevold (B) T. Wollebæk Drammen Travbane 3 10/4 - 02 / 12 2120 28,8 119
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Biri Travbane 0 02/4 - 06 / 2 2100 27,0a 54
2 2018: -13 -0 -1 -0 -2 -15 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 2 Plass 302 926
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Bjerke Travbane 0 01/4 - 07 / 5 2140 33,4 853
e. Eira v. Hof Lundin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/3 - 04 / 9 1609 28,6a 823
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle H. Eggen Bjerke Travbane 7 22/2 - 02 / 13 2160 31,1 652
Gunnar Austevoll (T) Eivind Gravdal (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 30/1 - 01 / 1 2100 31,0a 198
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl H. Eggen Bjerke Travbane 3 04/1 - 01 / 3 1609 28,6a 72
3 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 3 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten V. Hop Klosterskogen Travbane 1 04/5 - 01 / 3 2100 27,4a 16
e. Embra v. Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 01 / 8 2100 27,1a 29
Einar Henneseid /Drangedal A. Akselsen Bjerke Travbane 2 12/4 - 06 / 6 2100 26,5a 43
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Momarken Travbane 5 28/3 - 01 / 1 1640 26,5ag 96
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 16/3 - 07 / 11 2100 29,6a 44
4 2018: -21 -0 -2 -0 -7 -50 500 2017: -30 -0 -1 -4 -12 -89 948
Løvland Spøken 4 Plass 387 448
8 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 10/5 - 04 / 7 2100 30,8ag 590
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Magnor Travbane - 01/5 - 07 / 2 1600 dg 239
Kari-Anne Aasen /Rakkestad H. Tvedt Bjerke Travbane 4 12/4 - 06 / 4 2100 27,3ag 105
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 27/3 - 05 / 7 2100 27,9a 83
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 16/3 - 07 / 6 2100 29,3ag 140
5 2018: -24 -6 -0 -4 -4 -212 875 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 5 Plass 661 375
10 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Biri Travbane - 13/5 - 08 / 12 2140 g0 g 190
e. Marina Lill v. Marine Svarten M. Sørvik Momarken Travbane P 09/5 - 21 / 2 2160 29,7 P
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 0 22/4 - 05 / 10 2100 28,0ag 260
Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Leangen Travbane 2 08/4 - 04 / 9 2160 27,7 233
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Sørlandets Travpark 2 25/3 - 08 / 10 2609 27,6a 77
6 2018: -15 -1 -3 -2 -3 -71 745 2017: -15 -3 -1 -3 -5 -149 878
Hvatt Ronja 6 Plass 450 623
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Biri Travbane 3 13/5 - 04 / 5 1600 26,4 20
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Drammen Travbane 1 04/5 - 04 / 2 1700 25,4a 54
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Drammen Travbane 0 04/3 - 03 / 12 2120 br 277
Per M. Hvattum (A) P. Hvattum Momarken Travbane 0 06/11 - 06 / 4 1640 28,6 89
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Momarken Travbane 5 15/10 - 03 / 9 1640 26,1a 396
7 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 7 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 01 / 8 2100 28,4ag 306
e. Trø Spika v. Spikeld K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 01 / 3 2100 28,8a 104
Stall Jumbo K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 12/4 - 06 / 3 2100 30,3ag 38
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 1 27/3 - 05 / 2 2100 27,6a 39
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 2 16/3 - 07 / 9 2100 28,5a 324
8 2018: -23 -1 -1 -1 -5 -50 000 2017: -25 -2 -1 -0 -4 -76 000
Missingmyr Stjernen 8 Plass 302 000
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Magnor Travbane 6 01/5 - 07 / 3 1600 29,4 220
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Biri Travbane 0 02/4 - 06 / 3 2100 26,9a 227
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Momarken Travbane 0 28/3 - 01 / 5 1640 27,4ag 44
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Klosterskogen Travbane 6 16/3 - 07 / 1 2100 29,1ag 50
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 4 08/3 - 04 / 10 2100 28,2a 149
9 2017: -5 -0 -0 -2 -3 -23 000 2016: -16 -7 -7 -0 -1 -209 000
Snurten 9 Plass 236 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 16/3 - 07 / 2 2100 29,0a 172
e. Vikenmai v. Spang Best P. Kals Bjerke Travbane 6 22/2 - 02 / 10 2160 31,0 171
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss L. Kolle Sørlandets Travpark 3 12/2 - 03 / 1 1640 27,1 27
Lars Anvar Kolle (T) Morten Louis Johnsen K. Malmin Bjerke Travbane 4 01/2 - 05 / 8 2100 30,0a 117
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Malmin Bjerke Travbane 4 30/12 - 06 / 3 2100 31,9a 60
10 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 10 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 10/5 - 06 / 3 1609 28,7ag 237
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Momarken Travbane 0 02/5 - 01 / 10 2160 29,2 63
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane 7 09/3 - 05 / 6 1700 29,9a 45
Olav Mikkelborg (T) Helena Jörgensen Arenander V. Hop Bjerke Travbane 3 15/2 - 03 / 9 1609 26,8a 105
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 2 04/2 - 01 / 11 1700 29,5a 152