<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
STEELCON A/S LØPET

Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige 75.001 - 175.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -6 -0 -1 -1 -1 -14 000 2016: -10 -2 -1 -0 -2 -38 000
Winner Ivi 1 Plass 131 961
6 år MØRKBR HP v.Credit Winner* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 16/2 - 03 / 6 2100 17,6a 21
e. Ivery Simoni (DK) v. Ride The Wave* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 02 / 10 2100 18,8a 70
Per Gøsta Jacobsen-Tove Jacobsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 03 / 8 2100 17,1a 112
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 12/1 - 04 / 5 1609 16,4ag 17
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 05/1 - 01 / 5 2100 17,0a 25
2 2018: -16 -5 -1 -1 -4 -138 982 2017: -18 -4 -3 -3 -3 -174 500
Spicy Challenger 2 Plass 424 482
6 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) F. Hamre Biri Travbane 5 13/5 - 03 / 9 2100 15,0a 65
e. Dreaming Question v. Lasting Tribute (US) F. Hamre Drammen Travbane 3 30/4 - 05 / 8 1700 14,7a 37
Arne Petter Titland /Stathelle F. Hamre Bjerke Travbane 3 22/4 - 02 / 12 1609 14,2a 68
Frode Hamre (T) A. Akselsen Drammen Travbane 1 10/4 - 05 / 7 2100 17,3 23
Todelt mørkblå/lysblå, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 5 01/4 - 02 / 10 1609 14,3a 23
3 2017: -23 -0 -3 -0 -7 -42 698 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000
Cheeky Superb 3 Plass 150 698
7 år BRUN V v.Otello Pierji* (FR) O. Østre Drammen Travbane 2 11/5 - 05 / 12 2100 17,3a 63
e. Oh Oh Oh (CA) v. Mr. Lavec* (S) O. Østre Årjäng 4 10/4 - 02 / 1 2140 16,0 257
Egil Johansen-Anne-Lene W. Johansen O. Østre Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 04 / 2 2600 br g 315
Vidar Hop (T) Anne-Lene W. Johansen O. Østre Bjerke Travbane 0 27/3 - 03 / 1 2100 16,2a 177
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane 0 16/3 - 03 / 2 2100 17,0a 469
4 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -22 -0 -2 -1 -9 -53 500
Rydens Maya (S) 4 Plass 176 566
6 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR) E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 03/5 - 07 / 9 2100 17,8a 92
e. Ballantines Finest (S) v. Alf Palema* (US) A. Robertsen Drammen Travbane - 10/4 - 07 / 6 1700 dg a 93
Torstein Skjæveland /Stavanger H. Holm Bjerke Travbane - 01/4 - 02 / 8 1609 dg a 402
Erlend Rennesvik (S) Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 0 27/3 - 04 / 2 1609 14,3a 22
Skrådelt grønn/oransje,grø erm,or ermr H. Holm Jarlsberg Travbane - 17/3 - 05 / 6 1609 dg a 55
5 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -10 -0 -0 -0 -6 -15 000
Queen Elice 5 Plass 138 000
7 år MELL.BR. HP v.Herr Jægermeister* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/5 - 05 / 11 1609 28,6ag 496
e. Elsa Liz v. Cornstalk (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 05/5 - 01 / 9 1609 14,5a 449
Team Elice G. Gundersen Bjerke Travbane 6 17/10 - 01 / 6 1609 16,2a 64
Tom Erik Solberg (T) Helen Lund (B) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 08 / 7 1609 15,6a 478
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 9 16/9 - 04 / 6 1609 15,1a 223
6 2018: -15 -6 -1 -1 -0 -297 393 2017: -13 -5 -4 -0 -1 -286 120
Flashing Boko (S) 6 Plass 697 376
6 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) L. Kolle Biri Travbane 2 13/5 - 03 / 12 2100 14,2a 44
e. Exciting Kronos (IT) v. Viking Kronos* (IT) B. Goop Örebro - 06/5 - 08 / 12 1609 dg a 125
Stall Øst & Litt Vest H. Holm Bjerke Travbane 1 12/4 - 08 / 8 2100 15,0a 27
Hans Chr. Holm (T) Severin Aarskog C. Jepson Örebro 0 23/12 - 09 / 8 2100 br ag 36
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl C. Jepson Åby 2 26/10 - 05 / 10 2140 14,0a 149
7 2018: -16 -0 -2 -5 -8 -71 868 2017: -20 -2 -6 -2 -6 -110 000
Noir Sun 7 Plass 283 368
6 år SVART H v.Ens Snapshot (US) C. Antonsen Momarken Travbane 5 09/5 - 05 / 6 2140 18,4a 119
e. Poa Noir v. Staro Showbiz (S) C. Antonsen Drammen Travbane 2 30/4 - 05 / 1 1700 14,4a 191
Eirik Djuve /Sola C. Antonsen Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 03 / 1 1700 16,5a 37
Cato Antonsen (T) C. Antonsen Klosterskogen Travbane 6 14/4 - 10 / 12 2100 17,3a 68
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. M. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 09/3 - 02 / 12 1700 17,1a 27
8 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -8 -1 -0 -0 -2 -16 000
Renoir Simoni (DK) 8 Plass 167 958
9 år RØD HP v.Carpe Diem (FR) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 05 / 10 1609 17,6a 216
e. Try Nissan* (DK) v. Linus T. (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 22/12 - 05 / 10 1609 16,6a 265
Jeanette Mari Østgård /Holmestrand D. Dalen Bjerke Travbane 1 08/12 - 01 / 2 1609 16,7a 178
Geir Flåten (T) Anita Bæk Danielsen (B) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 26/11 - 02 / 8 2100 18,8a 759
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame I. Thompson Forus Travbane 5 19/11 - 09 / 5 1600 16,8a 422
9 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -24 -2 -2 -3 -9 -90 718
Beaks Tamara 9 Plass 222 375
8 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) M. Tidemansen Jarlsberg Travbane 2 12/5 - 03 / 4 2100 17,5a 100
e. Beak's Lady v. Zoot Suit (US) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 6 05/5 - 01 / 10 1609 14,5a 241
Kjell Ingjer /Blaker K. Ødegaard Drammen Travbane 0 30/4 - 05 / 11 1700 15,8a 480
Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 1 06/4 - 01 / 6 1609 14,1a 81
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 1 06/4 - 01 / 6 1609 14,1a 81
10 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -16 121 2016: -23 -1 -1 -3 -12 -74 801
Hot Advice* (S) 10 Plass 128 323
5 år M.BRUN HP v.Orlando Vici (FR) C. Søderstrøm Åby 5 13/5 - 03 / 12 2140 15,4a 558
e. Victoria Renka (NL) v. Angus Hall* (US) C. Søderstrøm Åby 4 19/4 - 05 / 10 2640 16,0a 708
Sverige C. Søderstrøm Åby 2 01/4 - 07 / 6 2140 16,6a 127
Espen Andre Schie (S) Carlos Søderstrøm (T) C. Søderstrøm Åby - 16/3 - 10 / 12 2160 dg g 362
L.blå m/hv.skråbånd m/stj, svart belte C. Søderstrøm Halmstad 8 01/3 - 02 / 5 2160 17,2 433
11 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -32 000 2017: -14 -1 -3 -2 -5 -62 000
City Va Bene 11 Plass 187 000
8 år BRUN V v.Rite On Line (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 22/4 - 02 / 3 1609 14,1a 113
e. The Asset Queen (US) v. Balanced Image (US) O. Østre Bjerke Travbane 4 11/4 - 04 / 7 1609 14,5a 29
Eivind Johansen /Mysen O. Østre Momarken Travbane 6 18/3 - 03 / 10 1640 14,2a 743
Ole Johan Østre (T) Eivind Johansen O. Østre Bjerke Travbane 1 09/3 - 04 / 5 1609 17,1a 175
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 4 26/1 - 02 / 9 1609 16,0a 594
12 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -8 -0 -1 -0 -4 -20 000
Rasmine Steensgård (DK) 12 Plass 169 747
9 år SVART HP v.Chipmate* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 01 / 4 1609 15,0a 131
e. Venus Steensgård (DK) v. Whiteland Crown* (US) M. Høitomt Sørlandets Travpark 4 29/4 - 06 / 5 1609 14,5a 120
Christer Aksnes-Malin Sandbæk M. Gundersen Drammen Travbane - 10/4 - 07 / 4 1700 dg a 374
Marius Høitomt (B) Anne Grete Rasmussen (T) A. Rasmussen Sørlandets Travpark 0 25/3 - 01 / 6 2140 18,9a 348
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Gundersen Biri Travbane 0 10/3 - 06 / 3 1609 14,8a 759