Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 JØRGEN JAHRES POKALLØP
JØRGEN JAHRES POKALLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For alle 3-årige.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -10 -0 -2 -0 -2 -29 000 2017: -13 -0 -0 -1 -9 -45 500
Mila 1 Plass 74 500
4 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Momarken Travbane P 09/5 - 20 / 4 2160 37,9 P
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 27/7 - 20 / 5 1660 47,5 B
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Momarken Travbane 12/7 - 23 / 6 2160 48,4 B
Stig Ingar Fossen (B)
blå m/rødt kryss og ermer
2 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -12 000 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -18 000
Kos Frigga 2 Plass 30 000
4 år BRUN HP v.Frigg Elden J. Undem Jarlsberg Travbane 6 28/4 - 07 / 4 2100 44,2 g 178
e. Kos Edda v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane 7 15/4 - 01 / 1 2100 42,8 g 601
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 09/3 - 21 / 7 2120 45,7 g P
Johan Herbjørn Undem (T) Odd Arne Aaland K. Roe Klosterskogen Travbane 25/8 - 21 / 4 1720 50,1 B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Roe Klosterskogen Travbane 11/8 - 20 / 7 1720 51,0 B
3 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -51 161 2017: -15 -3 -6 -1 -4 -382 144
Bokli Rapp 1 Plass 433 305
4 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 15/4 - 01 / 6 2120 30,3 45
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 29/3 - 01 / 5 2140 31,2 45
Stall Stutt I Fue G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 09/3 - 08 / 1 2100 34,8 14
Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 24/2 - 01 / 4 2100 34,3 g 33
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 03/2 - 20 / 2 2120 36,5 P
4 2018: -3 -0 -1 -2 -0 -74 000 2017: -12 -5 -3 -2 -2 -950 816
Valle Ask 2 Plass 1 024 816
4 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 04/5 - 08 / 12 2120 32,3 24
e. Eldvinni v. Lome Elden L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 15/4 - 01 / 4 2120 31,4 218
Oddbjørn Johansen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 03/4 - 08 / 7 2100 33,1 55
Lars Anvar Kolle (T) Tom Erik Solberg (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane P 24/2 - 20 / 7 2120 37,6 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 11/8 - 20 / 5 1720 49,1 B
5 2018: -7 -1 -1 -2 -0 -76 333 2017: -6 -0 -1 -2 -3 -73 434
Hugo Bäck* (S) 3 Plass 149 767
4 år BRUN H v.H.G. Balder G. Antonsen Bollnäs 2 20/4 - 02 / 4 2140 32,0 129
e. Cola Jana Tabac* (S) v. Lex Jon G. Antonsen Bjerke Travbane 3 29/3 - 01 / 3 2140 31,4 69
Sverige G. Antonsen Årjäng P 05/6 - 20 / 7 2200 44,4 P
Cato Antonsen (T) Gøran Antonsen (T)
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl.
6 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -30 500 2017: -13 -2 -2 -3 -4 -408 976
Philip Ess 4 Plass 439 476
4 år SVART H v.Briskeby Philip K. Johansen Biri Travbane 3 07/5 - 07 / 3 2100 35,0 65
e. Tangen Pia v. Lome Elden K. Johansen Jarlsberg Travbane - 28/4 - 07 / 6 2100 g2 32
Wilda HB- Optimento AB A. Andersen Klosterskogen Travbane P 09/3 - 21 / 6 2120 44,7 g P
Kai Johansen (T) Anders Andersen (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -5 -2 -2 -3 -653 000
Balder Mollyn 5 Plass 653 000
4 år BRUN H v.Wik Stjernen T. Solberg Biri Travbane 1 07/5 - 07 / 2 2100 33,6 g 11
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 01 / 5 2120 31,3 g 15
Sverre Hjørnerød /Fredrikstad T. Solberg Bjerke Travbane 1 29/3 - 01 / 6 2140 30,5 12
Tom Erik Solberg (T) Sverre Hjørnerød (A) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 24/2 - 01 / 6 2100 32,5 17
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Momarken Travbane 1 10/1 - 08 / 1 2140 39,7 12