<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
FELLESKJØPETS LØP (TIDSLØP)
TIDSLØP -
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.26,0 og bedre, 40 m. for tid 1.24,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.22,0 og dårligere.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 1 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark - 14/5 - 06 / 10 1660 dg 276
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 29/4 - 02 / 2 2160 25,8 499
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 14/4 - 09 / 7 3340 28,1 766
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 06 / 3 2100 27,8ag 456
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 01 / 4 2120 27,3 289
2 2019: -10 -1 -4 -1 -1 -67 000 2018: -25 -6 -6 -2 -6 -236 000
Solør Svarten 2 Plass 1 158 260
9 år SVART H v.Åsajerven G. Gudmestad Bergen Travpark 0 11/5 - 01 / 6 1620 25,3 g 50
e. Frøken Kia v. Elding Å. Tengsareid Forus Travbane 0 06/5 - 10 / 5 2040 24,8 311
Randi Alendal G. Gudmestad Bergen Travpark 0 20/4 - 01 / 7 2120 30,0 25
Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Forus Travbane 4 04/4 - 05 / 5 2040 25,8 g 18
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Bergen Travpark 2 11/3 - 08 / 1 1600 24,1a 127
3 2019: -12 -2 -0 -1 -3 -45 500 2018: -8 -0 -2 -0 -2 -23 000
Bacchus Ø.K. 3 Plass 816 000
9 år BRUNSVART H v.Lome Kongen H. Holm Biri Travbane 0 13/5 - 10 / 6 2620 26,8 111
e. Spydhild v. Elding T. Solberg Sørlandets Travpark 1 29/4 - 02 / 4 2160 25,1 180
Stall Rinden & Arne Mæle B. Øksnevad Forus Travbane 0 18/4 - 05 / 10 2040 26,6ag 251
Tom Erik Solberg (T) Erik Killingmo (T) Å. Tengsareid Forus Travbane - 04/4 - 05 / 3 2040 dg 135
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek B. Lea Forus Travbane 1 21/3 - 08 / 3 2060 27,7 35
4 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 4 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Biri Travbane 7 13/5 - 10 / 15 2620 26,8 313
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 6 22/4 - 10 / 6 2100 25,3a 53
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 09 / 6 3320 28,2 49
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 31/3 - 06 / 1 2100 27,6ag 71
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 17/3 - 01 / 10 2120 26,1 31
5 2019: -6 -2 -0 -2 -2 -87 162 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Viking Faks 5 Plass 563 867
10 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) O. Østre Momarken Travbane 0 02/5 - 05 / 5 2140 26,4 277
e. Spik Løva* v. Spikeld E. Jensen Färjestad 0 14/4 - 02 / 8 2160 29,4 322
Thor Håvard Øverstad-Morten Hammersborg Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 29/3 - 04 / 6 1609 24,3a 133
Åsbjørn Tengsareid (T) Øyvind Ruttenborg (T) O. Østre Bjerke Travbane - 15/3 - 06 / 1 2100 dg a 57
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Bjerke Travbane 2 08/3 - 07 / 2 2100 26,9a 86
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Pave Odin 6 Plass 430 555
7 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 23/4 - 01 / 9 1660 26,4 18
e. Pave Vilja v. Viljesterk E. Høitomt Bjerke Travbane 1 17/12 - 08 / 11 2100 27,6a 33
Tonje Ramfjord-Trond Mikkelsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 04/12 - 03 / 2 2100 27,9a 13
Eirik Høitomt (T) Tonje Ramfjord T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 01 / 2 2100 29,0 g 13
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Mikkelsen Forus Travbane 1 19/11 - 05 / 2 2040 28,0 18
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -0 -4 -58 500
Spang Kinge 7 Plass 588 000
9 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Forus Travbane 4 06/5 - 05 / 9 2040 25,3a 566
e. Spang Jenta v. Spang Best E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/4 - 02 / 10 2160 br 105
Stall Soløyli E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 29/1 - 07 / 6 2180 27,8 g 16
Johan Kringeland Eriksen (T) Arild Topland E. Høitomt Bjerke Travbane 4 11/1 - 06 / 5 2100 28,2ag 20
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Høitomt Momarken Travbane 0 27/12 - 08 / 12 2180 27,5 g 55
8 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -106 000
Vesle Sjur (S) 1 Plass 1 276 078
14 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Østre Jarlsberg Travbane 5 12/5 - 08 / 7 2100 24,4a 145
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik O. Østre Forus Travbane 0 06/5 - 10 / 1 2040 23,7 1275
Wenche Tangen /Larvik V. Hop Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 05 / 8 1609 24,2a 126
Ole Johan Østre (T) Marita H Tangen-Svindland M. Helland Sørlandets Travpark 4 01/10 - 06 / 11 1660 23,4 64
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 07 / 6 2100 24,8a 389
9 2018: -21 -0 -0 -1 -7 -32 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 2 Plass 791 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 12/5 - 08 / 1 2100 24,4a 245
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 22/4 - 10 / 12 2100 25,4a 295
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Färjestad 4 14/4 - 07 / 6 1660 24,2 394
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 3 25/3 - 04 / 13 1660 24,3 548
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bergen Travpark 0 11/3 - 08 / 5 1600 25,3ag 779
10 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 3 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 08 / 4 2100 24,7a 51
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen P. Arvesen Momarken Travbane 3 02/5 - 05 / 9 2160 25,2 120
Oddvar Dahlen /Nøtterøy Ø. Kihlstrøm Åby 0 29/4 - 02 / 6 2140 24,7 337
Per Arvesen (A) Oddvar Dahlen P. Arvesen Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 09 / 10 3340 28,6 342
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bjerke Travbane 0 29/3 - 08 / 4 2140 26,3 171
11 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 4 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/5 - 08 / 10 2100 24,6a 95
e. Silje Spretta v. Pajaprins L. Trudvang Jarlsberg Travbane 5 05/5 - 03 / 10 2140 26,1 146
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Åby 5 29/4 - 02 / 7 2160 23,8 485
Gunnar Austevoll (T) Gunnar Kværne L. Trudvang Färjestad 4 14/4 - 02 / 9 2180 26,7 184
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Andersson Färjestad - 02/4 - 06 / 3 2160 dg 131
12 2018: -17 -0 -4 -2 -5 -118 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 5 Plass 1 168 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 12/5 - 08 / 5 2100 24,4a 68
e. Mille v. Spang Best G. Flåten Momarken Travbane 0 02/5 - 05 / 11 2160 25,8 45
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Åby 3 29/4 - 02 / 4 2140 24,4 232
Lars Anvar Kolle (T) Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 3 29/3 - 08 / 6 2140 25,9 26
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Hippodrome de Vincennes 2 23/2 - 01 / 7 2100 24,7a 96
13 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -28 000 2017: -16 -3 -2 -3 -4 -151 000
Dag Støvar 6 Plass 578 000
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) K. Johansen Biri Travbane 0 13/5 - 10 / 7 2620 27,7 g 256
e. Dagstøva v. Slogum Bjørn K. Johansen Bjerke Travbane 1 26/4 - 08 / 6 2100 25,8a 128
Børge Wold /Lena K. Johansen Bjerke Travbane - 19/4 - 08 / 1 1609 dg a 28
Kai Johansen (T) Børge Wold (A) K. Johansen Biri Travbane 6 07/4 - 05 / 10 1609 24,8ag 24
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 2 29/3 - 04 / 2 1609 23,2a 37
14 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -193 000 2016: -14 -5 -4 -1 -2 -383 858
Ossmann 7 Plass 776 923
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Høitomt Forus Travbane 5 06/5 - 10 / 8 2040 23,6 77
e. Juni Snella v. Høiby Kongen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 22/4 - 10 / 10 2100 25,0a 51
Steinar Nordengen /Nordre Toten E. Høitomt Leangen Travbane 1 08/4 - 06 / 7 2140 26,4a 34
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 25/3 - 04 / 6 1660 27,5 g 76
mørkblå m/sølv reklame U. Ohlsson Solänget 3 17/9 - 09 / 12 2168 25,0 38
15 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 8 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Forus Travbane 0 06/5 - 10 / 14 2060 23,1 691
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 07 / 2 2100 br ag 630
Stall Galileo G. Flåten Bjerke Travbane 0 01/4 - 09 / 1 2140 24,3 215
Geir Flåten (T) G. Flåten Momarken Travbane 0 18/3 - 08 / 5 2160 26,7 g 271
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bergen Travpark 4 11/3 - 08 / 12 1600 24,2a 68