<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:34 V5-5
DD-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-10-1 Plass : 5-10-1

1 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 2100 1 Plass 86 212
9 år SVART V v.Spikeld O. Østre Biri Travbane 5 07/5 - 02 / 8 2120 33,6 g 42
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten O. Østre Bjerke Travbane 4 26/4 - 03 / 8 2140 30,1 438
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli G. Gundersen Biri Travbane 0 07/4 - 04 / 9 2120 33,0 g 161
G. Gundersen Tore Borgli M. Gundersen Biri Travbane 6 02/4 - 03 / 3 2100 33,0ag 73
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 3 19/3 - 03 / 2 2100 32,0a 399
2 2018: -11 -1 -0 -2 -4 -52 000 2017: -28 -1 -3 -3 -13 -92 000
Tyri Troll 2 Plass 154 000
6 år LYSBRUN V v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane - 03/5 - 05 / 8 2140 dg 102
e. Tyrivinna v. Braute T. Solberg Biri Travbane 2 21/4 - 04 / 3 2100 32,0 56
Trond Søhoel Jensen /Hokksund T. Solberg Momarken Travbane 0 28/3 - 04 / 10 2160 33,8 g 94
Å. Tengsareid Trond Søhoel Jensen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 17/3 - 04 / 2 2100 dg g 100
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Biri Travbane 5 03/3 - 01 / 3 2100 34,0 g 23
3 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 3 Plass 138 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 03/5 - 05 / 2 2140 34,2 g 103
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 26/4 - 03 / 1 2140 29,9 797
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 4 12/4 - 05 / 1 2140 32,1 g 175
K. Bjørnerød Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Biri Travbane 5 02/4 - 08 / 7 2120 32,3 222
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 5 24/3 - 08 / 13 2140 32,9 306
4 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 000
Hvalstad Loke 4 Plass 60 200
8 år SVART V v.Kasper Mollyn G. Austevoll Bjerke Travbane - 03/5 - 05 / 6 2140 dg 235
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Momarken Travbane - 28/3 - 04 / 12 2160 dg 202
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta G. Austevoll Drammen Travbane 5 19/3 - 03 / 9 2100 32,4a 256
G. Austevoll Ole Martin Olsen H. Eggen Bjerke Travbane 3 23/2 - 05 / 11 2100 33,4a 833
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 5 14/2 - 04 / 4 2140 33,5 359
5 2017: -15 -1 -0 -1 -2 -22 500 2016: -17 -0 -0 -2 -6 -23 362
Wigen Stjerna 5 Plass 56 362
9 år BRUN HP v.Sjefen A. Wright Drammen Travbane 6 11/5 - 04 / 1 2100 31,3a 654
e. Engset Pila v. Pilmin A. Wright Klosterskogen Travbane 3 04/5 - 04 / 1 2100 32,6 387
Stall 76-2 A. Wright Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 04 / 3 2100 34,1 1251
D. Dalen Asbjørn Wright (T) H. Horpestad Momarken Travbane 0 13/4 - 08 / 12 2160 32,5 955
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Horpestad Drammen Travbane 0 10/4 - 04 / 1 2100 34,1 1206
6 2018: -14 -0 -0 -1 -9 -33 000 2017: -25 -0 -2 -1 -8 -38 000
Lørdagsgodt 6 Plass 84 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Drammen Travbane 3 11/5 - 02 / 8 2100 31,2a 212
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 26/4 - 03 / 2 2140 31,6 g 872
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane - 13/4 - 08 / 9 2160 dg 209
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Biri Travbane 2 07/4 - 04 / 3 2100 32,7 392
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 04/3 - 02 / 3 2100 br g 355
7 2017: -10 -0 -1 -3 -3 -27 000 2016: -2 -0 -1 -0 -0 -6 000
Wilkas 7 Plass 49 200
8 år MØRKBR V v.Millex A. Wright Bjerke Travbane 6 03/5 - 05 / 10 2140 32,9 300
e. Stjerne Tia v. Elding A. Wright Drammen Travbane 0 10/4 - 04 / 5 2120 33,1 291
Aasmund Ørbeck-Nilssen-Aleksandra Ørbeck-Nilssen A. Wright Jarlsberg Travbane 3 31/3 - 03 / 10 2120 31,6 g 222
A. Wright A. Wright Drammen Travbane 6 19/3 - 03 / 5 2100 32,4a 48
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Momarken Travbane 3 14/2 - 04 / 10 2160 32,5 129
8 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -14 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 2120 1 Plass 120 500
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 04 / 11 2120 32,3 184
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Drammen Travbane 1 10/4 - 04 / 3 2120 32,6 678
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 26/3 - 03 / 4 2100 31,1 754
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 0 22/2 - 04 / 10 2160 32,5 763
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 16/2 - 04 / 6 2100 32,1a 585
9 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -33 000 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 2 Plass 170 500
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 01/4 - 05 / 2 2140 31,4 906
e. Hauglid Tina v. Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/3 - 05 / 3 1609 29,3ag 148
Øystein Klever /Leirsund D. Dalen Biri Travbane 0 03/3 - 06 / 1 2100 32,4a 305
H. Holm Øystein Klever D. Dalen Bjerke Travbane 3 25/1 - 02 / 3 1640 30,8 145
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Momarken Travbane 0 13/12 - 03 / 8 2660 34,5 162
10 2018: -5 -0 -2 -0 -2 -37 000 2017: -23 -2 -3 -3 -7 -97 500
Brenne Balder 3 Plass 205 500
11 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Momarken Travbane 0 09/5 - 04 / 9 2160 30,1 183
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 12 2100 29,3a 1267
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Momarken Travbane 4 16/4 - 04 / 12 2160 30,4 g 385
K. Ødegaard Line Marie Andersen K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 24/2 - 06 / 7 2120 29,2 g 1355
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 16/2 - 04 / 1 2100 31,9a 318
11 2018: -9 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 4 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks J. Bjerring Momarken Travbane - 09/5 - 04 / 7 2160 dg 442
e. Frons Nora v. Norprins* K. Malmin Jarlsberg Travbane P 30/9 - 20 / 6 2120 34,9 P
Runar Sognelien /Tyristrand K. Malmin Biri Travbane - 09/10 - 08 / 7 2100 dg a 93
J. Bjerring Runar Sognelien K. Malmin Momarken Travbane 6 29/9 - 02 / 10 2140 31,2ag 49
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek K. Malmin Biri Travbane 5 28/8 - 07 / 10 2640 30,7 82
12 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -17 000 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 5 Plass 98 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Klosterskogen Travbane 4 04/5 - 04 / 4 2120 31,7 336
e. Rigel Edda v. Alm Rigel S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 04 / 12 2120 33,8 g 1162
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Klosterskogen Travbane 7 03/4 - 02 / 1 2100 33,0ag 463
J. Undem Odd Arne Aaland S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 03 / 2 2100 32,9 g 902
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 5 19/3 - 02 / 15 2160 33,0 g 634
13 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 6 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos C. Antonsen Momarken Travbane 0 09/5 - 04 / 12 2160 31,9 g 149
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten C. Antonsen Magnor Travbane 1 01/5 - 03 / 11 2020 31,4 163
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther O. Kjenner Momarken Travbane 0 16/4 - 04 / 9 2160 31,1 g 422
C. Antonsen Terje Mellemsæther C. Antonsen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 8 2100 32,0ag 353
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 04 / 8 2120 30,8 g 354
14 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -19 -0 -1 -3 -5 -39 000
Grimsjon 7 Plass 129 000
7 år RØD H v.Moe Odin J. Hansen Biri Travbane 4 07/4 - 03 / 9 2100 29,7a 314
e. Bestlijenta v. Spang Best J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 01 / 12 2120 32,2 1340
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes J. Hansen Bjerke Travbane 0 09/2 - 07 / 5 1609 31,5ag 262
J. Hansen Helge Grimnes J. Hansen Momarken Travbane 5 31/1 - 07 / 5 2140 33,9ag 138
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 01 / 12 2120 32,1 781
15 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -14 -2 -0 -2 -7 -64 500
Langaard Siv 2140 1 Plass 203 500
7 år BRUN HP v.Ridder Prinsen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 13/10 - 01 / 9 1700 28,1ag 302
e. Rust Mari v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 05 / 14 2120 30,1 178
Stall Langaard L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 02 / 13 2140 29,2 193
L. Kolle Halvor Bø Langaard L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 15/9 - 01 / 7 1700 29,5a 41
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 03 / 7 2120 28,5 29