<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2
ELITEN
ELITEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-2 Plass : 5-6-2

1 2018: -20 -6 -3 -2 -4 -256 030 2017: -14 -2 -0 -0 -7 -295 515
Jærvsørappen 2100 1 Plass 3 921 384
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Östersund 4 04/5 - 05 / 10 2180 24,2 164
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 07 / 8 2100 25,2a 421
Jon Nergård /Svorkmo J. Blekkan Bjerke Travbane 0 01/4 - 09 / 6 2140 24,2 247
J. Blekkan J. Blekkan Bjerke Travbane 4 18/1 - 07 / 3 2100 25,1a 104
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 1 12/12 - 01 / 5 2180 25,5 12
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 2 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Forus Travbane 4 06/5 - 10 / 11 2060 22,7 71
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 28/4 - 05 / 10 1609 22,4a 47
Ola Stormyr /Aure S. Løvvold Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 02 / 8 1740 25,7 g 27
G. Flåten S. Løvvold Klosterskogen Travbane 1 14/4 - 07 / 9 2140 25,9 17
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 31/3 - 21 / 2 2120 28,2 P
3 2017: -11 -1 -0 -2 -5 -56 021 2016: -13 -1 -1 -1 -5 -77 417
Höstbo Fredrik* (S) 3 Plass 2 334 338
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) S. Adolfsson Färjestad 3 14/4 - 02 / 15 2200 25,8 45
e. Korenka* v. Korbest C. Jepson Färjestad 5 02/4 - 06 / 9 2180 24,4 262
Sverige C. Jepson Romme 4 10/3 - 04 / 11 2140 25,6a 305
G. Austevoll Mats Andersson (T) J. Sjøqvist Romme 1 24/2 - 05 / 12 2200 27,1 155
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Momarken Travbane 3 14/2 - 03 / 7 1640 25,1ag 96
4 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -25 859 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 4 Plass 1 832 593
12 år MØRKBR H v.Elding K. Kvasnes Bjerke Travbane P 10/5 - 21 / 2 2160 30,6 P
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Momarken Travbane 6 18/3 - 08 / 9 2160 25,3 601
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Bjerke Travbane 4 22/10 - 04 / 5 3160 26,1 158
G. Gundersen G. Gundersen Biri Travbane 2 23/9 - 02 / 4 1609 23,9a 26
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 04 / 6 2120 23,6 g 78
5 2018: -11 -7 -2 -0 -2 -1 287 008 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 5 Plass 4 046 669
8 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 28/4 - 05 / 4 1609 22,0a 18
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 15/4 - 07 / 12 2100 23,9a 498
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Bjerke Travbane 0 25/2 - 09 / 10 2680 28,2 240
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Momarken Travbane 1 31/1 - 05 / 4 1640 26,5a 14
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 0 18/1 - 07 / 9 2100 25,3a 294
6 2018: -19 -0 -6 -1 -7 -384 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 6 Plass 1 946 807
10 år SVART H v.Millex E. Rennesvik Forus Travbane 3 06/5 - 10 / 13 2060 22,7 308
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Åby 7 29/4 - 02 / 9 2160 23,9 402
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Bjerke Travbane 1 29/3 - 08 / 8 2160 24,8 88
O. Østre Gjermund Gravdal T. Solberg Biri Travbane 4 18/2 - 08 / 8 2100 25,1a 105
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Johansen Leangen Travbane 5 28/1 - 08 / 4 2160 25,6 303
7 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -9 982 2017: -10 -2 -1 -2 -1 -115 244
Solør Stegg* 7 Plass 1 845 595
11 år SVART H v.Alm Viktor T. Jansson Åby 2 29/4 - 02 / 13 2180 22,8 66
e. Frøken Kia v. Elding K. Larsson Bergsåker 1 18/4 - 07 / 9 2200 23,9 15
Sverige T. Jansson Momarken Travbane - 18/3 - 08 / 8 2160 dg 48
K. Larsson T. Jansson Romme 3 10/3 - 04 / 5 2140 25,0a 14
brun m/hvit stolpe K. Larsson Bollnäs 3 10/2 - 07 / 12 1660 24,5 25