<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 28.001 kr.
For 3-15-årige høyest 42.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-14 Plass : 12-7-14

1 2017: -6 -1 -1 -1 -2 -29 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fjeldtora 2140 1 Plass 29 000
6 år SVART HP v.Horgen Tore G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 05/5 - 07 / 1 2100 31,5 62
e. Aldina v. Alm Svarten G. Flåten Momarken Travbane 6 02/5 - 03 / 5 2140 32,9 30
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord G. Flåten Drammen Travbane 1 18/4 - 02 / 8 2100 33,8 55
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 26/3 - 20 / 6 2120 36,2 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
2 2018: -11 -0 -1 -1 -0 -10 000 2017: -24 -0 -2 -1 -8 -46 000
Stjerne Jenta 2 Plass 63 000
7 år BORKET HP v.Tangen Scott D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 07 / 3 2100 34,2 g 69
e. Sol v. Troll Rigel O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 31/3 - 03 / 2 2100 dg 73
Harald Inge Hagen /Avaldsnes O. Mikkelborg Drammen Travbane - 19/3 - 02 / 9 2120 dg 26
T. Solberg Håkon Gulheim (A) O. Mikkelborg Biri Travbane 4 03/3 - 08 / 11 2140 34,2 106
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 08/2 - 09 / 8 2160 dg 194
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -18 -4 -0 -0 -10 -86 500
Vest Odin 3 Plass 103 500
5 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 1 04/5 - 02 / 1 2100 33,5 15
e. Haukeli Stjerna v. Bork Rigel E. Høitomt Biri Travbane 4 21/4 - 09 / 8 2120 33,7 77
Stall Benny Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 08/12 - 03 / 3 2100 36,8 g 86
V. Hop Kjetil Helgestad (T) Ø. Austevoll Bergen Travpark - 20/10 - 03 / 4 2100 dg 212
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Ø. Austevoll Bergen Travpark 3 29/9 - 08 / 2 2100 35,3 42
4 2018: -13 -0 -1 -1 -3 -22 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 4 Plass 78 200
8 år MØRKBR HP v.Norne L. Kolle Bjerke Travbane 7 19/4 - 03 / 6 2160 32,0 379
e. Overskeid Ili v. Ilmin L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 31/3 - 03 / 3 2100 33,5 g 330
Geir Nordbotten /Stokke E. Høitomt Drammen Travbane - 20/12 - 02 / 7 2120 dg 253
L. Kolle Geir Nordbotten (B) E. Høitomt Momarken Travbane 5 06/12 - 08 / 2 2140 34,3 65
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 8 29/10 - 03 / 12 2120 34,1 g 368
5 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -17 -2 -1 -1 -7 -69 500
Hafell Storm 5 Plass 76 500
6 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 02/5 - 03 / 13 2160 32,0 g 248
e. Stubb Vinni v. Finstad Lars O. Østre Drammen Travbane - 18/4 - 02 / 12 2120 dg 214
Rune Ellingsen /Loddefjord E. Gravdal Drammen Travbane 8 10/4 - 08 / 9 2120 35,2 194
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 26/3 - 09 / 8 2120 34,6 191
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane 4 16/3 - 01 / 2 2100 34,6 911
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Granly Storm 6 Plass 27 500
5 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 31/3 - 03 / 12 2120 dg 174
e. Granly Prinsessa v. Alm Svarten G. Austevoll Drammen Travbane 4 21/11 - 07 / 3 2120 37,5 40
Gunnar M. Hegg /Hof L. Kolle Drammen Travbane 4 31/10 - 02 / 6 2100 33,0a 255
C. Engebråthen C. Engebråthen Momarken Travbane 7 09/10 - 08 / 2 2140 35,2 g 600
Grå m/burgunder ermer, rekl. T. Solberg Jarlsberg Travbane - 30/9 - 09 / 11 2120 dg 99
7 2018: -13 -0 -1 -3 -0 -22 000 2017: -8 -2 -1 -3 -1 -54 000
Myrull 7 Plass 78 500
8 år BRUN HP v.Åsajerven M. Gundersen Momarken Travbane 1 02/5 - 03 / 2 2140 31,4 76
e. Moe Svalin v. Spikeld M. Gundersen Biri Travbane 3 21/4 - 09 / 3 2120 33,3 377
Toril Hansen /Blaker M. Gundersen Momarken Travbane 5 28/3 - 07 / 7 2140 36,1 g 140
M. Gundersen Toril Hansen G. Gundersen Bjerke Travbane P 15/3 - 20 / 7 2160 39,8 P
marineblå m/hvit og rød søm + reklame A. Akselsen Momarken Travbane - 01/12 - 08 / 5 2160 dg 178
8 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -11 000
Troll Jerken 8 Plass 23 200
8 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld T. Nordvang Biri Travbane 0 07/5 - 02 / 9 2120 34,0 621
e. Stjerne Trolla v. Tand Troll* (S) T. Nordvang Biri Travbane - 10/3 - 03 / 1 2100 dg 215
Tor Kristian Nordvang-Iver Nordvang T. Nordvang Bjerke Travbane 7 17/11 - 02 / 6 2100 34,6a 223
T. Nordvang T. Nordvang Biri Travbane 9 09/9 - 04 / 11 2120 34,6 g 380
Skrådelt hvit/grønn, hvite ermfelt T. Nordvang Bjerke Travbane 8 18/8 - 02 / 3 2100 31,9a 316
9 2017: -11 -0 -1 -0 -1 -8 500 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -9 000
Turbo Tantra 9 Plass 18 700
6 år BRUN V v.Wiking Blesen K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 19/4 - 03 / 3 2140 41,0 g 488
e. Lodsby Mor v. Rappfot J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 03 / 1 2100 34,9 450
Madelen H. Vonheim & Ragne Hallingrød /Åsgårdstrand J. Eilertsen Sørlandets Travpark - 26/2 - 07 / 7 2180 dg 547
J. Eilertsen Madelen Lykke Hallingrød K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 8 17/2 - 07 / 7 2120 40,6 g 201
Skrådelt svart/gull, hvit kant K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 09/2 - 03 / 2 2100 dg 59
10 2017: -13 -0 -2 -2 -7 -38 869 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vill Helmina 10 Plass 38 869
5 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 05/5 - 07 / 2 2100 31,7 72
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk J. Hansen Årjäng 3 10/4 - 08 / 11 2160 33,1 26
Stall Aristo J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 26/3 - 10 / 6 2120 34,4 355
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Klosterskogen Travbane 6 16/3 - 01 / 5 2100 35,0 128
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane 7 17/2 - 07 / 3 2100 37,5 g 178
11 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -1 -0 -2 -4 -26 500
Elises Håp 2160 1 Plass 33 500
8 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Drammen Travbane 4 04/5 - 02 / 10 2120 32,9 137
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Biri Travbane 5 07/4 - 04 / 7 2100 33,5 694
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 0 24/3 - 08 / 11 2140 34,6 371
D. Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 0 10/3 - 03 / 2 2100 35,4 253
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Biri Travbane 6 03/3 - 08 / 13 2140 34,9 93
12 2018: -16 -3 -1 -2 -3 -113 296 2017: -19 -1 -5 -1 -2 -76 000
Gomnes Hans T. 2 Plass 214 616
6 år BRUN H v.Norheim Faksen O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 26/4 - 03 / 9 2140 g4 g 127
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 19/4 - 03 / 13 2160 33,8 g 37
Team Ivrig O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 13/4 - 08 / 4 2160 30,8 439
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Färjestad - 02/4 - 02 / 11 2160 dg 117
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 06/12 - 08 / 4 2140 34,2 g 74
13 2018: -24 -0 -0 -3 -9 -44 000 2017: -28 -0 -1 -4 -10 -56 000
Hof Blesen 3 Plass 108 000
6 år MØRKBR H v.Stiv Kuling E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 04/5 - 04 / 2 2100 34,6 g 63
e. Hof Stjerna v. Bol Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 3 19/4 - 03 / 7 2160 31,7 87
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Biri Travbane - 07/4 - 04 / 1 2100 dg 52
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 31/3 - 03 / 4 2100 32,5 120
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 16/3 - 01 / 8 2120 33,4 573
14 2018: -16 -3 -2 -0 -4 -162 000 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 4 Plass 224 000
7 år BRUN V v.Bork Odin P. Johansen Bjerke Travbane 0 26/4 - 03 / 12 2160 31,3 g 73
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin P. Johansen Bjerke Travbane 2 19/4 - 03 / 11 2160 31,4 g 84
Inger Hilde Johansen-Per Johansen E. Høitomt Biri Travbane 4 13/1 - 08 / 9 2120 35,5 g 75
P. Johansen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/12 - 09 / 3 1660 32,4 g 33
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame D. Dalen Biri Travbane 0 09/12 - 03 / 9 2100 34,2a 160
15 2017: -13 -0 -1 -1 -3 -21 500 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sogns Gutten 5 Plass 45 000
8 år BRUN V v.Steinsvad Eld T. Lindbak Biri Travbane 3 07/5 - 02 / 10 2120 33,3 303
e. Møjfryd v. Schuvar T. Lindbak Bjerke Travbane 0 03/5 - 05 / 5 2140 34,9 g 582
Torill Sogn Haug /Dokka T. Lindbak Biri Travbane 0 21/4 - 04 / 2 2100 br g 416
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 6 07/4 - 04 / 14 2120 32,7 611
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 5 02/4 - 03 / 2 2100 33,0a 550