<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 1.300.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -21 -0 -0 -1 -7 -32 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 1 Plass 791 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 22/4 - 10 / 12 2100 25,4a 295
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Färjestad 4 14/4 - 07 / 6 1660 24,2 394
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 3 25/3 - 04 / 13 1660 24,3 548
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Bergen Travpark 0 11/3 - 08 / 5 1600 25,3ag 779
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 25/2 - 08 / 2 1609 24,4a 294
2 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 2 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Bjerke Travbane 6 03/5 - 06 / 9 2160 27,4 141
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Momarken Travbane 3 16/4 - 06 / 1 1640 24,9a 82
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 2 09/4 - 06 / 3 1609 25,4a 199
Karin Hauge (A) Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 0 25/3 - 06 / 8 2160 26,1 374
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl G. Gundersen Bergen Travpark 5 11/3 - 08 / 4 1600 24,6a 292
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 823
Art Haaken* 3 Plass 761 337
10 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 3 29/4 - 02 / 7 2160 25,2 131
e. Jerkila v. Lome Elden Å. Tengsareid Forus Travbane 0 25/4 - 03 / 4 1600 27,6 g 119
Sverige Å. Tengsareid Forus Travbane 5 18/4 - 05 / 8 2040 25,4a 209
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 09/4 - 06 / 6 1609 28,1ag 103
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 29/3 - 08 / 7 2140 26,2 134
4 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 4 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) P. Arvesen Momarken Travbane 3 02/5 - 05 / 9 2160 25,2 120
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen Ø. Kihlstrøm Åby 0 29/4 - 02 / 6 2140 24,7 337
Oddvar Dahlen /Nøtterøy P. Arvesen Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 09 / 10 3340 28,6 342
Kristian Malmin (T) Oddvar Dahlen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 29/3 - 08 / 4 2140 26,3 171
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Hippodrome de Vincennes 5 23/2 - 01 / 4 2100 25,0a 700
5 2018: -17 -0 -4 -2 -5 -118 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 5 Plass 1 168 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Flåten Momarken Travbane 0 02/5 - 05 / 11 2160 25,8 45
e. Mille v. Spang Best G. Flåten Åby 3 29/4 - 02 / 4 2140 24,4 232
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Bjerke Travbane 3 29/3 - 08 / 6 2140 25,9 26
Geir Flåten (T) G. Flåten Hippodrome de Vincennes 2 23/2 - 01 / 7 2100 24,7a 96
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Hippodrome de Vincennes 4 19/2 - 10 / 3 2100 24,7a 67
6 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -65 474 2018: -13 -0 -1 -2 -5 -59 183
Finnskog Sjefen 6 Plass 1 260 115
14 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Umeå 4 22/4 - 06 / 2 1640 22,9a 492
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) L. Kolle Drammen Travbane 1 19/3 - 06 / 3 2100 27,0a 25
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog R. Skoglund Bergsåker 2 14/3 - 05 / 4 1640 23,5a 36
Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Biri Travbane 6 18/2 - 08 / 6 2100 25,4a 41
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 6 18/1 - 07 / 4 2100 25,2a 430
7 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -106 000
Vesle Sjur (S) 7 Plass 1 276 078
14 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Østre Forus Travbane 0 06/5 - 10 / 1 2040 23,7 1275
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik V. Hop Jarlsberg Travbane 5 28/4 - 05 / 8 1609 24,2a 126
Wenche Tangen /Larvik M. Helland Sørlandets Travpark 4 01/10 - 06 / 11 1660 23,4 64
Ole Johan Østre (T) Marita H Tangen-Svindland O. Østre Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 07 / 6 2100 24,8a 389
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Drammen Travbane 5 10/9 - 05 / 12 2100 24,9a 345
8 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 8 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/4 - 05 / 1 1609 24,4a 237
e. Steinsvad Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/3 - 08 / 11 2160 26,5 g 311
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand G. Austevoll Drammen Travbane 3 19/3 - 06 / 4 2100 27,3a 221
Vidar Hop (T) Ole Fr. Desserud K. Malmin Momarken Travbane 4 14/2 - 03 / 4 1640 25,2a 70
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 07/12 - 06 / 3 2100 29,0ag 364
9 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -11 000 2017: -11 -1 -3 -0 -5 -250 815
Mjølner Herkules 9 Plass 1 293 404
6 år BRUN H v.Horgen Tore O. Kjenner Åby 4 29/4 - 02 / 8 2160 23,8 328
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll O. Kjenner Gävle 2 27/10 - 03 / 1 1640 25,5a 24
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bergsåker 1 23/9 - 08 / 10 2700 26,3 29
Ole-Christian Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Bollnäs 0 12/8 - 08 / 5 1640 24,6a 57
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Östersund 1 27/7 - 09 / 4 2140 24,6a 122
10 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 10 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld L. Trudvang Jarlsberg Travbane 5 05/5 - 03 / 10 2140 26,1 146
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Åby 5 29/4 - 02 / 7 2160 23,8 485
Gunnar Kværne /Sem L. Trudvang Färjestad 4 14/4 - 02 / 9 2180 26,7 184
Gunnar Austevoll (T) Gunnar Kværne M. Andersson Färjestad - 02/4 - 06 / 3 2160 dg 131
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Trudvang Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 01 / 8 1620 28,8 g 88
11 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 11 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 25/2 - 09 / 1 2660 29,9 818
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane P 22/11 - 20 / 3 2160 30,2 P
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Sørlandets Travpark - 12/11 - 09 / 14 2160 dg 41
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Biri Travbane - 05/11 - 05 / 9 2620 dg 403
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme - 14/10 - 04 / 9 2660 dg 14
12 2019: -7 -1 -0 -1 -4 -72 474 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -101 991
Tord Viking 12 Plass 1 598 309
15 år BRUN V v.Spikeld L. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 05/5 - 03 / 9 2140 25,2 84
e. Dalletti v. Finstad Per E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 28/4 - 05 / 2 1609 23,3a 133
Team Toten Trotters J. Øveraasen Färjestad 7 14/4 - 02 / 14 2200 26,5 294
Eirik Høitomt (T) Kjetil Helgestad (T) L. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 26/3 - 01 / 4 1620 24,1 134
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 5 19/3 - 06 / 9 2100 27,6a 143