<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 115.001 kr.
For 3-15-årige høyest 195.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -11 -0 -1 -1 -4 -28 000 2017: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Min Kuling 1 Plass 83 500
5 år LYSBRUN V v.Stiv Kuling K. Kvasnes Drammen Travbane 0 30/4 - 01 / 1 2500 31,6 591
e. Tiona v. Lex Jon K. Kvasnes Drammen Travbane 0 10/4 - 04 / 6 2120 33,4 g 75
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 11 2160 31,3 g 114
Kristine Kvasnes (S) Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 15/3 - 02 / 14 2160 32,2 g 863
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 6 24/2 - 06 / 8 2120 29,7 496
2 2018: -11 -0 -0 -2 -7 -37 500 2017: -21 -1 -1 -2 -7 -58 000
Smiths Iver 2 Plass 130 500
5 år BRUN V v.Briskeby Philip C. Engebråthen Sørlandets Travpark 5 29/4 - 04 / 8 2160 30,4 150
e. Kines Mirakel v. Listjærn (S) C. Engebråthen Biri Travbane 0 21/4 - 03 / 7 2100 31,6ag 950
Nina K. Smith-Gunnar Solberg C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 02 / 2 2100 32,5ag 209
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 15/3 - 02 / 6 2140 32,6 735
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 1 23/2 - 05 / 3 2100 33,4a 387
3 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Linus B. 3 Plass 67 000
8 år SVARTBRUN V v.Sundbo Kravall* (S) M. Nilsen Biri Travbane 0 02/12 - 04 / 2 2100 32,9 g 176
e. Evensmarie* v. Pål Even M. Nilsen Jarlsberg Travbane 3 11/11 - 04 / 12 2120 32,4 3356
Stall P.M.S. Racing L. Bø Sørlandets Travpark 9 06/12 - 03 / 14 2160 33,1 487
Margrethe Nilsen (A) S. Løvvold Bjerke Travbane 0 02/12 - 03 / 1 2140 34,6 g 57
Tred.blå/gull/hvit, blå/gull erm, rekl O. Østre Sørlandets Travpark - 22/11 - 01 / 6 2140 dg 527
4 2018: -7 -3 -0 -0 -0 -44 000 2017: -11 -2 -1 -2 -0 -46 000
Bokli Stjernen 1 Plass 155 000
6 år SVART V v.Åsajerven G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 05/5 - 04 / 4 1609 25,8a 29
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane - 24/2 - 06 / 14 2120 dg 79
Magnar Nornes-Hanne C. Seljelid G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 14/1 - 01 / 3 2120 30,0 g 39
Geir Flåten (T) Tore Foss G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 05/1 - 04 / 13 2140 30,0 44
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 07/12 - 05 / 11 2140 42,0 g 71
5 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -1 -1 -1 -16 000
Gerifaks 2 Plass 109 000
11 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 29/4 - 05 / 12 2140 29,4a 504
e. Geira v. Atom Vinter O. Østre Sørlandets Travpark 3 25/3 - 03 / 6 2160 29,2 612
Åshild Lund /Rykene G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 12/3 - 05 / 10 2140 31,1a 379
Ole Johan Østre (T) Åshild Lund O. Østre Sørlandets Travpark - 18/12 - 04 / 15 2180 dg 353
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Undem Klosterskogen Travbane 0 28/11 - 04 / 3 1700 32,1ag 619
6 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -33 000 2016: -13 -1 -1 -2 -1 -35 000
Komnes Viking 3 Plass 113 000
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) S. Fossen Bjerke Travbane 6 22/4 - 03 / 5 2100 28,8ag 287
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Bjerke Travbane 6 11/4 - 03 / 5 2100 29,7ag 202
Stig Ingar Fossen /Aurskog S. Fossen Bjerke Travbane - 16/3 - 05 / 4 1609 dg a 79
Stig Ingar Fossen (B) H. Bye Biri Travbane - 03/3 - 04 / 7 2100 dg 324
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Bjerke Travbane 6 16/2 - 04 / 10 2100 31,7a 51
7 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 4 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Drammen Travbane 0 30/4 - 01 / 9 2520 30,9 g 476
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane 0 19/4 - 05 / 5 2160 30,2 g 160
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 26/3 - 03 / 13 2120 31,8 g 82
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 09/3 - 04 / 13 2120 31,7 363
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 3 22/2 - 04 / 11 2160 31,3 365
8 2018: -16 -2 -4 -0 -4 -99 991 2017: -25 -3 -2 -6 -7 -146 500
Tusse Storm 5 Plass 319 180
6 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Jarlsberg Travbane 3 05/5 - 02 / 6 2100 27,6a 139
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Bjerke Travbane 3 22/4 - 03 / 3 2100 27,7a 181
Truls Knive /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 3 11/4 - 03 / 1 2100 29,0a 360
Pål Sem (T) P. Sem Drammen Travbane 0 04/3 - 02 / 8 2140 35,5 g 191
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Momarken Travbane 0 14/2 - 08 / 10 2140 31,4ag 116
9 2018: -16 -0 -2 -1 -8 -54 392 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 6 Plass 240 546
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Momarken Travbane 4 02/5 - 01 / 4 2140 29,8 268
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Årjäng 2 10/4 - 04 / 4 2660 29,8 824
Sverige P. Thuresson Färjestad 0 19/12 - 06 / 4 2640 br 1334
Per Anders Thuresson (A) P. Thuresson Biri Travbane 0 09/12 - 09 / 7 2100 33,1a 441
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Momarken Travbane 4 06/12 - 03 / 11 1640 31,2a 225
10 2018: -18 -2 -1 -5 -8 -138 500 2017: -15 -2 -6 -1 -3 -125 000
Rolf Martin 7 Plass 328 500
8 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Bjerke Travbane 2 26/4 - 02 / 4 2140 28,0 173
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Klosterskogen Travbane 2 14/4 - 06 / 8 2120 30,4 71
Team Løve M. Løve Bjerke Travbane 6 05/4 - 05 / 7 2160 30,4 126
Mari Løve (A) Lars Martin Løve M. Løve Drammen Travbane 8 19/3 - 04 / 8 2120 30,9 g 82
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Sørlandets Travpark 0 12/3 - 05 / 4 2140 br ag 29
11 2018: -20 -0 -0 -0 -7 -23 500 2017: -15 -0 -0 -2 -6 -28 000
Stjerne Smell 8 Plass 143 700
9 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Drammen Travbane 7 30/4 - 01 / 7 2520 30,6 720
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 23/4 - 05 / 3 2640 30,5 g 574
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Drammen Travbane 3 10/4 - 04 / 13 2140 31,8 472
Stine Hansen Juklerød (A) S. Juklerød Sørlandets Travpark 7 12/2 - 04 / 11 2180 30,8 634
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst V. Hop Klosterskogen Travbane 6 30/1 - 04 / 5 1700 31,8a 164
12 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -22 000 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -10 000
Bol Tore 1 Plass 175 364
7 år MØRKBR V v.Horgen Tore L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 05/5 - 02 / 7 2100 28,5a 117
e. Pålnett v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 0 18/4 - 04 / 4 1700 28,9ag 67
Jan Løvvold /Stokke L. Kolle Jarlsberg Travbane P 06/4 - 20 / 4 2120 34,2 P
Lars Anvar Kolle (T) Jan Morten Hansen (T) J. Mjølnerød Årjäng - 12/4 - 07 / 8 2160 dg 37
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl C. Kjenner Bjerke Travbane 0 23/1 - 05 / 7 2160 31,3 g 101
13 2018: -15 -0 -1 -0 -8 -36 000 2017: -30 -0 -1 -1 -10 -39 000
Ådne Kommandør 2 Plass 232 500
8 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet A. Andersen Drammen Travbane 0 30/4 - 01 / 12 2540 30,6 1051
e. Ådnes Gro v. Elding A. Andersen Drammen Travbane 0 18/4 - 04 / 12 1700 30,0ag 678
Øivind Mikkelsen /Lunde A. Andersen Jarlsberg Travbane 6 06/4 - 04 / 6 1609 28,3ag 360
Anders Andersen (T) A. Andersen Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 5 1609 31,8ag 236
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Forus Travbane 0 07/3 - 05 / 6 2060 br g 238
14 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 3 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld A. Akselsen Bjerke Travbane - 26/4 - 05 / 5 1609 dg a 339
e. Haaga Borga v. Bork Rigel A. Akselsen Drammen Travbane 4 10/4 - 06 / 11 2120 29,1 g 270
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov A. Akselsen Momarken Travbane 3 28/3 - 05 / 8 2140 30,7ag 289
Hans Chr. Holm (T) Thorbjørn Ask A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 16/3 - 05 / 1 1700 27,9a 192
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 12 2100 30,2a 489
15 2018: -23 -0 -1 -2 -11 -68 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 4 Plass 304 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Momarken Travbane 0 02/5 - 01 / 9 2160 29,8 g 118
e. Storeng Silva v. Elding L. Kolle Sørlandets Travpark 2 23/4 - 05 / 11 2660 28,6 215
Lovise Mohaugen-Knut Andresen M. Hultman Årjäng 4 10/4 - 04 / 8 2680 29,1 342
Gunnar Austevoll (T) Lovise Mohaugen L. Kolle Momarken Travbane 6 28/3 - 05 / 6 2140 30,7a 220
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Drammen Travbane 7 19/3 - 04 / 12 2140 29,9 387