<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
CHAMPION GULLØPET

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 355.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-3 Plass : 4-10-3

1 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -22 000 2017: -13 -2 -3 -2 -2 -118 000
Herr Jao 2100 1 Plass 394 500
10 år MØRKBR V v.Slått Eld K. Johansen Biri Travbane 0 21/4 - 02 / 11 1609 26,0a 49
e. Hovssokka v. Troll Jahn K. Johansen Biri Travbane 1 02/4 - 06 / 12 2100 26,4a 211
Christin Torp /Lillehammer K. Johansen Biri Travbane 4 24/3 - 03 / 11 2120 27,7 165
K. Johansen Christin Aspeslåen K. Johansen Biri Travbane 2 10/3 - 07 / 1 2100 28,3a 58
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 3 01/3 - 04 / 2 1609 26,8a 120
2 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -13 -1 -3 -0 -3 -56 500
Stjerne Kvikken 2 Plass 337 500
11 år SVART V v.Åkre Lurifax* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane - 15/4 - 08 / 15 2120 dg 262
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen L. Kolle Momarken Travbane 2 28/3 - 01 / 7 1640 25,6a 204
Toril Herheim-Kjell Jostein Herheim L. Kolle Bjerke Travbane 5 22/3 - 09 / 3 2100 25,9a 237
L. Kolle Knut Haakenstad (T) L. Kolle Biri Travbane 4 10/3 - 07 / 6 2100 28,5a 96
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 5 01/3 - 04 / 3 1609 27,3a 112
3 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -36 000 2018: -20 -3 -3 -3 -5 -153 000
Maks Mollyn 3 Plass 711 500
9 år MØRKBR V v.Bork Odin J. Bjerring Drammen Travbane 2 30/4 - 04 / 9 1700 26,9ag 74
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten L. Trudvang Momarken Travbane 5 13/4 - 03 / 12 2180 28,9 g 47
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Bjerke Travbane 5 05/4 - 09 / 1 2100 26,2a 198
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 0 22/3 - 09 / 8 2100 26,0ag 151
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Drammen Travbane 5 04/3 - 07 / 10 2100 30,1a 76
4 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 4 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 0 05/4 - 09 / 3 2100 26,2a 80
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten E. Schem Momarken Travbane 1 28/3 - 01 / 4 1640 25,6a 14
Stall Rotnes E. Schem Bjerke Travbane 2 22/3 - 09 / 1 2100 25,2a 111
E. Schem M. Gundersen Drammen Travbane 4 04/3 - 07 / 9 2100 29,8a 38
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm M. Gundersen Bjerke Travbane 1 22/2 - 02 / 12 2160 30,0 39
5 2017: -8 -1 -0 -1 -5 -81 749 2016: -12 -2 -1 -0 -6 -179 065
Nova Mollyn* (S) 5 Plass 411 736
7 år BRUN HP v.Moe Odin M. Jakobsson Bjerke Travbane - 16/11 - 09 / 2 2100 dg a 161
e. Riga Mollyn* v. Alm Rigel P. Ådefors Bjerke Travbane 0 02/11 - 07 / 5 2100 33,0ag 219
Sverige M. Jakobsson Bjerke Travbane 4 26/10 - 07 / 11 1609 24,4a 286
E. Høitomt Magnus Jakobsson (T) M. Jakobsson Rättvik 2 07/10 - 07 / 5 2140 27,2a 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Jakobsson Åmål 4 22/9 - 08 / 4 2100 28,0 49
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -0 -2 -30 664
Moe Braga* (S) 6 Plass 362 339
9 år FUKS HP v.Moe Odin G. Kylen Årjäng 0 10/4 - 05 / 2 2640 29,4 182
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Momarken Travbane 0 28/3 - 01 / 6 1640 27,2a 383
Sverige G. Kylen Bjerke Travbane 4 25/1 - 06 / 2 1609 28,5a 372
G. Kylen G. Kylen Momarken Travbane 5 20/12 - 04 / 1 1640 30,9a 135
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Färjestad 6 21/11 - 10 / 3 2140 29,0a 560
7 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 7 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Magnor Travbane - 01/5 - 07 / 2 1600 dg 239
e. Løvland Blessa v. Golan H. Tvedt Bjerke Travbane 4 12/4 - 06 / 4 2100 27,3ag 105
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 27/3 - 05 / 7 2100 27,9a 83
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 16/3 - 07 / 6 2100 29,3ag 140
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bergen Travpark 6 11/3 - 07 / 10 2140 28,3 1173
8 2017: -10 -0 -0 -2 -5 -41 000 2016: -19 -4 -3 -3 -4 -205 000
Wikvinni 8 Plass 320 715
6 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Drammen Travbane 7 30/4 - 04 / 7 1700 27,2a 95
e. Marthe Røder v. Røder G. Flåten Sørlandets Travpark 6 23/4 - 01 / 7 1660 26,5 g 96
Martin Wik /Skjeberg G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 15/4 - 08 / 11 2120 28,6 g 235
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 6 01/4 - 07 / 12 2160 27,7 329
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 3 22/3 - 08 / 14 2160 28,1 52
9 2019: -8 -2 -2 -1 -1 -93 000 2018: -9 -1 -0 -1 -1 -30 000
Helle Spik 9 Plass 587 250
9 år SVART V v.Spikeld A. Robertsen Leangen Travbane - 01/5 - 07 / 9 1700 dg 23
e. Hellepia v. Braute J. Blekkan Bjerke Travbane 1 22/4 - 05 / 6 2100 25,0a 99
Erlend Gutteberg-Mette Kolaas Johnsen E. Høitomt Leangen Travbane 7 08/4 - 04 / 11 2160 28,8 g 69
J. Blekkan Erlend Gutteberg A. Robertsen Leangen Travbane 1 27/3 - 04 / 3 2160 28,0 14
Blå m/rød ermstripe + rekl. A. Nilsen Leangen Travbane 3 20/3 - 04 / 6 2140 28,4a 47
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -11 500
Nito Nicklas 10 Plass 378 444
11 år SVART V v.Lumjor B. Steinseth Biri Travbane 5 10/3 - 07 / 5 2100 28,6ag 205
e. Friskina v. Rigel Jo B. Steinseth Bjerke Travbane 0 25/1 - 06 / 4 1609 29,6a 76
Stall L.E.K. B. Steinseth Momarken Travbane 6 20/12 - 04 / 9 1640 31,1a 35
B. Steinseth Leif Skogen D. Dalen Bjerke Travbane 2 12/10 - 04 / 8 1609 24,5a 208
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Austevoll Biri Travbane 4 02/10 - 04 / 2 1609 26,4ag 58
11 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -25 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -9 500
Alm Sander 11 Plass 435 635
7 år BRUN H v.Slått Eld G. Gundersen Magnor Travbane 2 01/5 - 07 / 1 1600 28,3 24
e. Alm Sandra v. Rigel Jo Å. Tengsareid Biri Travbane 1 21/4 - 02 / 7 1609 25,3a 65
Robert Kruse /Mysen M. Gundersen Bjerke Travbane 3 12/4 - 06 / 2 2100 26,9a 28
Å. Tengsareid Roy Lysgård Å. Tengsareid Biri Travbane 0 24/3 - 03 / 9 2120 27,8 g 98
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/3 - 07 / 1 2100 28,4a 19