<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
DD-2
V5-4
4-ÅRINGS STJERNEN
4-ÅRINGS STJERNEN
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-årige.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-10-8 Plass : 11-10-8

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -12 000 2018: -16 -3 -3 -3 -5 -240 750
Alsaker Blest 2100 1 Plass 665 416
6 år MØRKBR H v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 4 15/4 - 04 / 10 2140 27,4 102
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Bjerke Travbane 5 01/4 - 06 / 8 2100 28,2a 108
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Biri Travbane 0 05/11 - 08 / 9 2100 28,7a 75
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Biri Travbane 3 28/10 - 03 / 8 2100 30,2a 26
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 18/9 - 06 / 10 2100 25,7a 682
2 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -63 000
Kuven Storm 2 Plass 326 000
6 år SVARTBRUN H v.Bork Odin J. Borgen Bergen Travpark 4 27/4 - 09 / 7 2620 29,3 19
e. Kuven Texa v. Saje (S) J. Borgen Bjerke Travbane 2 01/4 - 06 / 1 2100 27,0a 38
Stall Texa J. Borgen Bergen Travpark 1 23/3 - 05 / 1 2100 27,9a 15
J. Borgen J. Borgen Bergen Travpark 3 11/3 - 07 / 2 2120 28,6 45
grønn m/grått belte J. Borgen Bergen Travpark 1 03/11 - 04 / 2 1600 27,6a 38
3 2017: -3 -2 -0 -0 -0 -55 272 2016: -9 -2 -2 -2 -3 -157 885
B.W.Sture* (S) 3 Plass 213 157
4 år BRUN H v.Moe Odin U. Eriksson Bergsåker 1 13/4 - 05 / 5 2160 26,3 90
e. Gullan Fax* (S) v. Järvsöfaks (S) J. Persson Bjerke Travbane 0 01/4 - 06 / 4 2100 29,2ag 66
Sverige J. Persson Bergsåker 1 01/3 - 04 / 6 2180 28,6 18
U. Eriksson Jan-Olov Persson (T) U. Eriksson Bergsåker 7 23/9 - 05 / 11 2180 28,6 40
rød med mørkeblå stolpe. U. Eriksson Bjerke Travbane 5 05/9 - 05 / 2 2100 27,5a 123
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -5 -2 -3 -6 -242 000
Eikfaksen 4 Plass 706 932
6 år SVART V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Gävle 2 27/10 - 06 / 8 1660 26,7 23
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 8 18/9 - 06 / 9 2100 27,0a 930
Stall Eikfaksen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 05/9 - 06 / 3 2100 28,5a 96
Ø. Tjomsland G. Austevoll Dannero 3 07/8 - 08 / 4 2140 28,7a 368
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Dannero 2 25/7 - 01 / 6 2140 28,8a 41
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 5 Plass 467 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Sørlandets Travpark 1 23/4 - 05 / 12 2660 28,5 25
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Bjerke Travbane 3 12/4 - 07 / 9 2100 27,5a 84
Torkild Øveren-Sonja Søderholm G. Flåten Bjerke Travbane 0 01/3 - 07 / 6 2100 30,1a 132
G. Flåten G. Flåten Biri Travbane 0 18/2 - 04 / 5 1609 28,4a 141
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 26/1 - 04 / 1 2100 30,7a 24
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -2 -0 -4 -99 491
Horgen Lynet 6 Plass 626 452
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 15/4 - 04 / 3 2120 28,9 349
e. Horgen Lykke v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 3 01/4 - 05 / 3 2140 29,0 64
Stall Fire Kompiser G. Gundersen Bjerke Travbane 3 15/3 - 02 / 8 2160 30,4 140
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 25/2 - 01 / 9 2140 29,6 g 18
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 08/2 - 05 / 8 2140 30,9 g 32
7 2019: -3 -0 -2 -1 -0 -45 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 7 Plass 1 129 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 26/11 - 08 / 10 2120 28,5 202
e. Troll Spika v. Spikeld J. Mjølnerød Biri Travbane 3 05/11 - 08 / 2 2100 27,1a 294
Eirik Djuve /Sola J. Mjølnerød Biri Travbane 2 28/10 - 02 / 3 2100 28,4a 437
F. Hamre J. Mjølnerød Bergsåker 6 23/9 - 05 / 7 2160 28,4 65
Todelt mørkblå/lysblå, reklame J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 05/9 - 06 / 8 2100 dg a 366
8 2019: -3 -2 -0 -0 -0 -34 000 2018: -26 -5 -2 -2 -8 -179 000
Bokli Teddy 8 Plass 796 738
6 år SVART H v.Dotterud Teddy J. Blekkan Klosterskogen Travbane 2 15/4 - 04 / 6 2120 27,8 g 254
e. Bokli Oda v. Moe Odin A. Stensen Leangen Travbane - 08/4 - 04 / 4 2140 dg 356
Ola Stormyr /Aure A. Stensen Leangen Travbane 3 13/3 - 03 / 7 1640 30,7ag 26
J. Blekkan Ola Stormyr J. Blekkan Leangen Travbane 1 20/2 - 03 / 7 2160 31,9 37
Blå m/rød ermstripe + rekl. M. Olsen Leangen Travbane 1 13/2 - 02 / 5 2140 30,2a 76
9 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -14 991 2017: -16 -2 -0 -1 -8 -229 632
Bol Odin 9 Plass 354 709
5 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Leangen Travbane - 08/4 - 04 / 3 2140 dg 38
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 01/4 - 06 / 7 2100 28,4ag 218
Johan Anton Lileng /Skjeberg V. Hop Drammen Travbane 1 04/3 - 03 / 4 2100 29,9 16
P. Midtfjeld Frode Hamre (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 23/2 - 08 / 9 2100 29,3a 22
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek V. Hop Jarlsberg Travbane 1 11/12 - 03 / 2 2100 29,6a 19
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 10 Plass 1 039 511
6 år SVART H v.Bork Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 15/4 - 04 / 8 2140 26,7 67
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/4 - 06 / 9 2100 29,0a 30
Odd Ådnekvam /Salhus G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 26/11 - 08 / 12 2140 27,5 103
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bergen Travpark 1 08/10 - 08 / 7 2140 27,4 30
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek K. Johansen Bjerke Travbane 10 18/9 - 06 / 4 2100 27,7ag 151
11 2019: -4 -3 -0 -1 -0 -149 000 2018: -22 -6 -3 -3 -6 -306 000
G. Jerken 11 Plass 940 500
6 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld O. Gudmestad Klosterskogen Travbane 3 15/4 - 04 / 12 2140 27,0 40
e. Hjertusota v. Moe Odin O. Gudmestad Bjerke Travbane 1 01/4 - 06 / 5 2100 27,0ag 102
Gaute Gudmestad-Ole Gaute Gudmestad O. Gudmestad Forus Travbane 1 07/3 - 05 / 8 2060 28,3 14
O. Gudmestad O. Gudmestad Forus Travbane 1 11/2 - 01 / 9 2060 27,3 28
hvit m/grønt kryss. O. Gudmestad Forus Travbane 1 24/1 - 08 / 9 2060 29,5 36