<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 165.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -8 -0 -0 -2 -0 -10 000 2016: -14 -1 -2 -1 -8 -80 500
Birk Jerven 1 Plass 113 500
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/2 - 08 / 12 2100 36,4a 184
e. Birk Vilja v. Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane - 09/2 - 05 / 12 2120 dg 81
Jone Svendsen-Kari Helene Stokka V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/1 - 04 / 9 2100 30,8a 127
Eirik Høitomt (T) Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 12/1 - 05 / 7 2100 30,5a 37
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Borg Bjerke Travbane 6 28/12 - 04 / 5 2100 29,6a 204
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 2 Plass 143 150
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks H. Horpestad Bjerke Travbane 0 12/4 - 07 / 3 2100 30,4a 416
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten H. Horpestad Jarlsberg Travbane 6 31/3 - 01 / 1 1609 27,3a 92
Bjørn Haugen /Mjøndalen H. Horpestad Bjerke Travbane 3 23/3 - 01 / 6 2100 29,5a 137
Henning Nygård (S) Asbjørn Wright (T) D. Dalen Momarken Travbane 6 14/2 - 08 / 7 2140 30,8a 116
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 30/1 - 04 / 3 1700 31,1a 102
3 2017: -16 -1 -1 -2 -5 -49 000 2016: -18 -1 -2 -1 -5 -61 500
Jervløva 3 Plass 158 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven D. Dalen Momarken Travbane 0 27/4 - 04 / 9 1640 29,7ag 130
e. Spik Løva* v. Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane 6 23/3 - 01 / 3 2100 29,8a 488
Stall Lykka D. Dalen Drammen Travbane 0 19/3 - 04 / 4 2120 32,9 g 226
Dag-Sveinung Dalen (T) A. Akselsen Drammen Travbane 0 21/11 - 03 / 11 2100 33,9ag 116
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 4 14/11 - 03 / 8 1700 30,8ag 233
4 2018: -7 -1 -1 -1 -3 -56 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 4 Plass 318 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 2 12/4 - 07 / 8 2100 27,1a 140
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane - 01/3 - 07 / 5 2100 g2 ag 79
Team Ruggen O. Østre Biri Travbane 0 25/11 - 01 / 2 2100 29,0a 25
Ole Johan Østre (T) Tore Martinsen O. Østre Biri Travbane 1 18/11 - 05 / 12 2640 33,6 37
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 3 26/10 - 05 / 7 2100 28,0a 71
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -1 -0 -3 -34 000
Jerveld 5 Plass 185 000
8 år MØRKBR V v.Åsajerven H. Holm Drammen Travbane 5 18/4 - 04 / 7 1700 28,8ag 166
e. Beljue Stjerna v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 23/3 - 05 / 9 1609 29,2a 291
Jan Bragerhaug-Torill Trøen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 7 1609 29,4a 149
Åsbjørn Tengsareid (T) Jan Bragerhaug C. Kjenner Drammen Travbane 0 15/1 - 03 / 1 1700 br ag 351
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Blihovde Biri Travbane 0 06/1 - 05 / 12 2100 33,5a 815
6 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 6 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Gundersen Magnor Travbane 3 01/5 - 05 / 6 1600 28,4 g 124
e. Bestfrøkna v. Spang Best A. Stensen Bjerke Travbane 4 19/4 - 05 / 4 2160 28,4 310
Ola Røise-Jorunn Røise A. Stensen Biri Travbane 5 09/12 - 06 / 1 2100 31,0a 191
Geir Vegard Gundersen (T) Ola Engevold (B) G. Austevoll Biri Travbane 4 02/12 - 04 / 15 2120 30,2 164
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Biri Travbane 4 25/11 - 06 / 10 1609 27,7a 189
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 7 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) C. Kjenner Bjerke Travbane - 08/12 - 04 / 8 1609 dg a 338
e. Nesstjerna v. Elding C. Kjenner Klosterskogen Travbane 7 28/11 - 04 / 4 1700 29,8a 598
Arne Petter Kynningrød /Halden K. Johansen Momarken Travbane 0 06/11 - 04 / 10 2140 30,7a 507
Christina Kjenner (S) Arne Petter Kynningrød U. Ohlsson Gävle - 20/10 - 08 / 9 2160 dg 78
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek O. Østre Drammen Travbane - 11/10 - 04 / 10 2100 dg a 127
8 2018: -16 -1 -0 -2 -8 -71 500 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 8 Plass 354 000
9 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Flåten Drammen Travbane 0 18/4 - 04 / 6 1700 29,9ag 141
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) A. Robertsen Biri Travbane - 03/3 - 04 / 8 2100 dg 187
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 17/2 - 01 / 6 2120 33,1 g 289
Geir Flåten (T) Nils Johansen G. Flåten Bjerke Travbane 0 01/2 - 05 / 1 2100 30,3a 408
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane P 20/1 - 20 / 2 2100 39,5 P
9 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 9 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Momarken Travbane 6 27/4 - 04 / 7 1640 29,5a 296
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Bjerke Travbane 0 16/2 - 06 / 2 2100 31,9a 370
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Bjerke Travbane 5 02/2 - 06 / 8 1609 30,6a 750
Kenneth Brenden (A) Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 0 23/1 - 06 / 7 2140 32,5ag 943
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane 5 13/1 - 07 / 1 2100 33,6a 121
10 2018: -8 -2 -3 -0 -0 -57 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 10 Plass 341 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Bjerke Travbane 2 03/5 - 08 / 10 1609 26,8a 110
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 15/4 - 08 / 2 2100 29,2 427
Edvard Lindalen /Fåvang C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 05 / 7 2100 29,8 36
Cato Antonsen (T) M. Høitomt Bjerke Travbane 3 22/3 - 05 / 9 2100 28,3ag 118
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 2 04/3 - 03 / 1 2100 29,9 86
11 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -6 063 2017: -20 -1 -4 -3 -8 -103 000
Furderud Svarten 11 Plass 250 856
10 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Bjerke Travbane 3 03/5 - 08 / 1 1609 26,8a 727
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Bjerke Travbane 0 26/4 - 05 / 7 1609 28,1a 323
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 4 19/4 - 06 / 6 2100 28,2a 285
Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Leangen Travbane 0 08/4 - 11 / 10 2160 33,5 g 68
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Bjerke Travbane 3 23/3 - 05 / 7 1609 29,4a 50
12 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -1 -1 -0 -6 -43 000
Perfekt 12 Plass 131 384
8 år BRUN V v.Tangen Scott M. Gundersen Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 11 2100 29,9a 559
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen E. Vinvand Momarken Travbane 0 13/4 - 03 / 1 2140 35,0 g 318
Carina Simonsen-Ronny Simonsen E. Vinvand Bjerke Travbane P 05/4 - 21 / 6 2160 39,3 g P
Magnus Teien Gundersen (S) Carina Simonsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 31/3 - 01 / 3 1609 27,2a 173
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Drammen Travbane 2 19/3 - 04 / 1 2100 31,0 331