<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr.
For 3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -0 -0 -3 -2 -21 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 1 Plass 132 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten G. Antonsen Årjäng 1 23/4 - 07 / 2 2140 30,1 25
e. Sør Svarta v. Pål Even O. Mikkelborg Årjäng - 02/10 - 02 / 1 2140 dg 53
Grim Amrud /Fåvang K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 7 2100 br a 474
Gøran Antonsen (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 17/8 - 05 / 5 2140 30,9 551
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame K. Malmin Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 12 2160 31,5 g 623
2 2017: -12 -2 -2 -1 -3 -72 560 2016: -9 -0 -2 -0 -4 -32 633
Bjørnemyr Dennis 2 Plass 105 193
4 år BRUN H v.Voje Faks O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 04 / 1 2100 32,5 89
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 6 15/3 - 02 / 2 2140 31,8 516
Monica Mathiesen-Per Nielsen O. Kjenner Bjerke Travbane 3 01/3 - 01 / 7 2100 33,3a 83
Ole-Christian Kjenner (S) Monica Mathiesen O. Kjenner Biri Travbane 0 16/12 - 03 / 1 2100 33,7 200
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Biri Travbane 4 02/12 - 07 / 6 2100 32,2a 179
3 2018: -12 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 3 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas G. Flåten Biri Travbane 5 21/4 - 03 / 11 2100 31,5ag 66
e. Skogli Flickan v. Elding G. Flåten Momarken Travbane 2 13/4 - 08 / 3 2160 29,7 56
May-Liss Moe /Barkåker V. Hop Bjerke Travbane 0 05/4 - 03 / 3 2100 31,3ag 56
Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 31/3 - 03 / 13 2120 31,0 698
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 17/2 - 07 / 10 2140 34,5 625
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -23 -1 -3 -2 -11 -116 988
Valborg 4 Plass 169 988
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten O. Østre Bjerke Travbane 0 29/3 - 05 / 10 2140 35,0 g 61
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten L. Østre Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 04 / 9 2120 31,8 190
Øystein Østre /Askim L. Østre Bjerke Travbane 4 08/3 - 02 / 13 2160 31,3 106
Ole Johan Østre (T) L. Østre Momarken Travbane 0 14/2 - 01 / 3 2140 31,5a 403
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Kjenner Momarken Travbane - 23/1 - 04 / 10 2160 dg 157
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -1 -2 -3 -43 000
Tingel Spretten 1 Plass 136 000
11 år SVART H v.Bokli Eld N. Holm Momarken Travbane 0 15/11 - 02 / 4 2140 br ag 125
e. Tingel Blesa v. Kos Knekten N. Holm Klosterskogen Travbane 0 13/10 - 01 / 8 1700 29,4ag 81
Nils Olav Holm-Geir Back N. Holm Momarken Travbane 0 04/10 - 03 / 5 2140 30,0ag 39
Nils Olav Holm (A) N. Holm Momarken Travbane 4 27/9 - 01 / 14 2160 30,7 g 125
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Kala Landbane 0 09/8 - 05 / 14 1920 30,6 41
6 2017: -8 -2 -2 -0 -3 -87 500 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -11 000
Kossar 2 Plass 177 000
7 år MØRKBR H v.H.G. Elessar H. Holm Klosterskogen Travbane 5 14/4 - 04 / 7 2120 31,4 54
e. Troll Kosa v. Kos Knekten H. Holm Biri Travbane 0 18/11 - 05 / 5 2620 36,3 60
Pål Roger Skog /Lierskogen H. Holm Biri Travbane - 28/10 - 05 / 8 2120 g2 102
Hans Chr. Holm (T) Pål Roger Skog H. Holm Drammen Travbane 0 10/9 - 09 / 15 2120 30,2 g 938
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 4 31/8 - 05 / 7 1640 27,3 49
7 2018: -9 -1 -1 -2 -3 -43 000 2017: -15 -0 -1 -1 -4 -26 000
Frons Faksen 3 Plass 150 500
9 år MØRKBR V v.Trø Faks K. Malmin Jarlsberg Travbane P 30/9 - 20 / 6 2120 34,9 P
e. Frons Nora v. Norprins* K. Malmin Biri Travbane - 09/10 - 08 / 7 2100 dg a 93
Runar Sognelien /Tyristrand K. Malmin Momarken Travbane 6 29/9 - 02 / 10 2140 31,2ag 49
Jan Martin Bjerring (T) Runar Sognelien K. Malmin Biri Travbane 5 28/8 - 07 / 10 2640 30,7 82
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek K. Malmin Biri Travbane 4 14/8 - 07 / 5 2100 30,3 142
8 2017: -3 -0 -2 -0 -0 -11 515 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -4 546
Sagisara* (S) 4 Plass 73 195
11 år BRUN HP v.Krembest M. Elgtberg Årjäng 2 23/4 - 07 / 6 2160 31,3 g 132
e. Sagi Eden* v. Elding D. Schøn Årjäng 0 17/9 - 07 / 8 2660 br g 313
Sverige P. Strømberg Åmål 0 14/8 - 05 / 2 2080 br g 182
Madelene Elgtberg (A) Kent Frankert (A) M. Elgtberg Färjestad P 08/8 - 92 / 1 2160 34,9 P
Mørk blå m/svart brystb,hvite stjerner P. Nilsen Momarken Travbane 6 12/7 - 03 / 10 1660 30,5 g 377
9 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2017: -23 -2 -3 -3 -7 -97 500
Brenne Balder 5 Plass 176 500
11 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 22/4 - 03 / 12 2100 29,3a 1267
e. Gullterna v. Haakesjur K. Ødegaard Momarken Travbane 4 16/4 - 04 / 12 2160 30,4 g 385
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 4 24/2 - 06 / 7 2120 29,2 g 1355
Knut Arne Ødegaard (T) Reidar Andersen (A) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 16/2 - 04 / 1 2100 31,9a 318
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 3 31/1 - 07 / 3 2140 33,3ag 176
10 2017: -5 -2 -0 -1 -1 -39 646 2016: -5 -1 -2 -1 -1 -34 084
Sör Wilma* (S) 6 Plass 73 730
7 år SVARTBRUN HP v.Järvsöviking* (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 05/4 - 05 / 11 2160 31,6 138
e. Herråns Wilma (S) v. Troll Jahn P. Nilsson Färjestad 4 27/2 - 02 / 15 2160 32,2 g 31
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 1 14/2 - 01 / 10 2140 31,1a 50
Gunnar Austevoll (T) Maria C. Karlsson (A) G. Austevoll Biri Travbane 1 27/1 - 05 / 5 2100 32,8 g 43
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Nilsson Färjestad 3 09/1 - 01 / 7 2660 33,5 22
11 2018: -14 -4 -2 -1 -4 -116 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 7 Plass 206 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 05/5 - 04 / 8 1609 26,8a 199
e. Trollemma v. Ilmin Å. Tengsareid Momarken Travbane 3 13/4 - 04 / 5 1640 29,6a 204
Trond Solskau /Rolvsøy Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 17/3 - 04 / 15 2120 30,4 314
Åsbjørn Tengsareid (T) Trond Solskau Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 12 2160 33,1 47
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Momarken Travbane 4 27/12 - 10 / 2 2140 30,3 91
12 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 8 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos C. Antonsen Magnor Travbane 1 01/5 - 03 / 11 2020 31,4 163
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten O. Kjenner Momarken Travbane 0 16/4 - 04 / 9 2160 31,1 g 422
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 8 2100 32,0ag 353
Cato Antonsen (T) Terje Mellemsæther O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 17/3 - 04 / 8 2120 30,8 g 354
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 17/2 - 01 / 3 2100 32,4 254
13 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -29 500 2017: -17 -3 -1 -2 -5 -96 000
Leikur 9 Plass 156 700
7 år MØRKBR V v.Voje Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 29/4 - 04 / 10 2160 29,3 31
e. Schuma v. Schuvar C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 1 14/4 - 06 / 2 2100 31,1 123
Jan Pettersen /Stokke C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 03 / 5 2120 33,1 g 35
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 17/3 - 04 / 1 2100 30,7 66
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 3 09/3 - 03 / 8 2120 32,5 122
14 2018: -9 -2 -1 -0 -3 -47 500 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 751
Dixi Elden 10 Plass 152 751
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) V. Hop Momarken Travbane 0 16/4 - 04 / 7 2160 31,0 329
e. Dixi Dalen v. Dublan L. Kolle Bjerke Travbane 0 11/4 - 03 / 6 2100 30,1a 218
Asle T. Pettersen /Hamnvik L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 31/3 - 01 / 11 1609 27,3a 172
Eirik Høitomt (T) Joakim Nilsen (A) V. Hop Bjerke Travbane 3 16/3 - 05 / 5 1609 27,0a 47
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Aarum Färjestad 4 06/3 - 03 / 1 2140 30,1 224
15 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 11 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 05/5 - 04 / 7 1609 28,9ag 730
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Magnor Travbane 5 01/5 - 03 / 7 2020 33,6 g 395
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Momarken Travbane 0 13/4 - 04 / 12 1640 35,4a 1244
Jenny Martine Theodorsen (A) J. Theodorsen Momarken Travbane 4 28/3 - 04 / 14 2180 32,5 2093
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 22/3 - 03 / 4 2160 32,2 823