<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:25 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
23. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -4 -1 -1 -1 -1 -53 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gaga B.R. 1 Plass 53 000
3 år MELL.BR. HP v.Muscle Hill (US) T. Solberg Bjerke Travbane 30/11 - 20 / 1 1640 32,3 g N
e. Bauxite (US) v. S.J.'s Caviar* (US)
Nils Munkhaugen AS /Melhus
Tom Erik Solberg (T)
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -2 -0 -0 -1 -64 000
Aida Mae 2 Plass 64 000
4 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 29/11 - 20 / 2 2100 25,1 B
e. Keep On Strollin' v. Super Arnie* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 22/11 - 20 / 1 2100 24,8 B
Stein Ivar Kløven /Holmestrand
Eirik Høitomt (T) Stein Ivar Kløven (A)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2017: -6 -1 -0 -0 -0 -16 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Soros Kronos* (S) 3 Plass 108 120
6 år SVARTBRUN V v.Varenne* (IT) M. Larsson Mantorp 1 27/10 - 05 / 6 2140 16,4 50
e. Honey Lavec (S) v. Malabar Man* (US) B. Goop Åby - 06/8 - 06 / 1 2140 dg ag 24
Sverige B. Goop Axevalla 0 19/7 - 12 / 10 2140 18,5ag 49
Anita Valstad Hagmann (S) Thøger Malmstrøm B. Goop Mantorp 1 29/6 - 02 / 3 2140 17,4 14
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek B. Goop Färjestad 31/3 - 91 / 3 2140 19,9 -
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
T.H. Moonlight 4 Plass 0
3 år BRUN HP v.Revenue* (S) J. Hansen Jarlsberg Travbane N 28/4 - 20 / 4 2100 25,5 g N
e. Like A Magic One v. Like A Prayer* (US)
Reidun Dagmar Hov-Bjarne Hov
Frode Hamre (T)
Todelt mørkblå/lysblå, reklame
5 2017: -10 -5 -0 -2 -0 -280 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
A Brave Heart 5 Plass 280 000
3 år BRUN H v.Clerk Magistrate (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 18/8 - 22 / 2 1700 30,5 g B
e. Fairy Tales (US) v. Enjoy Lavec* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 20/6 - 20 / 3 2100 dgpp N
Marielle Bråthen /Skien
Marius Høitomt (S) Eirik Høitomt (T)
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000
Lønne Jerkeld 1 Plass 23 500
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 04 / 6 2120 br g 268
e. Mezzo Sopran v. Alm Svarten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 15/9 - 02 / 8 2100 dg 108
Stall Lønnebakke Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 11/8 - 08 / 7 2120 dg 163
Åsbjørn Tengsareid (T) Pål Lønnebakke Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 22/7 - 01 / 9 2140 31,9a 724
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Holm Bjerke Travbane 0 14/7 - 02 / 2 2100 32,3ag 535
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lome Lekker 2 Plass 0
4 år LYSBRUN HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 18/9 - 21 / 9 2120 59,4 B
e. Lome Lerka v. Spikeld V. Hop Biri Travbane 04/9 - 22 / 11 2120 59,1 g B
John Hasle /Lomen
Geir Flåten (T)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
8 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2017: -14 -0 -1 -2 -4 -42 000
Daragon 3 Plass 60 000
4 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 11/11 - 20 / 6 2120 56,1 g B
e. Stjernesiri v. Elding
Lars O. Romtveit /Skoppum
Josefine Eilertsen (S) Lars O. Romtveit (T)
Skrådelt svart/gull, hvit kant