<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Voltestart.
For alle 3-årige.
Premier: 30.000-17.000-11.000-8.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-3 Plass : 2-5-3

1 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -42 000 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 2100 1 Plass 86 545
5 år RØD H v.Stiv Kuling R. Hansen Jarlsberg Travbane P 20/4 - 20 / 7 2120 40,0 g P
e. Springtina v. Alm Rigel
Randi Merete Wahl /Hof
R. Hansen
Svart/hvit rutet m/gul erm & sidefelt
2 2019: -5 -1 -0 -0 -1 -28 000 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -19 000
Balder Mollyn 2 Plass 700 000
5 år BRUN H v.Wik Stjernen T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 15/4 - 01 / 5 2120 31,3 g 15
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 1 29/3 - 01 / 6 2140 30,5 12
Sverre Hjørnerød /Fredrikstad T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 24/2 - 01 / 6 2100 32,5 17
T. Solberg Sverre Hjørnerød (A) T. Solberg Momarken Travbane 1 10/1 - 08 / 1 2140 39,7 12
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek S. Hjørnerød Jarlsberg Travbane P 04/11 - 20 / 5 2120 35,2 P
3 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -851 420 2017: -13 -2 -2 -3 -4 -408 976
Philip Ess 3 Plass 1 260 396
4 år SVART H v.Briskeby Philip K. Johansen Jarlsberg Travbane - 28/4 - 07 / 6 2100 g2 32
e. Tangen Pia v. Lome Elden A. Andersen Klosterskogen Travbane P 09/3 - 21 / 6 2120 44,7 g P
Wilda HB- Optimento AB
K. Johansen Anders Andersen (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
4 2019: -5 -3 -2 -0 -0 -80 000 2018: -7 -2 -2 -0 -0 -42 000
Mynte Rasmus 4 Plass 152 764
5 år SVART V v.Åsajerven S. Skrugstad Årjäng 4 10/4 - 08 / 8 2140 34,8 116
e. Myklejenta v. Nordli Svarten S. Skrugstad Bjerke Travbane 5 29/3 - 01 / 2 2140 36,0 366
Cecilie Helen Skage-Øyvind Thorsen S. Skrugstad Biri Travbane P 03/3 - 20 / 1 2100 37,4 P
S. Skrugstad S. Skrugstad Biri Travbane 23/9 - 22 / 7 2120 53,4 g B
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame S. Skrugstad Biri Travbane 09/9 - 21 / 3 2100 55,6 B
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -15 -1 -7 -1 -4 -195 000
Edens Odin 5 Plass 262 000
5 år LYSBRUN H v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 6 30/4 - 07 / 7 2100 35,4 g 170
e. Høgda Lilja v. Engli Svarten D. Dalen Biri Travbane 5 07/4 - 08 / 4 2100 36,6 156
Ole Tom Nyborg-Inger Øvergaard Nyborg D. Dalen Bjerke Travbane P 01/3 - 20 / 8 2160 39,6 P
P. Sønsteby Ole Tom Nyborg (B)
Mørkblå,gull/hv sidef,ermr&brystf, rek
6 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -33 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Dæmro Bob 6 Plass 41 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane P 24/3 - 20 / 6 2100 39,9 g P
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld A. Stensen Biri Travbane 02/9 - 23 / 3 2100 46,6 B
Kristin Randgaard-Klaus Skogen A. Stensen Biri Travbane 26/8 - 22 / 2 2100 45,8 B
A. Stensen Per Johansen (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
7 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -14 000 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000
Rapp Rauen 7 Plass 42 000
5 år RØD V v.Wik Stjernen T. Wollebæk Biri Travbane P 24/3 - 20 / 1 2100 43,6 g P
e. Vår Frøya v. Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 26/8 - 22 / 4 2100 48,2 B
Sigrun Engevold-Kari Røise G. Gundersen Biri Travbane 15/7 - 22 / 5 2120 57,1 g B
T. Wollebæk Ola Engevold (B)
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl