<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
V5-4
DD-2
VG+ LØPET

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 170.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-10-1 Plass : 11-10-1

1 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -6 063 2017: -20 -1 -4 -3 -8 -103 000
Furderud Svarten 1609 1 Plass 250 856
10 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Bjerke Travbane 0 26/4 - 05 / 7 1609 28,1a 323
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Bjerke Travbane 4 19/4 - 06 / 6 2100 28,2a 285
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Leangen Travbane 0 08/4 - 11 / 10 2160 33,5 g 68
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 3 23/3 - 05 / 7 1609 29,4a 50
gul m/grått belte og ermring C. Hande Klosterskogen Travbane 5 16/3 - 05 / 5 1700 28,2a 82
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -2 -2 -1 -6 -141 500
Bore Stjerna 2 Plass 261 500
6 år LYSBRUN HP v.Ridder Prinsen S. Wassberg Bjerke Travbane 6 22/4 - 08 / 1 2120 27,6 646
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Forus Travbane - 11/4 - 04 / 1 2040 dg 215
Turid Bergh /Fjell Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 30/3 - 03 / 6 1600 27,1a 247
Å. Tengsareid Sigbjørn Kolnes (T) M. Gundersen Bergen Travpark 6 11/3 - 04 / 3 2100 29,5 g 238
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Bore Sørlandets Travpark 5 26/2 - 04 / 14 2180 30,5 165
3 2018: -10 -1 -1 -1 -2 -73 500 2017: -15 -4 -2 -1 -4 -122 500
Hvalstad Odin 3 Plass 317 214
7 år RØD V v.Moe Odin G. Stenberg Drammen Travbane 1 18/4 - 04 / 8 1700 28,2a 51
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv G. Stenberg Biri Travbane 4 02/4 - 04 / 2 1609 27,4ag 108
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 P. Kals Bjerke Travbane 0 22/3 - 05 / 12 2100 28,9a 377
G. Stenberg G. Stenberg Drammen Travbane 0 14/11 - 06 / 11 1700 br ag 92
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Momarken Travbane 0 04/10 - 03 / 9 2140 30,9a 90
4 2018: -9 -1 -0 -0 -4 -26 500 2017: -20 -0 -2 -1 -9 -65 000
Maurstad Mina 4 Plass 196 000
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 19/4 - 05 / 9 2160 28,2 139
e. Maurstad Mi v. Spang Best K. Kvasnes Biri Travbane - 02/4 - 04 / 9 1609 dg a 142
Magne Stenslie /Raufoss G. Gundersen Biri Travbane 0 24/3 - 01 / 9 1609 29,7ag 373
K. Kvasnes Magne Stenslie G. Gundersen Biri Travbane 4 10/3 - 01 / 1 1609 26,7a 396
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Gundersen Drammen Travbane 7 04/3 - 03 / 6 2100 31,0 945
5 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -11 982 2017: -22 -1 -3 -0 -5 -58 500
Grude Jerkeld 5 Plass 198 482
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 23/4 - 05 / 9 2660 30,1 g 30
e. Toronita v. Dublan Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane - 15/4 - 08 / 1 2100 dg 197
Merete Viksås /Roa L. Kolle Sørlandets Travpark 4 25/3 - 08 / 4 2609 27,7a 91
L. Kolle Øystein Tjomsland (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 26/2 - 05 / 6 2140 30,4 17
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Tjomsland Forus Travbane 7 11/2 - 01 / 12 2060 30,0 84
6 2018: -10 -5 -1 -2 -1 -108 500 2017: -20 -4 -3 -6 -4 -154 742
Hage Jerven 6 Plass 372 742
7 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Leangen Travbane 1 17/4 - 06 / 10 2160 28,1 21
e. Torpa Fia v. Krembest J. Blekkan Leangen Travbane 3 08/4 - 02 / 14 2180 29,7 60
Gunnvald Ramsøy /Morvik J. Blekkan Biri Travbane 1 02/4 - 04 / 8 1609 26,3a 152
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 0 13/3 - 03 / 10 1640 32,3a 104
Blå m/rød ermstripe + rekl. G. Berg Leangen Travbane P 20/2 - 21 / 2 2160 39,2 P
7 2018: -10 -1 -0 -1 -3 -37 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 7 Plass 234 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane 5 26/4 - 05 / 6 1609 27,7a 92
e. Aas Besta v. Spang Best V. Hop Klosterskogen Travbane 7 15/4 - 08 / 5 2100 29,6 113
Jan-Arne Raab /Greåker V. Hop Bjerke Travbane 1 23/3 - 05 / 4 1609 28,1a 22
V. Hop Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bjerke Travbane 1 16/3 - 05 / 2 1609 26,3a 175
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Bjerke Travbane 0 09/3 - 05 / 2 1609 30,4a 355
8 2018: -14 -1 -1 -3 -6 -74 370 2017: -23 -2 -6 -4 -5 -224 329
Høvding Jaros 8 Plass 359 699
6 år BRUN V v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 2 22/4 - 03 / 7 2100 27,5a 66
e. Lier Frøkna v. Elding G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 14/4 - 04 / 11 2120 30,4 24
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/4 - 05 / 8 2160 29,8 108
G. Flåten Gunnar Kværne G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 17/3 - 04 / 14 2120 29,5 346
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 7 04/3 - 02 / 10 2140 33,3 162
9 2018: -10 -1 -0 -1 -3 -29 000 2017: -13 -2 -1 -2 -3 -73 000
Spang Trym 9 Plass 200 440
8 år BRUN V v.Moe Odin A. Solhus Leangen Travbane 0 08/4 - 04 / 6 2140 30,4 394
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo A. Solhus Leangen Travbane 1 13/3 - 03 / 12 1640 30,4a 33
Thor Arne Garberg /Kvål A. Solhus Biri Travbane 6 18/2 - 04 / 10 1609 27,5a 157
B. Garberg A. Solhus Leangen Travbane 2 28/1 - 05 / 6 2160 28,9 432
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek A. Solhus Leangen Travbane 1 09/1 - 02 / 3 1640 32,9a 89
10 2018: -8 -2 -3 -0 -0 -57 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 10 Plass 341 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 15/4 - 08 / 2 2100 29,2 427
e. Ylblesa v. Pajaprins C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 03/4 - 05 / 7 2100 29,8 36
Edvard Lindalen /Fåvang M. Høitomt Bjerke Travbane 3 22/3 - 05 / 9 2100 28,3ag 118
C. Antonsen C. Antonsen Drammen Travbane 2 04/3 - 03 / 1 2100 29,9 86
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 2 23/2 - 08 / 10 2100 29,7a 125
11 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -10 -3 -2 -0 -3 -73 000
Sjarmørviktor 11 Plass 165 500
6 år SVART V v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 6 26/4 - 05 / 4 1609 27,8ag 21
e. Lo U. v. Pål Even E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/3 - 01 / 8 2100 28,4a 52
Stall Superoptimist E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/3 - 05 / 9 1609 26,5a 23
E. Høitomt E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 04/2 - 05 / 11 2100 31,0ag 161
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 26/1 - 04 / 11 2100 32,0ag 58
12 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 12 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven G. Gundersen Biri Travbane 4 21/4 - 04 / 14 2160 30,0 g 86
e. Løng Håpe v. Ilmin K. Mathisen Biri Travbane 3 02/4 - 04 / 4 1609 26,6a 66
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll O. Kjenner Bjerke Travbane 4 22/3 - 05 / 2 2100 28,4a 121
K. Mathisen Brynjulf Bjørge K. Mathisen Bjerke Travbane 3 23/2 - 08 / 7 2100 29,7a 96
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 2 27/1 - 06 / 12 2100 30,9a 121