<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
DNTs 4-ÅRINGSSERIE
DNTS 4-ÅRINGSSERIE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8/10 Duo : Trippel : 8-10-1/10-8-1 Plass : 8-10-1

1 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 2100 1 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Drammen Travbane 1 10/4 - 08 / 4 2100 33,9 15
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 16/3 - 01 / 3 2100 33,8 182
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 11/12 - 08 / 11 2120 36,0 g 152
G. Austevoll Johnny Nilsen P. Sem Drammen Travbane P 22/3 - 20 / 2 2100 37,9 g P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Sem Drammen Travbane 14/7 - 21 / 4 1720 48,8 B
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -21 -8 -1 -0 -6 -279 261
Mjølner Zorro 2 Plass 398 658
6 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 13/4 - 08 / 13 2160 33,1 g 186
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Färjestad - 21/11 - 03 / 9 2180 dg 70
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Färjestad 1 10/10 - 01 / 7 2160 32,3 50
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 7 30/9 - 09 / 9 2120 35,4 187
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 30/8 - 08 / 4 2140 36,8 255
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 3 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Fossen Biri Travbane 0 02/4 - 08 / 4 2120 32,4 129
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Drammen Travbane 3 19/3 - 02 / 11 2120 34,5 146
Stig Fossen /Aurskog L. Kolle Momarken Travbane 3 06/12 - 08 / 3 2140 34,1 202
S. Fossen K. Brenden Romme 4 12/11 - 02 / 11 2160 34,2 655
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Momarken Travbane 0 28/6 - 08 / 6 2140 39,7 827
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -1 -2 -7 -62 073
Sørli Odin 4 Plass 118 903
6 år RØD H v.Moe Odin A. Sjoner Leangen Travbane 0 17/4 - 10 / 4 2160 34,8 g 41
e. Kvikne Blessa v. Rigel Jo R. Bjørnbeth Bjerke Travbane 0 05/4 - 03 / 5 2100 31,8ag 350
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 20/3 - 01 / 11 2140 33,7ag 476
R. Bjørnbeth Arve Sjoner (T) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 27/2 - 08 / 1 2140 36,4 58
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 20/2 - 08 / 10 2180 38,0 g 36
5 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -25 051 2017: -13 -2 -1 -4 -2 -80 127
Väskinge Anna* (S) 5 Plass 107 100
5 år BRUN HP v.Lome Kongen O. Mikkelborg Årjäng 1 10/4 - 08 / 10 2160 32,6 98
e. Väskinge Tösa (S) v. Sarpen O. Mikkelborg Färjestad 3 20/3 - 01 / 1 2140 37,3 21
Sverige O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 22/2 - 09 / 10 2140 35,2 95
O. Mikkelborg Alexander Bjørnestad G. Austevoll Årjäng - 21/8 - 02 / 2 2140 dg g 522
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Kala Landbane 0 09/8 - 07 / 13 1920 42,4 419
6 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 6 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Biri Travbane 8 21/4 - 09 / 7 2120 35,9 g 55
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Momarken Travbane - 28/3 - 07 / 1 2140 dg 14
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Biri Travbane 1 24/3 - 08 / 5 2100 33,5 54
G. Gundersen Kjell Øyhaugen G. Gundersen Biri Travbane P 03/3 - 20 / 7 2100 35,6 g P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -1 -0 -2 -27 800
Fløra 7 Plass 27 800
4 år RØD HP v.Moe Odin K. Åkerlund Bergsåker 6 14/7 - 07 / 4 2140 33,5 436
e. Ferda v. Lauvås Pipo K. Åkerlund Hagmyren 5 24/6 - 01 / 2 2140 32,1 166
Stall Trump B. Garberg Leangen Travbane 2 09/5 - 01 / 5 2140 34,9 40
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane P 21/3 - 20 / 5 2160 36,5 P
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 01/6 - 20 / 6 1660 47,3 B
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -2 -1 -0 -3 -103 750
Mjølner Brun 8 Plass 227 386
6 år BRUN H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Magnor Travbane 1 01/5 - 01 / 10 2040 34,0 75
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Biri Travbane - 24/3 - 08 / 10 2140 dg 132
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Drammen Travbane 7 31/10 - 08 / 8 2140 37,2 g 42
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 03 / 2 2100 36,1 g 56
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Bollnäs - 12/8 - 02 / 6 2140 dg 42
9 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 9 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Momarken Travbane 5 16/4 - 08 / 8 2160 35,3 175
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Drammen Travbane 7 10/4 - 09 / 6 2100 34,8 226
Stall Trekløveret H. Ydersbond Färjestad 7 20/3 - 01 / 9 2160 37,1 659
H. Ydersbond H. Ydersbond Biri Travbane 0 03/3 - 08 / 12 2140 36,1 634
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl H. Ydersbond Bjerke Travbane 8 22/2 - 09 / 11 2140 36,4 973
10 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 10 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip S. Eilefsen Biri Travbane 1 21/4 - 09 / 12 2120 33,1 78
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon S. Eilefsen Rättvik 1 11/4 - 06 / 6 2140 34,5 25
Tom Ingebretsen /Mysen S. Eilefsen Momarken Travbane P 14/2 - 20 / 8 2180 39,4 g P
S. Eilefsen A. Robertsen Leangen Travbane 24/8 - 20 / 14 1680 49,2 B
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma A. Robertsen Leangen Travbane 17/8 - 20 / 7 1660 49,7 B