Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
MØRTVEDT JERKELDS HOPPESERIE
MØRTVEDT JERKELDS HOPPESERIE
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 200.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -9 -1 -2 -0 -4 -43 500 2017: -19 -3 -4 -2 -4 -126 119
Gardin Trappa 1 Plass 212 819
7 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip C. Antonsen Bjerke Travbane 3 26/4 - 02 / 6 2140 28,8 245
e. Sjefsseira v. Sjefen C. Antonsen Momarken Travbane 0 16/4 - 04 / 6 2160 30,9 g 103
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen C. Antonsen Drammen Travbane 0 10/4 - 06 / 4 2100 33,6 g 47
Cato Antonsen (T) Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 1 08/3 - 02 / 10 2160 31,0 24
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 1 02/3 - 06 / 3 2140 34,7a 18
2 2017: -10 -1 -1 -2 -2 -55 000 2016: -5 -0 -0 -0 -5 -16 000
Tellus Vilja 2 Plass 124 000
7 år BRUN HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 19/4 - 05 / 15 2160 28,4 225
e. Blondie Stjerna v. Lannem Sjur Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 3 26/3 - 06 / 11 2120 29,5 101
Arne Bjerkely /Jevnaker O. Mikkelborg Biri Travbane 0 10/3 - 01 / 12 1609 28,5a 233
Åsbjørn Tengsareid (T) Arne Bjerkely O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 22/2 - 04 / 12 2160 31,0 149
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Biri Travbane 6 27/1 - 06 / 2 2100 31,8a 43
3 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -26 000 2017: -10 -2 -2 -0 -3 -57 579
Veels Netta 3 Plass 166 079
8 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Bjerke Travbane 6 19/4 - 05 / 7 2160 29,0 g 28
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Østre Årjäng 5 10/4 - 04 / 5 2660 29,8 g 53
Inger Eilertsen-Gunnstein Eilertsen O. Østre Jarlsberg Travbane 1 26/3 - 06 / 7 2120 29,4 139
Ole Johan Østre (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 09/3 - 04 / 2 2100 32,5 g 47
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 7 01/1 - 04 / 5 2120 33,2 g 78
4 2018: -4 -0 -1 -0 -1 -11 003 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 4 Plass 197 157
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Årjäng 2 10/4 - 04 / 4 2660 29,8 824
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Färjestad 0 19/12 - 06 / 4 2640 br 1334
Sverige P. Thuresson Biri Travbane 0 09/12 - 09 / 7 2100 33,1a 441
Per Anders Thuresson (A) P. Thuresson Momarken Travbane 4 06/12 - 03 / 11 1640 31,2a 225
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Biri Travbane 0 25/11 - 06 / 9 1609 29,0a 358
5 2017: -9 -1 -1 -1 -1 -49 000 2016: -4 -1 -0 -0 -1 -23 000
Opera 1 Plass 226 000
9 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Bjerke Travbane 1 26/4 - 05 / 8 1609 27,1a 119
e. Arga v. Viljesterk K. Johansen Drammen Travbane 3 10/4 - 06 / 12 2120 28,7 182
Knut Olav Dahl /Årnes J. Øveraasen Biri Travbane P 24/3 - 21 / 1 2100 34,8 P
Kai Johansen (T) Morten M. Ottersen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 22/3 - 08 / 1 2140 29,7 g 63
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Solberg Momarken Travbane 0 03/5 - 04 / 4 2140 30,3a 23
6 2017: -10 -0 -0 -2 -4 -24 500 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -9 500
Krylling Sol 2 Plass 176 414
11 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Leangen Travbane 3 24/4 - 08 / 11 2160 28,7 239
e. Kryllingseira v. Troll Jahn B. Steinseth Drammen Travbane 9 10/4 - 06 / 6 2120 30,5 436
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Bjerke Travbane 5 22/3 - 08 / 3 2140 29,1 429
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 3 16/2 - 06 / 1 2100 31,4a 215
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 10/2 - 05 / 10 1609 28,8ag 1130
7 2018: -10 -0 -2 -1 -4 -33 947 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -46 500
Anima 3 Plass 232 374
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Momarken Travbane 0 13/4 - 06 / 3 2140 32,5ag 322
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Momarken Travbane 4 28/3 - 05 / 7 2140 30,7a 542
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane - 15/3 - 04 / 4 2100 dg a 904
Hans Chr. Holm (T) Stig Ingar Fossen (B) H. Holm Momarken Travbane 6 02/3 - 05 / 7 2140 32,3ag 115
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Fossen Bjerke Travbane 5 16/2 - 06 / 3 2100 31,5a 40
8 2018: -17 -1 -1 -1 -6 -54 991 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 4 Plass 335 491
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Kvasnes Drammen Travbane 1 30/4 - 08 / 2 2100 29,5 135
e. Rådimil v. Ilmin K. Kvasnes Bjerke Travbane - 19/4 - 06 / 5 2100 dg a 315
Eivind Gravdal /Hof K. Kvasnes Drammen Travbane 7 10/4 - 06 / 13 2120 29,9 376
Kristine Kvasnes (S) Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Bjerke Travbane 0 22/3 - 08 / 5 2140 29,3 456
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Gravdal Sørlandets Travpark 0 26/2 - 05 / 5 2140 31,7 562
9 2018: -13 -0 -0 -2 -6 -34 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 5 Plass 270 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Sørlandets Travpark 2 23/4 - 05 / 11 2660 28,6 215
e. Storeng Silva v. Elding M. Hultman Årjäng 4 10/4 - 04 / 8 2680 29,1 342
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Momarken Travbane 6 28/3 - 05 / 6 2140 30,7a 220
Lars Fredrik Kolle (A) Lovise Mohaugen K. Johansen Drammen Travbane 7 19/3 - 04 / 12 2140 29,9 387
Hvit m/oransje skstk&erm,hvit ermr,rek K. Johansen Klosterskogen Travbane 0 09/3 - 04 / 11 2120 34,6 g 34
10 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 6 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 7 09/3 - 05 / 6 1700 29,9a 45
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 3 15/2 - 03 / 9 1609 26,8a 105
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane 2 04/2 - 01 / 11 1700 29,5a 152
Vidar Hop (T) Helena Jörgensen Arenander V. Hop Bjerke Travbane 2 25/1 - 03 / 2 1609 28,3a 45
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Drammen Travbane 0 15/1 - 03 / 7 1700 31,5ag 59