<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:56 V5-4
DD-1
VEIKLE BALDERS LØP

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 350.001 kr., 40 m. ved 700.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -25 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -9 500
Alm Sander 1 Plass 435 635
7 år BRUN H v.Slått Eld Å. Tengsareid Biri Travbane 1 21/4 - 02 / 7 1609 25,3a 65
e. Alm Sandra v. Rigel Jo M. Gundersen Bjerke Travbane 3 12/4 - 06 / 2 2100 26,9a 28
Robert Kruse /Mysen Å. Tengsareid Biri Travbane 0 24/3 - 03 / 9 2120 27,8 g 98
Geir Vegard Gundersen (T) Roy Lysgård Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/3 - 07 / 1 2100 28,4a 19
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 08/3 - 04 / 12 2100 28,4a 346
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best H. Tvedt Bjerke Travbane 4 12/4 - 06 / 4 2100 27,3ag 105
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 27/3 - 05 / 7 2100 27,9a 83
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 16/3 - 07 / 6 2100 29,3ag 140
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Bergen Travpark 6 11/3 - 07 / 10 2140 28,3 1173
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 6 04/3 - 07 / 4 2100 30,2a 744
3 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 3 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Biri Travbane 0 02/4 - 06 / 3 2100 26,9a 227
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Momarken Travbane 0 28/3 - 01 / 5 1640 27,4ag 44
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Klosterskogen Travbane 6 16/3 - 07 / 1 2100 29,1ag 50
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Bjerke Travbane 4 08/3 - 04 / 10 2100 28,2a 149
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 6 01/3 - 04 / 1 1609 27,6a 46
4 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -38 000 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -43 000
Solberg Rasken 1 Plass 670 241
12 år BRUN V v.Lome Elden J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 25/2 - 08 / 11 1609 24,5a 337
e. Solberg Ragni v. Braute K. Johansen Biri Travbane 7 18/2 - 06 / 12 2620 28,2 182
Per Trygve Engen-Arve Engen J. Kvikstad Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 08 / 6 2100 28,5a 354
Jørn Morten Kvikstad (T) Per Trygve Engen J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 04/1 - 04 / 8 2100 27,4a 56
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Momarken Travbane 2 27/12 - 08 / 7 2180 25,6 543
5 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -16 491 2017: -15 -1 -3 -3 -3 -228 976
Ulsrud Troll 2 Plass 703 181
11 år SVART V v.H.G. Balder H. Kulblik Färjestad 0 14/4 - 07 / 7 1660 24,6 203
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Färjestad 3 02/4 - 06 / 1 2140 25,7 220
Stall Kulblik & B.M. Lintorp-Sønsterud T. Jansson Gävle 0 26/2 - 08 / 7 2160 26,5 55
Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 08 / 11 2100 27,5a 175
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj T. Jansson Bergsåker 1 28/1 - 08 / 3 1640 24,4 39
6 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -16 930 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Løset Elden 3 Plass 501 930
13 år BRUN V v.Lome Elden B. Alm Bjerke Travbane 0 22/2 - 07 / 8 2100 31,1a 487
e. Løset Blesa v. Løset Kongen K. Kvasnes Biri Travbane 7 10/2 - 04 / 8 2120 28,8 417
Berit Tveter Alm /Gjøvik K. Kvasnes Momarken Travbane 0 07/2 - 04 / 8 2140 29,3a 800
Kristine Kvasnes (S) Berit Tveter Alm (A) T. Sletsjø Biri Travbane 0 28/10 - 10 / 11 2140 32,0 378
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Austevoll Drammen Travbane 0 13/9 - 01 / 3 1700 27,3ag 166
7 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 4 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott M. Jakobsson Romme 0 24/3 - 08 / 5 2140 27,9a 146
e. Stumne Saga v. Spang Best A. Robertsen Bjerke Travbane 0 15/3 - 09 / 6 2180 br rg 41
Merete Viksås /Roa H. Holm Bjerke Travbane 2 25/2 - 08 / 1 1609 24,2a 143
Hans Chr. Holm (T) Merete Viksås H. Holm Momarken Travbane 6 31/1 - 05 / 2 1640 27,6a 312
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Jarlsberg Travbane 6 14/1 - 03 / 5 1620 25,9 173
8 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Nume Balder 5 Plass 675 302
10 år BRUN H v.H.G. Balder E. Knutsen Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 09 / 8 3340 br 645
e. Nume Frøkna v. Pajaprins E. Knutsen Sørlandets Travpark 0 25/3 - 04 / 9 1660 26,6 g 721
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg V. Hop Drammen Travbane 0 10/9 - 05 / 7 2100 27,2ag 405
Ernst-Petter Knutsen (A) E. Knutsen Sørlandets Travpark 0 31/7 - 03 / 6 1609 26,1a 161
Rød m/svart reklame L. Kolle Biri Travbane 5 10/6 - 03 / 8 1609 26,2a 105
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -1 -1 -0 -4 -42 722
Joker Elden 1 Plass 2 586 320
14 år SVART H v.Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 5 23/9 - 02 / 6 1609 25,2a 111
e. Joker Jerka v. Jerker K. Larsson Romme 0 09/9 - 08 / 7 2160 24,3 465
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson K. Larsson Östersund 5 20/8 - 03 / 7 2180 25,3 155
Kenneth Larsson (A) K. Larsson Årjäng 0 17/7 - 07 / 6 2160 25,9 137
brun m/hvit stolpe K. Larsson Oviken 1 02/7 - 08 / 7 2120 29,9 15
10 2017: -13 -2 -1 -1 -3 -367 000 2016: -10 -1 -0 -2 -3 -164 153
Brenne Rødi 2 Plass 2 650 378
6 år RØD HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 25/2 - 06 / 10 2180 br g 68
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane - 14/2 - 03 / 6 1640 g5 ag 45
Johnny Rein-Morten Fevang Johansen J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 14/1 - 09 / 14 2140 33,4 g 40
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 27/12 - 06 / 6 1660 br g 320
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bollnäs 0 13/10 - 03 / 9 2200 25,4 29